Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

Pokaż filtry

Producent
 • Pokaż wszystkie
Cena
Materiał
Możliwość spłukiwania w toalecie
Rodzaj
Rodzaj wchłaniania
.

Żwirek dla kota

Wybór żwirku dla kota, zaraz po karmie bytowej, jest jedną z najważniejszych i najbardziej rzutujących na komfort życia kotów, decyzją ich opiekunów. Koty preferencje co do podłoża w kuwecie zyskują już w najmłodszej fazie życia. Miejsce, w którym musiały się załatwiać zaraz po odsadzeniu od matki będzie dla nich instynktownie najlepsze. Można spróbować delikatnie nakłonić pupila do zmiany nawyków, jednak wymaga to cierpliwości i wykorzystania metody prób i błędów. Ułatwić taką decyzję zdecydowanie może znajomość i rozeznanie się w ofercie dostępnych rodzajów żwirków dla kotów. A więc jak to jest z tymi żwirkami? Skoro każde służy jako podłoże to czy wszystkie są jednakowe?

 

Jakie są rodzaje żwirków dla kotów?

Wyróżniamy następujące rodzaje żwirków:

 1. Najpopularniejszymi żwirkami dla kota są te drewniane.

  Wyróżniamy zbrylające się i nie zbrylające. Jednak oby dwa typy są w 100% naturalne, ekologiczne i biodegradowalne. Wyprodukowane są z mikrowłókien roślinnych, w zależności od producenta – z drzew iglastych lub liściastych. Można je spłukiwać w toalecie. Posiadają przyjemny, delikatny zapach drewna, który nie podrażnia węchu kota. Żwirki drewniane szybko pochłaniają wilgoć, są dosyć lekkie i mało się pylą. Najbardziej znanym i zachwalanym producentem żwirków drewnianych jest JRS, oraz ich marka Cats Best Eco Plus.

Żwirek drewniany niezbrylający jest w formie pelletu. Większe pałeczki tworzą sprężystą warstwę w kuwecie i raczej nie przyczepiają się do kocich łapek, co minimalizuje roznoszenie się po mieszkaniu. Zmoczony niezbrylający żwirek szybko wchłania wilgoć, lekko się przy tym rozlatując i rozpadając. Mało się pyli i dobrze pochłania zapachy, ale jest mniej wydajny od żwirku zbrylającego.

Zbrylający się żwirek drewniany cieszy się wysoką akceptacją kotów, w każdym wieku. Delikatne, małe granulki nie podrażniają kocich łapek, nie pylą się i są łatwe do zakopywania. Zmoczony żwirek tworzy trwałe bryłki, łatwe do usunięcia w toalecie. Może się przyczepiać do łapek, ale wycieraczka pod kuwetę zminimalizuje problem roznoszenia się go po mieszkaniu. Szybko pochłania wilgoć i jest bardzo wydajny. Bryłki należy regularnie usuwać, pozwala to na zachowanie maksymalnej czystości, a całość żwirku wystarcza na około miesiąc. Żwirek drewniany zbrylający jest bardzo higienicznym rozwiązaniem. Jako produkt całkowicie naturalny, jest bezpieczny dla kotów, a także przyjazny dla środowiska.

 1. Żwirki silikonowe

  Najnowszy pomysł producentów. Powstają z żelu krzemionkowego (silikatu). Mają postać przezroczystych kryształków z ewentualną domieszką barwnika, nadającego odpowiedni zapach i kolor żwirkowi. Silikat jest dosyć praktycznym rozwiązaniem z punktu widzenia opiekuna kota. Nie pyli się, doskonale wchłania i zamyka w sobie wilgoć i bardzo dobrze wiąże zapachy. Przed zabrudzeniem kryształki wyglądają estetycznie, a żwirek jest wydajny i lekki. Koty jednak nie zawsze go akceptują. Po parokrotnym skorzystaniu może okazać się, że ostre kryształki podrażniają i ranią delikatne kocie łapki. Żwirki silikonowe raczej nie są polecane młodym kotom, tym delikatnym, wybrednym czy starszym. Dodatkowo kryształki kuszą koty do ich skosztowania, nie jest to produkt naturalny, więc może stanowić zagrożenie dla zdrowia po ich spożyciu. Podczas zakopywania odchodów, kryształki wydają dosyć głośny, szeleszczący dźwięk, który może być nieprzyjemny dla kotów. Żwirek silikonowy nie zbryla się i nie można spłukiwać go w toalecie. Jest dosyć ekonomiczny, zazwyczaj jedno napełnienie kuwety wystarcza na około 3- 4 tygodnie. Często producenci dodają do tych żwirków aromaty zapachowe. Świetną marką ze żwirkami silikonowymi jest Aristocat.

