Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Konkurs "Im to smakuje" dla psów rasowych

Konkurs "Im to smakuje" dla psów rasowych

Biorę udział

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Rasa

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

  • ROYAL CANIN Maxi adult 10x140 g
    61,25 zł
    43.75 zł / kg 1.4 kg
  • ROYAL CANIN Maxi Adult 15 kg karma sucha dla psów dorosłych, do 5 roku życia, ras dużych
  • ROYAL CANIN Mini Puppy / Junior 8 kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca życia, ras małych
  • ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult 7.5 kg karma sucha dla psów dorosłych rasy yorkshire terrier
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 184,56 zł Normalna cena 205,07 zł
    24.61 zł / kg 7.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 191,39 zł
  • ROYAL CANIN Maxi Puppy 15 kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 15 miesiąca życia, ras dużych
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 229,34 zł Normalna cena 254,82 zł
    15.29 zł / kg 15 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 216,26 zł
  • ROYAL CANIN Dog Gastro Intestinal Low Fat 12 kg sucha karma o obniżonej zawartości tłuszczu dla psów z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi
    Więcej za mniej
  • ROYAL CANIN Giant Adult 15kg karma sucha dla psów dorosłych, od 18/24 miesiąca życia, ras olbrzymich
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 218,38 zł Normalna cena 229,87 zł
    14.56 zł / kg 15 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 207,38 zł
  • ROYAL CANIN Dog gastro intestinal low fat 6 kg sucha karma o obniżonej zawartości tłuszczu dla psów z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi
  • ROYAL CANIN VHN DOG Gastrointestinal Loaf 400 g karma mokra, pasztet, ograniczenie zaburzeń wchłaniania jelitowego
  • ROYAL CANIN Mini Adult 8kg karma sucha dla psów dorosłych, ras małych
  • ROYAL CANIN Giant Puppy 15 kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 8 miesiąca życia, ras olbrzymich
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 238,79 zł Normalna cena 265,32 zł
    15.92 zł / kg 15 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 212,46 zł
  • ROYAL CANIN Maxi Adult 5+ 15 kg karma sucha dla psów starszych, od 5 do 8 roku życia, ras dużych
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 246,89 zł Normalna cena 259,88 zł
    16.46 zł / kg 15 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 217,76 zł
  • ROYAL CANIN Dog Hypoallergenic 400 g mokra karma dla dorosłych psów z niepożądanymi reakcjami na pokarm
  • ROYAL CANIN CCN Mini Sterilised karma sucha dla psów dorosłych, ras małych, sterylizowanych 8 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 179,51 zł Normalna cena 188,96 zł
    22.44 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 176,80 zł
  • ROYAL CANIN CCN Mini Digestive Care karma sucha dla psów dorosłych, ras małych o wrażliwym przewodzie pokarmowym 8 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 183,49 zł Normalna cena 203,88 zł
    22.94 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 199,80 zł
  • ROYAL CANIN Labrador retriever adult 12 kg karma sucha dla psów dorosłych do 5. roku życia, rasy labrador retriever
    Więcej za mniej
  • ROYAL CANIN German Shepherd Puppy karma sucha dla szczeniąt do 15 miesiąca, rasy owczarek niemiecki 12 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 224,55 zł Normalna cena 249,50 zł
    18.71 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 235,06 zł
  • ROYAL CANIN CCN Mini Light Weight Care karma sucha dla psów dorosłych, ras małych z tendencją do nadwagi 8 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 190,86 zł Normalna cena 212,07 zł
    23.86 zł / kg 8 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 199,80 zł
  • ROYAL CANIN Mini Puppy / Junior 4 kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca życia, ras małych
  • ROYAL CANIN Shih Tzu Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy shih tzu 7.5 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 184,56 zł Normalna cena 205,07 zł
    24.61 zł / kg 7.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 191,39 zł
  • ROYAL CANIN  Labrador Retriever Puppy Junior karma sucha dla szczeniąt do 15 miesiąca, rasy labrador retriever 12 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 224,55 zł Normalna cena 249,50 zł
