Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Koc dla kota

Koce i maty mogą stanowić świetne legowisko dla kotów.  Pomagają też w utrzymaniu mieszkania w czystości, jeżeli umieści się je na meblach. Dla kotów koce mogą stanowić również dobrą atrakcję oraz bodziec do rozpoczęcia zabawy. Zapoznaj się z ofertą koców, kocyków dla kociąt, ręczników, mat, pledów dla kotów.

Jakie koce dla kotów wybrać do domu, auta, wizyty u weterynarza?

- kocyki dla kotów – miękkie, ale cienkie koce dla kotów są obowiązkowym wyposażeniem mieszkania kotoluba. Sprawdzą się w każdej sytuacji, można je wszędzie ze sobą zabrać. Uniwersalne, mają ładne i estetyczne wzory oraz kolory. Mogą stanowić wypełnienie do transportera, legowiska, być narzutą na meble, które koty sobie upatrzyły – ochronią je przed sierścią.

- maty grzewcze – są bardzo istotne przy kociakach za szybko odstawionych od matki, młodych lub chorych zwierzętach. W zimę mogą posłużyć jako legowisko, koty chętnie się na macie grzewczej usadowią. Są to produkty w pełni bezpieczne. Nagrzewają się do ok. 40*, czyli do temperatury ciała kotów. Maty grzewcze mają antypoślizgowy spód, dzięki czemu nie przesuwają się.

- pledy  dla kotów – pledy wykonane są z grubych materiałów, dzięki czemu mogą być świetnym wypełnieniem do legowisk, np. wiklinowych lub plastikowych. Zapewniają dobrą izolację termiczną, dlatego mogą same też być legowiskiem. Zazwyczaj mają jedną stronę z polaru, a drugą ze sztucznego futerka, takie warstwy są bardzo lubiane przez koty i chętnie wybierane jako posłanie.

- maty dla kotów – są lekkie i płaskie, ale wytrzymałe. Najczęściej mają podwyższone ranty, dzięki czemu lepiej dopasowują się do pozycji kota. Pikowane lub ciasno obszyte maty mają wypełnienie z flauszu, co czyni je ciepłymi i miękkimi. Antypoślizgowe spody zapobiegają przesuwaniu się. Są to produkty najwyższej jakości, stworzone z myślą o potrzebach kotów. Ładne i zabawne wzory ozdabiają mieszkanie i przyciągają uwagę szczególnie najmłodszych opiekunów kotow.

- koce podróżne – idealnie sprawdzą się podczas transportu kotów, np. podczas wizyty u weterynarza. Plastikowe lub metalowe transportery, mimo że są bezpieczne, to są twarde i niezbyt wygodne dla kotów. Podróż można umilić kotu poprzez wyłożenie transportera specjalnym kocem podróżnym lub matą do transportera. Można je prać w pralce, zbierają sierść, dzięki czemu nie pozostaje ona na tapicerce auta.