Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Karma dla psa Hill's

Wieloletnia działalność marki poparta jest ich wiedzą i oznacza duże doświadczenie w dziedzinie karm dla psów. Wszystkie karmy muszą spełniać restrykcyjne normy i mieć certyfikaty dopuszczające do sprzedaży europejskiej. W naszej ofercie opiekunowie psów znajdą karmy mokre Hill’s dla psów, karmy suche oraz karmy weterynaryjne dla psów cierpiących na pewne schorzenia. Każda z tych form karm dla psów posiada jeszcze swoje linie produktowe, cechujące się innymi właściwościami.

Zobacz produkty marek: Wiejska Zagroda 



Karmy pełnoporcjowe i weterynaryjne dla psów Hill's

Karmy bytowe, czyli pełnoporcjowe nadające się do codziennego żywienia psa. Są one zbilansowane i uzupełnione witaminami i minerałami. Hill’s oferuje serię Science Plan. Wśród niej można wybrać karmy dla psów w każdym wieku, od karm dla szczeniąt, po karmy dla seniorów, oraz o różnych wielkościach.

Podawanie karm weterynaryjnych dla psów powinno być poprzedzone badaniami i wywiadem u lekarza weterynarii, który dobierze najlepiej odpowiadającą potrzebom psa, a także dobierze konkretne dawkowanie. Karmy weterynaryjne dostępne są w linii Prescription Diet. Przy ich tworzeniu mają udział weterynarze i hodowcy. Karmy z tej linii pomagają walczyć z różnymi dolegliwościami i schorzeniami, są karmy dla psów z nadwagą, z chorymi stawami, nietolerancjami, problemami skórnymi, a także karmy hypoalergiczne i ochraniające drogi moczowe.

Na co zwrócić uwagę wybierając karmę Hill's dla psa?

Regularne badania psa pozwalają na profilaktykę i dbanie o jego zdrowie. Dzięki monitorowaniu stanu zdrowia psa mam możliwość dokładnego dobrania idealnego sposobu żywienia. Pies zdrowy może jeść karmę z serii Science Plan, dobraną pod jego wielkość i wiek. Chorowity pies, cierpiący na dane dolegliwości powinien dostawać karmę minimalizującą objawy chorobowe.