 1. Żwirki bentonitowe 

  Wyprodukowane z bentonitu, materiału o wysokich właściwościach sorpcyjnych. Dostępne są w formie zbrylającej lub niezbrylającej, w paru rozmiarach granulek. Bentonit zbrylający po zatknięciu z wilgocią tworzy zwartą skorupę, swego rodzaju cement. Spośród żwirków wyróżniają się największą chłonnością i najdrobniejszymi kamyczkami. Posiadają swoisty zapach ziemi, jednak producenci proponują też takie o zapachach np. lawendowym, morskim czy leśnym. Aromaty jednak przyjemne dla opiekunów, mogą być nie akceptowane przez koty. Żwirków bentonitowych nie można usuwać w toalecie, grozi to zapchaniem rur kanalizacyjnych. Dodatkowo te drobne kamyczki lubią przyczepiać się do kocich łapek i są niebezpieczne po spożyciu. Żwirki bentonitowe są szeroko dostępne i to w atrakcyjnych cenach, np. żwirki Super Benek.

 1. Kukurydziane żwirki

  produkowane są z naturalnych surowców roślinnych, w 100% naturalne i ekologiczne. W większości zbrylające się żwirki mogą być spłukiwane w toalecie, są biodegradowalne i dosyć wydajne. Zanieczyszczenia oraz bryłki należy usuwać regularnie, a całość wymienić po około miesiącu. Żwirki kukurydziane mają przyjemny, naturalny, kukurydziany aromat, który skutecznie przykrywa te nieprzyjemne zapachy. Dzięki temu, że to naturalny produkt, nie stanowi on zagrożenia w przypadku połknięcia. Żwirki kukurydziane lekko się pylą, ale są raczej delikatne i tworzą dosyć miękką warstwę, nie powodując podrażnień. Prym w żwirkach kukurydzianych wiedzie marka Benek Corn Cat, gdzie również opakowanie produktu jest biodegradowalne.

 1. Sepiolitowe 

  żwirki tego typu są odmianą bentonitowych. Produkowane są z naturalnego sepiolitu, tzw. pianki morskiej. To uwodniony krzemian magnezu, posiadający właściwości absorbujące i antybakteryjne. Sepiolit to surowiec o drobno porowatej strukturze, dzięki czemu jest lżejszy od wody i wyjątkowo chłonny. Charakteryzuje się tym, że zawilgocony, zwiększa swój ciężar właściwy i opada na dno kuwety, pozostawiając wierzchnią warstwę czystą. Przy stosowaniu takiego żwirku należy często (już co parę dni) wymieniać całość podłoża i czyścić kuwetę. Ten naturalny i przyjazny dla środowiska żwirek mało się pyli, ale jest niezbrylający i nie należy usuwać go drogą sanitarną. Podobnie jak żwirki bentonitowe, ma postać niewielkich ziarenek i często jest łatwo akceptowany przez młode koty lub te zabrane z dworu, ponieważ może im strukturą przypominać ziemię. Żwirek sepiolitowy nie jest jeszcze specjalnie popularny w Polsce, ale można go dostać np. firmy Sanicat.

 

Ogólnie żwirki dla kotów dzieli się na:

- żwirki zbrylające:

drewniane, bentonitowe, kukurydziane

- żwirki niezbrylające:

drewniane, bentonitowe, sepiolitowe, silikonowe

 

 

Jaki żwirek dla kota będzie najlepszym wyborem? I co z kuwetą dla kotów?