    18.71 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 199,80 zł
  • ROYAL CANIN Maxi Ageing 8+ 15 kg sucha karma dla psów dojrzałych ras dużych, powyżej 8 roku życia
  • ROYAL CANIN Labrador retriever adult sterilised 12 kg sucha karma dla psów rasy labrador retriever powyżej 15 miesiąca życia po zabiegu sterylizacji
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 216,05 zł Normalna cena 240,05 zł
    18.00 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 226,46 zł
  • ROYAL CANIN Veterinary Dog Hypoallergenic 14 kg sucha karma dla dorosłych psów z niepożądanymi reakcjami na pokarm
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 347,77 zł Normalna cena 354,87 zł
    24.84 zł / kg 14 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 354,87 zł
  • ROYAL CANIN Hepatic 420 g karma mokra dla dorosłych psów ze schorzeniami wątroby
  • ROYAL CANIN Dog gastro intestinal low fat 1.5 kg sucha karma o obniżonej zawartości tłuszczu dla psów z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi
  • ROYAL CANIN Mini Starter Mother & Babydog 1 kg karma sucha dla suk w ciąży i okresie laktacji oraz szczeniąt, od 4 do 8 tygodnia, ras małych
  • ROYAL CANIN Dog Hypoallergenic 200 g mokra karma dla dorosłych psów z niepożądanymi reakcjami na pokarm
  • ROYAL CANIN Beagle Adult 12 kg karma sucha dla psów dorosłych rasy beagle
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 212,65 zł Normalna cena 236,28 zł
    17.72 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 222,59 zł
  • ROYAL CANIN Dog Hepatic 1.5 kg sucha karma dla dorosłych psów ze schorzeniami wątroby
  • ROYAL CANIN French Bulldog adult 9 kg karma sucha dla psów dorosłych rasy bulldog francuski
  • ROYAL CANIN Veterinary Gastrointestinal Low Fat 420 g pasztet o obniżonej zawartości tłuszczu dla psów z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi
  • ROYAL CANIN Mini Puppy 2 kg karma sucha dla szczeniąt, od 2 do 10 miesiąca życia, ras małych
  • ROYAL CANIN Dog Urinary 410 g karma mokra dla dorosłych psów ze schorzeniami dolnych dróg moczowych
  • ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult 1.5 kg karma sucha dla psów dorosłych rasy yorkshire terrier
  • ROYAL CANIN Golden Retriever Puppy Junior 12 kg karma sucha dla szczeniąt do 15 miesiąca, rasy golden retriever
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 225,33 zł Normalna cena 229,93 zł
    18.78 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 212,06 zł
  • ROYAL CANIN French Bulldog Puppy Junior 3 kg karma sucha dla szczeniąt do 12 miesiąca, rasy bulldog francuski
  • ROYAL CANIN Maxi Starter Mother&Babydog 15 kg karma sucha dla suk w ciąży i okresie laktacji oraz szczeniąt, od 4 do 8 tygodnia życia, ras dużych
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 279,74 zł Normalna cena 310,82 zł
    18.65 zł / kg 15 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 292,82 zł
  • ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult 7.5 kg karma sucha dla psów dorosłych rasy sznaucer miniaturowy
  • ROYAL CANIN Dog renal 14 kg sucha karma dla psów z przewlekłą lub ostrą niewydolnością nerek
  • ROYAL CANIN Dog satiety support 6 kg sucha karma dla psów z nadwagą/otyłych
  • ROYAL CANIN Dog urinary small 4 kg sucha karma dla dorosłych psów ras małych, ze schorzeniami dolnych dróg moczowych
  • ROYAL CANIN Dog gastro intestinal junior 2.5 kg sucha karma dla szczeniąt z ostrymi schorzeniami jelit
  • ROYAL CANIN Maltese adult 1.5 kg karma sucha dla psów dorosłych rasy maltańczyk
  • ROYAL CANIN Hepatic 200 g mokra karma mokra dla dorosłych psów ze schorzeniami wątroby
  • ROYAL CANIN Medium Ageing 10+ 15 kg karma sucha dla psów dojrzałych po 10 roku życia, ras średnich
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 255,59 zł Normalna cena 260,81 zł
    17.04 zł / kg 15 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 255,61 zł
  • ROYAL CANIN Medium Adult 7+ karma sucha dla psów dojrzałych od 7. do 10. roku życia, ras średnich 15 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 240,66 zł Normalna cena 283,13 zł
    16.04 zł / kg 15 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 267,10 zł
  • ROYAL CANIN Dog gastro intestinal moderate calorie 2 kg sucha karma o obniżonej kaloryczności dla psów z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi

Artykuły 1-48 z 295

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...