Filtry

Cena

do

Waga

do

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

  • HILL'S Prescription Diet Canine U/D Urinary Care 10 kg dla psów z wrażliwym układem moczowym
    Więcej za mniej
  • HILL'S Prescription Diet Canine Metabolic + Mobility 12 kg dla psów z nadwagą
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 301,45 zł Normalna cena 334,94 zł
    25.12 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 300,32 zł
  • HILL'S Prescription Diet Canine z/d Ultra Allergen Free 10 kg
    Cena promocyjna 328,33 zł Normalna cena 410,41 zł
    32.83 zł / kg 10 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 382,18 zł
  • HILL'S Prescription Diet Canine Mobility j/d 12 kg dla psów z wrażliwymi stawami
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 289,10 zł Normalna cena 295,00 zł
    24.09 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 295,00 zł
  • HILL'S Prescription Diet Canine c/d Multicare Chicken 12 kg dla psów z problemami z układem moczowym
    Więcej za mniej
  • HILL'S Prescription Diet Canine d/d Food Sensitivites Duck & Rice 12 kg
    Więcej za mniej
  • HILL'S Prescription Diet Canine Metabolic 12 kg karma dla psów z nadwagą
    Więcej za mniej
  • HILL'S Prescription Diet Canine l/d Liver Care 10 kg dla psów z problemami z wątrobą
    Więcej za mniej
  • HILL'S Prescription Diet k/d Canine 12 kg dla psów z problemami z nerkami
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 297,49 zł Normalna cena 349,99 zł
    24.79 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 279,95 zł
  • HILL'S Prescription Diet Dental Care t/d Mini 3 kg dla psów z problemami z zębami małych ras
  • HILL'S Prescription Diet Canine Metabolic 4 kg dla psów z nadwagą
  • HILL'S Prescription Diet Canine Metabolic + Mobility 4 kg dla psów z nadwagą
  • HILL'S Prescription Diet Canine GI Biome 10 kg karma dla psów z chorobami układu pokarmowego
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 276,03 zł Normalna cena 281,66 zł
    27.60 zł / kg 10 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 244,92 zł
  • HILL'S Prescription Diet Canine u/d Urinary Care 4 kg dla psów z wrażliwym układem moczowym
  • HILL'S Dog Prescription Diet Z/D Food Sensitivities 3 kg dla psów z alergiami
  • HILL'S Prescription Diet r/d Canine Weight Loss 4 kg
  • HILL'S Prescription Diet Digestive Care i/d ActivBiome Canine Low Fat kurczak 12 kg dla psów z wrażliwym układem pokarmowym
    Więcej za mniej
  • HILL'S Prescription Diet Feline Digestive Care i/d 8 kg karma dla kotów z chorobami układu pokarmowego
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 267,50 zł Normalna cena 272,96 zł
    33.44 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 287,96 zł
  • HILL'S Prescription Diet Diabetes Care w/d Canine 4 kg karma dietetyczna dla psów z cukrzycą
  • HILL'S Prescription Diet Canine Derm Defense 12 kg dla psów z alergią
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 308,66 zł Normalna cena 314,96 zł
    25.72 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 318,91 zł
  • HILL'S Prescription Diet r/d Weight Reduction with Chicken Adult 10 kg dla psów z nadwagą
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 235,16 zł Normalna cena 239,96 zł
    23.52 zł / kg 10 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 254,94 zł
  • HILL'S Prescription Diet Canine Derm Complete 12 kg karma wzmacniająca skórę psa
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 310,19 zł Normalna cena 344,66 zł
    25.85 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 309,62 zł
  • HILL'S Prescription Diet C/D Urinary Care Multicare 4 kg dla psów z problemami z układem moczowym
  • HILL'S Prescription Diet I/D Stress Mini Activ Biome Digestive Care 3 kg dla psów z wrażliwym układem pokarmowym
  • HILL'S Prescription Diet Sensitive Digestive Care i/d Activ Biome jajko i ryż 12 kg dla psów z wrażliwym układem pokarmowym
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 320,58 zł Normalna cena 337,45 zł
    26.72 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 307,96 zł
  • HILL'S Prescription Diet k/d + Kidney and Mobility 12 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 290,67 zł Normalna cena 341,96 zł
    24.22 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 341,96 zł
  • HILL'S Prescription Diet w/d Diabetes Care Chicken Adult 10 kg karma dietetyczna dla psów z cukrzycą
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 239,89 zł Normalna cena 266,54 zł
    23.99 zł / kg 10 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 257,95 zł
  • HILL'S Science Plan Canine Mature Adult Lamb & Rice 14 kg dla starszych psów
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 247,90 zł Normalna cena 252,96 zł
    17.71 zł / kg 14 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 252,96 zł
  • HILL'S Science Plan Adult Small&Mini Chicken 6 kg
  • HILL'S Prescription Diet Canine i/d 4 kg karma dla psów z chorobami układu pokarmowego
  • HILL'S Science Plan Canine Puppy Small & Mini Chicken 3 kg dla szczeniąt małych ras
  • HILL'S Science Plan Canine Mature Adult Chicken New 14 kg dla starszych psów
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 224,63 zł Normalna cena 249,59 zł
    16.04 zł / kg 14 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 231,30 zł
  • HILL'S Prescription Diet Canine l/d 370g karma dla psów z chorobami wątroby
  • HILL'S Prescription Diet Mobility J/D Joint Care 4 kg dla psów z problemami ze stawami
  • HILL'S Science Plan Adult Medium breed sucha karma z kurczakiem 14 kg
    Więcej za mniej
  • HILL'S Canine Adult Sensitive Stomach & Skin 14 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 252,12 zł Normalna cena 280,13 zł
    18.01 zł / kg 14 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 259,54 zł
  • HILL'S Prescription Diet Canine d/d Food Sensitivities Duck & Rice 4 kg dla psów z wrażliwym układem pokarmowym
  • HILL'S Science Plan Canine Adult Medium Lamb & Rice 18 kg karma dla psów ras średnich jagnięcina i ryż
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 270,68 zł Normalna cena 300,75 zł
    15.04 zł / kg 18 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 279,96 zł
  • HILL'S Science Plan Adult 1+ Perfect Weight Large breed sucha karma z kurczakiem 12 kg
  • HILL'S Science Plan Puppy <1 Medium breed sucha karma z ryżem i jagnięciną 14 kg
    Więcej za mniej
  • HILL'S Prescription Diet Canine Metabolic 370g karma dla psów z nadwagą
  • HILL'S Science Plan Puppy <1 Medium breed sucha karma z kurczakiem 14 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 254,72 zł Normalna cena 259,92 zł
    18.19 zł / kg 14 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 262,96 zł
  • HILL'S Prescription Diet Canine i/d 360g karma dla psów z chorobami układu pokarmowego
  • HILL'S Prescription Diet i/d Activ Biome Digestive Care Chicken Dog 12 kg dla psów z wrażliwym układem pokarmowym
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 274,46 zł Normalna cena 304,96 zł
    22.87 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 304,96 zł
  • HILL'S Science Plan Adult Light Medium breed sucha karma z kurczakiem 14 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 231,69 zł Normalna cena 257,43 zł
    16.55 zł / kg 14 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 238,56 zł
  • HILL'S Science Plan 7+ Dog Mature Light Medium Chicken 14 kg dla psów starszych
    Więcej za mniej
  • HILL'S Prescription Diet Digestive Care i/d ActivBiome Canine Low Fat kurczak 1,5 kg dla psów z wrażliwym układem pokarmowym
  • HILL'S Prescription Diet Canine z/d 370 g na nietolerancje pokarmowe

Artykuły 1-48 z 89

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...