Każdy kot jest inny i ma inne upodobania. Warto zatem wypróbować parę rodzajów żwirków i zdecydować się na ten, który najbardziej podpasuje naszemu podopiecznemu. Spośród dużego wyboru dostępnego w sklepie można spróbować krok po kroku znaleźć rozwiązanie pasujące obydwu stronom – zarówno tej kociej jak i ludzkiej. Branie pod uwagę tylko swoich preferencji może przynieść niechciane skutki. Złe podłoże umieszczone stanowi jedną z najczęstszych, zaraz po czynnikach zdrowotnych i behawioralnych, przyczyn załatwiania się kotów poza kuwetą. Drażniący zapach, kłujące lub ostre kamyczki, zbyt dużo pyłu unoszącego się podczas zakopywania, a także słabe pochłanianie wilgoci (pozostawianie mokrych plam) i słabe wiązanie zapachów moczu (kocia uryna, długo pozostawiona w kuwecie, ma silny zapach, który może drażnić wrażliwy węch zwierząt) to tylko niektóre sytuacje mogące sprawiać dyskomfort kotu i przyczynić się do unikania załatwiania w kuwecie.

Proces zmieniania żwirku powinien odbyć się stopniowo lub przy użyciu dwóch kuwet. Najlepszym wyjściem, po podjęciu decyzji o wypróbowaniu nowego podłożą, jest dostawienie drugiej kuwety z nowym żwirkiem. Pozwoli to na wybranie przez kota podłoża, które bardziej mu pasuje, przy jednoczesnym poczuciu bezpieczeństwa i znajomości terenu jaki umożliwia mu zapach z poprzedniej kuwety. Należy pamiętać, że odchody kotów są swoistym drogowskazem zapachowym, formą oznaczania i komunikacji.

 

 

Koty, które wcześniej korzystały z kuwet odkrytych mogą przy pierwszym kontakcie z krytą kuwetą się przestraszyć i jej unikać. Należy wtedy postawić kuwetę bez pokrywy, aby kot mógł się do niej przekonać, a następnie powoli ją przykrywać.

Ustawienie kuwety jest bardzo ważne. Powinna stać w miejscu rzadko uczęszczanym, ustronnym, tam gdzie panuje względny spokój. Ze względów higienicznych nie powinna być umiejscowiona przy miskach z karmą czy wodą. Dodatkowo koty instynktownie, po zjedzeniu posiłku czy napojeniu, odchodzą i szukają oddalonego miejsca do załatwienia potrzeb fizjologicznych. Zbyt bliskie ustawienie kuwety przy miskach z pokarmem lub z wodą może przyczynić się do spadku apetytu, pragnienia lub zaprzestania korzystania z kuwety.

W przypadku zauważenia niechęci kota do korzystania z kuwet należy w pierwszej kolejności wykluczyć względy zdrowotne, następnie przetestować inne rodzaje żwirków lub zmienić miejsce kuwety. Źle dobra kuweta czy żwirek może stać się przyczyną załatwiania się kotów poza nią.

W mieszkaniu, przy większej ilości kotów, ilość kuwet powinna być taka sama jak liczba kotów.

 

Zazwyczaj czystą kuwetę napełnia się min. 5 cm warstwą żwirku i równomiernie się ją rozkłada. Taka ilość jest z reguły wystarczająca i pozwala kotom na swobodne grzebanie w podłożu i zakopanie odchodów. Nieczystości z kuwety lub zbrylone fragmenty należy codziennie usuwać. W celu zachowania czystości, po około miesiącu użytkowania, całość żwirku zaleca się opróżnić, a kuwetę dokładnie umyć i następnie napełnić ją nowym żwirkiem. Pamiętajmy, że koty to zwierzęta lubiące czystość. Brudna i nieświeża kuweta, z nieprzyjemnym zapachem, może zniechęcić je do korzystania z niej. Dbanie o porządek i higienę w miejscu załatwiania się pupili poprawia komfort nie tylko ich życia, ale i wszystkich domowników.

1 2 3 4
 

Producent: 

ARISTOCAT

3.8 l (ID 50007)
23.12 
+
Do koszyka
dodane
2 x 3.8 l (ID 20000046)
46.24 
+
Do koszyka
dodane
4 x 3.8 l (ID 20000047)
92.48 
+
Do koszyka
dodane
8 x 3.8 l (ID 20000048)
149.00 
+
Do koszyka
dodane
16x3.8l (ID 20001733)
369.92 
+
Do koszyka
dodane
95.27 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 72 godziny

 

Producent: 

