Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla kota Hill's

Posiadanie kota wiąże się z wieloma dobrymi momentami, jednak, aby było tak jeszcze częściej trzeba kota odpowiednio wzmacniać poprzez dobranie smacznego i zdrowego pożywienia. Hill’s wie jak połączyć te dwie kwestie. Dlaczego jeżeli zastanawiasz się nad zmianą karmy lub wprowadzeniem nowej lepiej poobserwować tego światowej klasy lidera w produkcji karm dla kotów.

Zobacz produkty marek: Stuzzy



Co wyróżnia karmy Hill’s dla kotów?

Karmy Hill’s dostosowane są do szczególnych potrzeb kotów na każdym etapie życia. Dostępne są także różne smaki poprawiające aromatyczność karm i zachęcające koty do jedzenia. Hill’s dużą wagę przykłada do karm weterynaryjnych, gdzie składniki dobrane są w celu wsparcia leczenia kotów z różnymi dolegliwościami. Wśród nich można wyróżnić karmy dla rekonwalescentów, karmy dla kotów z chorobami nerek, problemami gastrycznymi czy innymi, karmy dla kastratów oraz karmy dla kotek ciężarnych. Przed podaniem takich karm musisz skonsultować się z lekarzem weterynarii, który ustali plan leczenia.

Hill’s posiada karmy bytowe w podstawowych wariantach smakowych. Karmy pełnoporcjowe dostępne są dla kotów dorosłych, dla seniorów oraz dla kociąt. Karmy suche dla kociąt są drobne i delikatne, o małych granulkach. Karma dla kotów dorosłych pomoże zadbać o sierść, zęby, prawidłową masę ciała i regularne usuwanie kul włosowych. Karma dla seniora wzmacnia jego kości i mięśnie.

Karmy Hill’s podzielone są na linie Science Plan i Prescription Diet. Science Plan są karmami bytowymi, spośród których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego kota. Prescription Diet to karmy specjalistyczne o silnym działaniu.

Dla wybrednych kotów, Hill’s przygotowało karmy mokre. Można wybrać kawałki mięsa w sosie lub w galaretce, puszki z mięsem w formie mielonki. Taka różnorodność pozwala na smaczne urozmaicanie diety kota.

Opinie o  karmach Hill’s dla kotów

Przed dokonaniem wyboru najlepiej posprawdzać opinie o karmach Hill’s. Pozwoli to na ogólny pogląd panujący o tych karmach, jednak ostatecznie to i tak kot musi zaakceptować wybraną karmę.

