Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

PAKA ZWIERZAKA Zestaw przysmaków dla psa PEPE Mini Chunkies nr 2

20003363
32.60 
Poprzednia cena: 34.50 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Cena w punktach: 685 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Zestaw przysmaków dla psa

 

 

PAKA ZWIERZAKA PEPE Mini Chunkies Goose 80 g przysmaki z gęsi


Naturalne przysmaki z gęsi.
Małe, miękkie kawałki o wielkości 8 x 8 mm zostały przygotowane z mięsa gęsi oraz gęsich podrobów. Mięso pochodzi z europejskiej hodowli prowadzonej z zachowaniem szacunku, zdrowia i dobrostanu zwierząt.

Przysmak przygotowany został z mięsa gęsi suszonego ciepłym powietrzem. Stanowi doskonałe uzupełnienie diety dla psów każdej wielkości. Idealnie sprawdza się jako przekąska między posiłkami oraz podczas nauki lub wspólnego treningu. Dzięki procesowi suszenia przysmaki wykazują niezwykłą kruchość i chrupkość. Dodatkowo podczas gryzienia masują dziąsła i czyszczą kamień nazębny. Gęś jest bogata w składniki odżywcze i zapewnia smakowite źródło białka. Dodatek gliceryny roślinnej sprawia, że przysmaki są miękkie.


Skład:
99% gęś (w tym 50% mięso, 49% podroby), 1% glicerynaSkładniki analityczne:
Białko (37,6%), popiół (11,6%), tłuszcz (28%), błonnik (0,8%), wilgotność (8%).

 

 

PAKA ZWIERZAKA PEPE Mini Chunkies Duck 80 g przysmaki z kaczki

Naturalne przysmaki z kaczki.

Małe, miękkie kawałki o wielkości 8 x 8 mm zostały przygotowane z mięsa kaczki oraz kaczych podrobów. Mięso pochodzi z europejskiej hodowli prowadzonej z zachowaniem szacunku, zdrowia i dobrostanu zwierząt.

Przysmak przygotowany został z mięsa kaczki suszonego ciepłym powietrzem. Stanowi doskonałe uzupełnienie diety dla psów każdej wielkości. Idealnie sprawdza się jako przekąska między posiłkami oraz podczas nauki lub wspólnego treningu. Dzięki procesowi suszenia przysmaki wykazują niezwykłą kruchość i chrupkość. Dodatkowo podczas gryzienia masują dziąsła i czyszczą kamień nazębny. Kaczka jest bogata w składniki odżywcze i zapewnia smakowite źródło białka. Dodatek gliceryny roślinnej sprawia, że przysmaki są miękkie.

Skład:
99% kaczka (w tym 99% mięso), 1% gliceryna

Składniki analityczne:
Białko (49,2%), popiół (10,6%), tłuszcz (28,8%), błonnik (0,6%), wilgotność (8,7%).

 

 

PAKA ZWIERZAKA Mini Chunkies Beef 80 g przysmaki z wołowiną

Naturalne przysmaki z wołowiną.

Małe, miękkie kawałki o wielkości 8 x 8 mm zostały przygotowane z mięsa wołowego oraz wołowych podrobów. Mięso pochodzi z europejskiej hodowli prowadzonej z zachowaniem szacunku, zdrowia i dobrostanu zwierząt.

Przysmak przygotowany został z wołowiny suszonej ciepłym powietrzem. Stanowi doskonałe uzupełnienie diety dla psów każdej wielkości. Idealnie sprawdza się jako przekąska między posiłkami oraz podczas nauki lub wspólnego treningu. Dzięki procesowi suszenia przysmaki wykazują niezwykłą kruchość i chrupkość. Dodatkowo podczas gryzienia masują dziąsła i czyszczą kamień nazębny. Wołowina jest bogata w składniki odżywcze i zapewnia smakowite źródło białka. Dodatek gliceryny roślinnej sprawia, że przysmaki są miękkie.

Skład:
99% wołowina (w tym 60% mięso, 39% podroby), 1% gliceryna


Składniki analityczne:
Białko (55,8%), popiół (11,9%), tłuszcz (21,9%), błonnik (0,8%), wilgotność (9,1%).

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Dla jakiego pupila:
Pies
Kraj pochodzenia:
Paka Zwierzaka, Polska
Rodzaj:
Karma uzupełniająca

Parametry

Marka:
PAKA ZWIERZAKA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.