BENEK

5 l (ID 12670)
16.80 
+
Do koszyka
dodane
5 l x 2 (10 l) (ID 20001924)
29.40 
+
Do koszyka
dodane
10 l (ID 12669)
30.77 
+
Do koszyka
dodane
10 l x 2 (20 l) (ID 20001941)
53.85 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 72 godziny

 

Producent: 

COMFY

7 l (ID 33675)
23.57 
+
Do koszyka
dodane
14 l (2x7 l) (ID 20002365)
40.06 
+
Do koszyka
dodane
21 l (3x7 l) (ID 20002366)
60.09 
+
Do koszyka
dodane
35 l (5x7 l) (ID 20002367)
100.15 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 72 godziny

71.56   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Tak, 

Rodzaj wchłaniania: 

Niezbrylający się, 

Producent: 

BENEK

Rodzaj: 

Roślinny

  Super Pinio jest uniwersalnym granulatem stosowanym jako ściółka dla zwierząt domowych takich jak: koty, chomiki, świnki morskie, króliki, szynszyle oraz ptaki. Ma on kształt wałeczków o średnicy 6 mm i długości od 6 do 12 mm. Jest to produkt naturalny powstały z mikrowłókien drewna...
wysyłamy w 72 godziny
+

 

Producent: 

BENEK

6 l (ID 67080)
22.23 
+
Do koszyka
dodane
7 l (ID 12642)
22.16 
+
Do koszyka
dodane
14 l (ID 40458)
41.87 
+
Do koszyka
dodane
14 l (7 l x 2 ) (ID 20001964)
38.78 
+
Do koszyka
dodane
28 l (14 l x 2) (ID 20001968)
73.27 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 72 godziny

12.56   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Nie, 

Rodzaj wchłaniania: 

Niezbrylający się, 

Producent: 

BENEK

Rodzaj: 

Roślinny

  Żwirki higieniczne Super Pinio Pellets to niezbrylające podłoża dla zwierząt domowych wykonane w 100% z naturalnego drewna drzew iglastych, powtają z mikrowłókien drzew sosnowych i świerkowych bez dodatków chemicznych. Posiadają wysoką wchłanialność oraz doskonale wiążą zapachy. Produkty...
wysyłamy w 72 godziny
+

22.54   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Tak, 

Rodzaj wchłaniania: 

Niezbrylający się, 

Producent: 

BENEK

Rodzaj: 

Roślinny

Super Pinio jest uniwersalnym granulatem stosowanym jako ściółka dla zwierząt domowych takich jak: koty, chomiki, świnki morskie, króliki, szynszyle oraz ptaki. Ma on kształt wałeczków o średnicy 6 mm i długości od 6 do 12 mm. Jest to produkt naturalny powstały z mikrowłókien drewna sosnowego...
wysyłamy w 72 godziny
+

 

Producent: 

BENEK

5 l (ID 1957)
16.64 
+
Do koszyka
dodane
10 l (5 l x 2) (ID 20001936)
29.12 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 72 godziny

36.59   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Tak, 

Rodzaj wchłaniania: 

Zbrylający się, 

Waga opakowania (kg): 

2.9, 

Producent: 

JRS

Rodzaj: 

Roślinny

Zbrylający się kompostowalny żwirek dla kota, ulegający w 100% biodegradacji. Jest delikatny dla łapek. Jest niezwykle wydajny. Zielone perły ze składnikami aktywnymi zwiększają wchłanianie, dzięki czemu zachowujemy czystość i świeżość na dłużej.   Waga: 2,9 kg
wysyłamy w 72 godziny
+

 

Producent: 

BENEK

5 l (ID 1956)
18.31 
+
Do koszyka
dodane
5 l x 2 (10 l) (ID 20001937)
32.04 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 72 godziny

33.77   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Nie, 

Rodzaj wchłaniania: 

Zbrylający się, 

Producent: 

COMFY

Rodzaj: 

Bentonitowy

Uniwersalny żwirek dla kotów. Wyprodukowany z bentonitu, minerału o wysokich właściwościach chłonnych i sorpcyjnych. Żwirek łatwo się zbryla i nie rozsypuje, mało pyli, dzięki czemu idealnie nadaje się do kuwet z możliwością przesiewania nieczystości. Charakterystyka: - 100% naturalny...
wysyłamy w 72 godziny
+

20.16   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Nie, 

Rodzaj wchłaniania: 

