Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla psa Acana

Kanadyjskie karmy dla psów, odpowiednie dla ich fizjologii i potrzeb gatunkowych. Najwyższej jakości składniki, które są odpowiednio dobrane i zbilansowane to sekret świetnych karm dla psów.

Zobacz produkty marek: Divinus



Karmy Acana dla psa – najlepszy wybór?

Acana tworzy produkty zgodnie z potrzebami odbiorców. Psy jako mięsożercy potrzebują w głównej mierze mięsa, dodatkami mogą być zioła, warzywa i w najmniejszej ilości owoce. W karmach Acana nie uświadczy się zbóż, ciężkostrawnych dla psów. Energia dostarczana jest głównie przez białka pochodzenia zwierzęcego, a następnie tłuszczy. Węglowodany pochodzą jedynie z warzyw i owoców. Produkty do karm dla psów codzienne dostarczane są świeże od lokalnych dostawców i wszystkie z nich dozwolone są do spożywania przez ludzi. Acana dba również o środowisko – ryby pochodzą jedynie z legalnych łowisk.

Karmy suche dla psów, ze względu na dostosowane do potrzeb żywieniowych psów są bardzo sycące. Wystarczają na dłużej, a brzuszek psa jest pełny i szczęśliwy. Mięsna karma w dłuższej mierze przyczynia się do zdrowia, pięknego wyglądu psa oraz sporej energii życiowej.

 

Jakie karmy dla psa oferuje Acana?

Acana odwzorowuje sposób odżywiania przodków psów – wilków. Wszystkie z karm suchych Acana dla psów zawierają głównie mięso, wysokiej jakości, przeznaczone również dla ludzi. Takie kompletne receptury odpowiednie są właściwie dla psów w każdym wieku. Jednak szczenięta potrzebują większej ilości białka i tłuszczy, a co za tym idzie – energii metabolicznej. W związku z tym Acana oferuje karmy dla szczeniąt oraz dla psów dorosłych.

- Acana Classic - dla psów we wszystkich etapach życia, w składzie znajduje się 50% mięsa, z czego 1/3 jest świeża, 3 różne gatunki zwierząt

- Heritage - dla psów wszystkich ras i w każdym wieku, w składzie 60 - 75% mięsa, z czego 1/3 jest świeża, 3 różne gatunki zwierząt

- Regionals - w składzie 70 - 75% mięsa, z czego 1/2 jest świeża, 5 różnych gatunków zwierząt

- Singles - dla psów z alergiami i problemami trawiennymi, w składzie tylko jedno źródło białka zwierzęcego

Acana posiada bardzo ciekawe rodzaje mięs w karmach. Można wybrać więc najbardziej smakowitą dla swojego psa.

 

 

