Naciśnij, aby pominąć karuzelę
Użyj klawiszy strzałek w lewo i prawo, aby poruszać się po karuzeli.
Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Promocje

Szukasz najlepszych okazji cenowych albo polujesz na super gratisy?

Tutaj znajdziesz najlepsze promocje na karmę i akcesoria dla swojego zwierzaka. Fera ma promocje na produkty dla Twojego psa, kota, chomika, a nawet promocję dla Ciebie!

Sprawdź i znajdź to, czego szukasz!

Filtry

Cena

do

Waga

do

Substancja czynna

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Marka

Rasa

Cecha produktu

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Wysokość (cm) stare

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Dziczyznę 800g
    9,64 zł
    12.05 zł / kg 0.8 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Królika Z Żurawiną 800g
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Jagnięcinę 800g
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Kaczkę Z Dynią 800g
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata w gęś z ziemniakami 800g
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Indyka 800g
    9,64 zł
    12.05 zł / kg 0.8 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Dorsza Z Brokułami 800g
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Pstrąga 800g
    9,89 zł
    12.36 zł / kg 0.8 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Kurczaka 800g
    9,64 zł
    12.05 zł / kg 0.8 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Jagnięcinę 500g
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Dziczyznę 500g
    8,12 zł
    16.24 zł / kg 0.5 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Gęś Z Ziemniakami 500 g
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Królika Z Żurawiną 500 g
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Wołowinę 500g
    6,90 zł
    13.80 zł / kg 0.5 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Indyka 500g
    6,90 zł
    13.80 zł / kg 0.5 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Kaczkę Z Dynią 500 g
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Kurczaka 500g
    6,90 zł
    13.80 zł / kg 0.5 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Pstrąga 500 g
    6,90 zł
    13.80 zł / kg 0.5 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Dorsza Z Brokułami 500 g
  • BRIT Premium By Nature Sensitive Lamb and rice 15 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Junior Bogata W Wątróbkę Z Królika 400g
  • DOLINA NOTECI Junior Karma dla szczeniąt Serca Wołowe 400 g
  • DOLINA NOTECI Premium Junior Bogata w jagnięcinę 400 g
  • DOLINA NOTECI Premium Junior bogata w żołądki z kurczaka 400 g
  • DOLINA NOTECI Premium Junior bogata w serca z indyka 400 g
  • DOLINA NOTECI Premium bogata w królika z żurawiną 400 g
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Kaczkę Z Dynią 400 g
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Jagnięcinę 400g
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Indyka 400g
    6,55 zł
    16.38 zł / kg 0.4 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Dziczyznę 400g
    6,55 zł
    16.38 zł / kg 0.4 kg
  • DOLINA NOTECI Premium bogata w kurczaka 400 g
    6,58 zł
    16.45 zł / kg 0.4 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata w Dorsza z Brokułami 400g
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Pstrąga 400g
    6,55 zł
    16.38 zł / kg 0.4 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Gęś Z Ziemniakami 400g
  • DOLINA NOTECI Premium Bogata W Wołowinę 400g
    6,55 zł
    16.38 zł / kg 0.4 kg
  • ROYAL CANIN  Sterilised +7 10 kg karma sucha dla kotów od 7 do 12 roku życia, sterylizowanych
    Cena promocyjna 275,82 zł Normalna cena 344,77 zł
    27.58 zł / kg 10 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 325,25 zł
  • ACANA Light & Fit Dog 11,4 kg kurczak, dla psów  z nadwagą
    Cena promocyjna 273,10 zł Normalna cena 341,37 zł
    23.96 zł / kg 11.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 262,71 zł
  • ACANA Light & Fit Dog 11.4 kg + ACANA Adult Small Breed Dog 2 kg GRATIS! sucha karma dla psa
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    263,28 zł Normalna cena 341,37 zł
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 263,28 zł
  • ACANA Senior Recipe 11,4 kg kurczak, dla starszych psów
    Cena promocyjna 273,10 zł Normalna cena 341,37 zł
    23.96 zł / kg 11.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 263,88 zł
  • ACANA Senior Dog 11.4 kg + ACANA Adult Small Breed Dog 2 kg GRATIS sucha karma dla psa
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    263,55 zł Normalna cena 341,37 zł
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 263,94 zł
  • BRIT Care Hypoallergenic Puppy z jagnięciną 12 kg
  • DOLINA NOTECI Premium Junior Bogata W Wątróbkę Z Królika 300g
  • DOLINA NOTECI Premium Junior Małe Rasy Wątróbka Królika I Ozorek Jelenia 185g
  • DOLINA NOTECI Premium Junior Bogata W Serca Wołowe 300g
  • ACANA Classic Red Meat 14,5 kg wołowina, dla psów wszystkich ras i w każdym wieku
    Cena promocyjna 313,36 zł Normalna cena 391,70 zł
    21.61 zł / kg 14.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 280,80 zł

Artykuły 1-48 z 743

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...