Zbrylający się, 

Producent: 

COMFY

Rodzaj: 

Bentonitowy

Uniwersalny żwirek dla kotów. Wyprodukowany z bentonitu, minerału o wysokich właściwościach chłonnych i sorpcyjnych. Żwirek łatwo się zbryla i nie rozsypuje, mało pyli, dzięki czemu idealnie nadaje się do kuwet z możliwością przesiewania nieczystości. Charakterystyka: - 100% naturalny...
wysyłamy w 72 godziny
+

25.85   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Tak, 

Rodzaj wchłaniania: 

Zbrylający się, 

Producent: 

COMFY

Rodzaj: 

Roślinny

Zbrylający żwirek drewniany dla kotów: • zbrylone, pojedyncze grudki można usuwać do WC • wyjątkowo chłonny i łatwy w użyciu • doskonale pochłania zapachy • naturalny kolor i zapach • wykonany z drzew iglastych • w pełni biodegradowalny   Zalecany sposób używania: Do kuwety...
wysyłamy w 72 godziny
+

28.78   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Tak, 

Rodzaj wchłaniania: 

Zbrylający się, 

Producent: 

BENEK

Rodzaj: 

Roślinny

Drewniany, zbrylający żwirek dla kotów, królików, szynszyli oraz innych zwierząt domowych. Wyprodukowany ze 100% naturalnych składników - z drewna drzew iglastych. Żwirek jest w formie małych pelletów o średnicy ok. 4,5 mm. Posiada leśny zapach. Charakterystyka: - duża absorpcja - pochłania...
wysyłamy w 72 godziny
+

 

Producent: 

BENEK

5 l (ID 12663)
12.47 
+
Do koszyka
dodane
10 l (ID 12662)
27.50 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 72 godziny

27.89   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Tak, 

Rodzaj wchłaniania: 

Zbrylający się, 

Producent: 

BENEK

Rodzaj: 

Roślinny

Drewniany, zbrylający żwirek dla kotów, królików, szynszyli oraz innych zwierząt domowych. Wyprodukowany ze 100% naturalnych składników - z drewna drzew iglastych. Żwirek jest w formie małych pelletów o średnicy ok. 4,5 mm. Charakterystyka: - duża absorpcja - pochłania zapachy - bezpieczny...
wysyłamy w 72 godziny
+

 

Producent: 

BENEK

5 l (ID 49648)
17.79 
+
Do koszyka
dodane
5 l x 2 (10 l) (ID 20001929)
31.13 
+
Do koszyka
dodane
10 l (ID 48230)
38.89 
+
Do koszyka
dodane
10 l x 2 (20 l) (ID 20001946)
68.06 
+
Do koszyka
dodane
25 l (ID 58287)
74.79 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 72 godziny

25.99   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Tak, 

Rodzaj wchłaniania: 

Zbrylający się, 

Producent: 

BENEK

Rodzaj: 

Roślinny

Drewniany, zbrylający żwirek dla kotów, królików, szynszyli oraz innych zwierząt domowych. Wyprodukowany ze 100% naturalnych składników - z drewna drzew iglastych. Żwirek jest w formie małych pelletów o średnicy ok. 4,5 mm. Charakterystyka: - duża absorpcja - pochłania zapachy - bezpieczny...
wysyłamy w 72 godziny

 

Producent: 

BENEK

5 l (ID 12665)
13.19 
+
Do koszyka
dodane
35 l (ID 48320)
64.90 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 72 godziny

 

Producent: 

BENEK

5 l (ID 39495)
14.22 
+
Do koszyka
dodane
5 l x 2 (10 l) (ID 20001935)
24.89 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 72 godziny

 

Producent: 

COMFY

7 l (ID 45252)
31.89 
+
Do koszyka
dodane
14 l (2x7 l) (ID 20002371)
54.22 
+
Do koszyka
dodane
21 l (3x7 l) (ID 20002372)
81.33 
+
Do koszyka
dodane
35 l (5x7 l) (ID 20002373)
135.55 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 72 godziny

56.68   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Nie, 

Producent: 

BENEK

Rodzaj: 