Zobacz również: Ontario

Filtry

Cena

do

Waga

do

Marka

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

  • ACANA Singles Grass-Fed Lamb 17 kg jagnięcina, dla wszystkich wrażliwych psów
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 419,88 zł Normalna cena 441,98 zł
    24.70 zł / kg 17 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 461,38 zł
  • ACANA Adult Small Breed 6 kg kurczak, dla psów małych ras
  • ACANA Adult large breed 17 kg kurczak, dla psów ras dużych
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 319,48 zł Normalna cena 354,98 zł
    18.79 zł / kg 17 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 356,57 zł
  • ACANA Singles Grass-Fed Lamb 11,4 kg jagnięcina, dla wszystkich wrażliwych psów
    Więcej za mniej
  • ACANA Puppy Small Breed 6 kg kurczak, dla szczeniąt małych ras
  • ACANA Light & Fit Dog 11,4 kg kurczak, dla psów  z nadwagą
    Cena promocyjna 273,10 zł Normalna cena 341,37 zł
    23.96 zł / kg 11.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 262,71 zł
  • ACANA Highest Protein Pacifica Recipe 11,4 kg dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia
    Więcej za mniej
  • ACANA Puppy Large Breed 17 kg kurczak, dla szczeniąt ras dużych
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 340,08 zł Normalna cena 357,98 zł
    20.00 zł / kg 17 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 316,22 zł
  • ACANA Senior Recipe 11,4 kg kurczak, dla starszych psów
    Cena promocyjna 273,10 zł Normalna cena 341,37 zł
    23.96 zł / kg 11.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 263,88 zł
  • ACANA Singles Grass-Fed Lamb 6 kg jagnięcina, dla wszystkich wrażliwych psów
    Więcej za mniej
  • ACANA Classic Red Meat 14,5 kg wołowina, dla psów wszystkich ras i w każdym wieku
    Cena promocyjna 313,36 zł Normalna cena 391,70 zł
    21.61 zł / kg 14.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 280,80 zł
  • ACANA Puppy Recipe 11,4 kg kurczak, dla szczeniąt wszystkich ras
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 254,49 zł Normalna cena 267,88 zł
    22.32 zł / kg 11.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 269,99 zł
  • ACANA Adult Large Breed 11,4 kg kurczak, dla psów ras dużych
    Więcej za mniej
  • ACANA Highest Protein Ranchlands Recipe 11,4 kg karma dla wszystkich psów
  • ACANA Sport and Agility Recipe 17 kg kurczak, dla aktywnych psów
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 325,68 zł Normalna cena 342,82 zł
    19.16 zł / kg 17 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 321,89 zł
  • ACANA Highest Protein Grasslands Recipe 11,4 kg karma dla wszystkich psów
    Cena promocyjna 361,70 zł Normalna cena 452,12 zł
    31.73 zł / kg 11.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 347,89 zł
  • ACANA Adult Small Breed 2 kg kurczak, dla psów małych ras
  • ACANA Puppy Recipe 17 kg kurczak, dla szczeniąt wszystkich ras
  • ACANA Highest Protein Wild Prairie Recipe 11,4 kg karma dla wszystkich psów
    Więcej za mniej
  • ACANA Singles Grass-Fed Lamb 2 kg jagnięcina, dla wszystkich wrażliwych psów
  • ACANA Singles Grass-Fed Lamb 2x2 kg jagnięcina, dla wszystkich wrażliwych psów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    163,94 zł
  • ACANA Singles Grass-Fed Lamb 4x2 kg jagnięcina, dla wszystkich wrażliwych psów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    319,76 zł
  • ACANA Puppy Large Breed 11,4 kg kurczak, dla szczeniąt ras dużych
    Cena promocyjna 238,00 zł Normalna cena 280,00 zł
    20.88 zł / kg 11.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 293,72 zł
  • ACANA Singles Yorkshire Pork 11,4 kg wieprzowina, dla wszystkich wrażliwych psów
  • ACANA Highest Protein Pacifica Recipe 6 kg dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 207,06 zł Normalna cena 217,96 zł
    34.51 zł / kg 6 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 206,15 zł
  • ACANA Sport and Agility Recipe 11,4 kg kurczak, dla aktywnych psów
  • ACANA Puppy Small Breed 2 kg kurczak, dla szczeniąt małych ras
  • ACANA Adult Dog Recipe Chicken 17 kg kurczak, dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia
    Cena promocyjna 317,21 zł Normalna cena 422,94 zł
    18.66 zł / kg 17 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 344,56 zł
  • ACANA Singles Free-Run Duck 11,4 kg kaczka, dla wszystkich wrażliwych psów
    Więcej za mniej
  • ACANA Light & Fit Dog 2 kg kurczak, dla psów  z nadwagą
  • ACANA Puppy Recipe 2 kg kurczak, dla szczeniąt wszystkich ras
  • ACANA Highest Protein Grasslands Recipe 6 kg karma dla wszystkich psów
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 216,96 zł Normalna cena 228,38 zł
    36.16 zł / kg 6 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 229,85 zł
  • ACANA Classic Red Meat 9,7 kg wołowina, dla psów wszystkich ras i w każdym wieku
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 235,54 zł Normalna cena 247,94 zł
    24.28 zł / kg 9.7 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 247,01 zł
  • ACANA Highest Protein Ranchlands Recipe 6 kg karma dla wszystkich psów
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 226,06 zł Normalna cena 237,96 zł
    37.68 zł / kg 6 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 229,96 zł
  • ACANA Light & Fit Dog 6 kg kurczak, dla psów  z nadwagą
  • ACANA Adult Dog Recipe Chicken 11,4 kg kurczak, dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia
    Cena promocyjna 273,10 zł Normalna cena 341,37 zł
    23.96 zł / kg 11.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 259,19 zł
  • ACANA Senior Recipe 2 kg kurczak, dla starszych psów
  • ACANA Highest Protein Pacifica Recipe 2 kg dla psów wszystkich ras i na każdym etapie życia
  • ACANA Classic Red Meat 2 kg wołowina, dla psów wszystkich ras i w każdym wieku
  • ACANA Singles Yorkshire Pork 6 kg wieprzowina, dla wszystkich wrażliwych psów
  • ACANA Highest Protein Wild Prairie Recipe 2 kg karma dla wszystkich psów
  • ACANA Classic Wild Coast 14,5 kg łosoś, dla psów wszystkich ras i w każdym wieku
    Więcej za mniej
  • ACANA Highest Protein Grasslands Recipe 2 kg karma dla wszystkich psów
  • ACANA Grasslands Dog 2x2 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    184,36 zł
  • ACANA Grasslands Dog 4x2 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    362,96 zł
  • ACANA Highest Protein Ranchlands Recipe 2 kg karma dla wszystkich psów
  • ACANA Highest Protein Ranchlands Recipe 2x2 kg karma dla wszystkich psów
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    192,66 zł
  • ACANA Highest Protein Ranchlands Dog 4x2 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    381,04 zł

Artykuły 1-48 z 60

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...