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

  • HILL'S Prescription Diet z/d Food Sensitivities Activ Biome 3 kg dla kotów z wrażliwym układem pokarmowym
  • HILL'S Prescription Diet Feline Digestive Care i/d 8 kg karma dla kotów z chorobami układu pokarmowego
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 267,50 zł Normalna cena 272,96 zł
    33.44 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 287,96 zł
  • HILL'S Prescription Diet s/d Urinary Care z kurczakiem 3 kg dla kotów z problemami z układem moczowym
  • HILL'S Prescription Diet C/D Urinary Stress + Metabolic 3 kg dla kotów z nadwagą
  • HILL'S Prescription Diet c/d Multicare Stress 3kg
  • HILL'S Prescription Diet Feline r/d Weight Reduction 3 kg dla kotów z nadwagą
  • HILL'S Prescription Diet M/D Diabetes Feline With Chicken 3 kg dla kotów z cukrzycą
  • HILL'S Prescription Diet Feline Metabolic z kurczakiem 3 kg dla kotów z nadwagą
  • HILL'S Prescription Diet Feline c/d Urinary Stress + Metabolic 8 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 277,12 zł Normalna cena 307,91 zł
    34.64 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 289,96 zł
  • HILL'S Feline c/d 156 g dla kotów z problemami z układem moczowym
  • HILL'S Science Plan Kitten Healthy Development chicken 7 kg karma dla kociąt
  • HILL'S Science Plan Feline Adult Light Chicken 10 kg dla kotów kastrowanych kurczak
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 311,60 zł Normalna cena 317,96 zł
    31.16 zł / kg 10 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 273,45 zł
  • HILL'S Science Plan Feline Adult Chicken 10 kg dla dorosłych kotów
  • HILL'S Science Plan Cat Adult Dry Chicken Oral Care 7 kg karma wspierająca zdrowe zęby
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 228,66 zł Normalna cena 233,33 zł
    32.67 zł / kg 7 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 240,06 zł
  • HILL'S Prescription Diet c/d Multicare z kurczakiem 3kg
  • HILL'S Science Plan Feline Kitten Multipack Chicken & Turkey 85 g x12 Szt.
  • HILL'S Science Plan Feline Adult Oral Care Chicken 1,5 kg
  • HILL'S Science Plan Cat Adult Dry Chicken Sensitive 7 kg karma dla kotów z wrażliwym żołądkiem
    Więcej za mniej
  • HILL'S Prescription Diet karma dla kotów j/d 1.5 kg
  • HILL'S Science Plan Feline Adult Multipack Poultry Selection 85 g x12 Szt.
  • HILL'S Prescription Diet Feline c/d Urinary Stress Kurczak 12x85 g
  • HILL'S Prescription Diet Feline c/d Urinary Stress z łososiem 85 g
  • HILL'S Science Plan Feline Mature Adult sterilised cat chicken 3 kg
  • HILL'S Prescription Diet Feline Metabolic 85 g
    64,42 zł
    757.88 zł / kg 0.085 kg
  • HILL'S Prescription Diet Feline C/D Multicare Urinary care z łososiem 12x85g w saszetkach
  • HILL'S Prescription Feline Diet Kidney Care k/d 8 kg dla kotów wspomagająca pracę nerek
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 297,31 zł Normalna cena 312,96 zł
    37.16 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 316,41 zł
  • HILL'S Prescription Diet c/d Multicare Stress + Metabolic mokra karma dla kotów z kurczakiem 12x85 g w saszetkach
  • HILL'S Prescription Diet Feline Gastrointestinal Biome z kurczakiem 12x85 g w saszetkach
  • HILL'S Prescription Diet Feline w/d Multi-Benefit z kurczakiem 12x85 g w saszetkach
  • HILL'S Science Plan Young Adult Sterilised Cat Sucha karma dla kotów z kurczakiem 10 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 289,76 zł Normalna cena 321,96 zł
    28.98 zł / kg 10 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 294,50 zł
  • HILL'S Prescription Diet k/d + Mobility z kurczakiem 12 x 85 g w saszetkach
  • HILL'S Prescription Diet Feline m/d diabetes + weight management z kurczakiem 12x85 g w saszetkach
  • HILL'S Prescription Diet Feline k/d z wołowiną 12x85 g w saszetkach
  • HILL'S Prescripition Diet Feline c/d Multicare dla kotów 8 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 258,34 zł Normalna cena 271,94 zł
    32.29 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 272,61 zł
  • HILL'S Prescripition Diet Feline Metabolic dla kotów 8 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 313,46 zł Normalna cena 329,96 zł
    39.18 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 332,79 zł
  • HILL'S Prescription Diet Feline k/d Kidney Care z łososiem 12x85 g w saszetkach
  • HILL'S Prescription Diet Feline k/d Kidney Care Early Stage z kurczakiem 12x85 g
  • HILL'S Prescription Diet z/d Food Sensitivities Activ Biome 6kg dla kotów z wrażliwym układem pokarmowym
    Cena promocyjna 247,16 zł Normalna cena 308,95 zł
    41.19 zł / kg 6 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 357,36 zł
  • HILL'S Prescription Diet Feline c/d Multicare Chicken 12 kg dla kotów z wrażliwym układem moczowym
    Więcej za mniej
  • HILL'S Science Plan Feline Sterilised Cat Chicken 85 g
  • HILL'S Science Plan Hairball & Perfect Coat 7kg karma z kurczakiem dla dorosłych kotów
    Cena promocyjna 279,22 zł Normalna cena 372,29 zł
    39.89 zł / kg 7 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 404,96 zł

Liczba artykułów: 41

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...