Standardowy

Super Benek Crystal jest podłożem dedykowanym dla zwierząt w postaci żelu krzemionkowego. Żel ten pochłania koci mocz wraz z nieprzyjemnymi zapachami oraz ewentualnymi bakteriami, a następnie dopiero odparowuje wodę. Drobne ziarenka o granulacji 0,5 mm - 2 mm zwiększają możliwości pochłaniające...
wysyłamy w 72 godziny
+

23.24   

Rodzaj wchłaniania: 

Niezbrylający się, 

Producent: 

BENEK

Rodzaj: 

Roślinny

Drewniany żwirek powstały z mikrowłókien drewna sosnowego i świerkowego, bez żadnych dodatków chemicznych. To produkt uniwersalny, może być używany dla kotów, królików, szynszyli czy innych zwierząt domowych. Granulat jest kształtu wałeczków o średnicy 6 mm i długości 6 - 12 mm....
wysyłamy w 72 godziny
+

 

Producent: 

BENEK

5 l (ID 1938)
16.66 
+
Do koszyka
dodane
10 l (ID 1936)
31.53 
+
Do koszyka
dodane
10 l (5 l x 2) (ID 20001926)
29.16 
+
Do koszyka
dodane
20 l (10 l x 2) (ID 20001943)
55.18 
+
Do koszyka
dodane
25 l (ID 1937)
68.49 
+
Do koszyka
dodane
25 l x 2 (50 l) (ID 20001952)
119.86 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 72 godziny

 

Producent: 

BENEK

5 l (ID 1940)
17.31 
+
Do koszyka
dodane
10 l (ID 1939)
33.92 
+
Do koszyka
dodane
10 l x 2 (20 l) (ID 20001944)
59.36 
+
Do koszyka
dodane
10 l (5 l x 2) (ID 20001928)
30.29 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 72 godziny

 

Producent: 

BENEK

5 l (ID 1952)
10.19 
+
Do koszyka
dodane
10 l (ID 1951)
19.80 
+
Do koszyka
dodane
10 l (5 l x 2) (ID 20001938)
17.83 
+
Do koszyka
dodane
25 l (ID 40455)
47.89 
+
Do koszyka
dodane
20 l (10 l x 2) (ID 20001948)
34.65 
+
Do koszyka
dodane
50 l (25 l x 2) (ID 20001956)
83.81 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 72 godziny

 

Producent: 

BENEK

5 l (ID 1955)
13.89 
+
Do koszyka
dodane
5 l x 2 (10 l) (ID 20001922)
24.31 
+
Do koszyka
dodane
10 l (ID 1953)
25.43 
+
Do koszyka
dodane
10 l x 2 (20 l) (ID 20001939)
44.50 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 72 godziny

 

Producent: 

BENEK

5 l (ID 1943)
17.91 
+
Do koszyka
dodane
10 l (ID 1941)
33.44 
+
Do koszyka
dodane
5 l x 2 (10 l) (ID 20001927)
31.34 
+
Do koszyka
dodane
10 l x 2 (20 l) (ID 20001945)
58.52 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 72 godziny

 

Producent: 

BENEK

5 l + 0,1 kg GRATIS (ID 12674)
16.71 
+
Do koszyka
dodane
10 l (ID 12672)
30.39 
+
Do koszyka
dodane
10 l x 2 (20 l) (ID 20001940)
53.18 
+
Do koszyka
dodane
10 l (5 l x 2) (ID 20001923)
29.24 
+
Do koszyka
dodane
25 l (ID 12673)
66.22 
+
Do koszyka
dodane
50 l (25 l x 2) (ID 20001950)
115.89 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 72 godziny

 

Producent: 

JRS

7l (4 kg) (ID 12858)
20.89 
+
Do koszyka
dodane
20 l (11 kg) (ID 12856)
44.01 
+
Do koszyka
dodane
40 l (ID 43031)
85.51 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 72 godziny

 

Producent: 

JRS

10 l (5 kg) (ID 51129)
54.64 
+
Do koszyka
dodane
20 l (ID 40293)
92.29 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 72 godziny

 

Producent: 

JRS

5 l (2,1 kg) (ID 55983)
24.80 
+
Do koszyka
dodane
7l (3 kg) (ID 51128)
38.90 
+
Do koszyka
dodane
10 l (ID 3548)
41.98 
+
Do koszyka
dodane
5 x 7 L (15 kg) (ID 20000164)
129.75 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 72 godziny
1 2 3 4