Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

Pokaż filtry

Producent
  • Pokaż wszystkie
Etap życia
Cena
Możliwość spłukiwania w toalecie
Rodzaj
Rodzaj wchłaniania
.

Żwirek dla kota

Wybór żwirku dla kota, zaraz po karmie bytowej, jest jedną z najważniejszych i najbardziej rzutujących na komfort życia kotów, decyzją ich opiekunów. Koty preferencje co do podłoża w kuwecie zyskują już w najmłodszej fazie życia. Miejsce, w którym musiały się załatwiać zaraz po odsadzeniu od matki będzie dla nich instynktownie najlepsze. Można spróbować delikatnie nakłonić pupila do zmiany nawyków, jednak wymaga to cierpliwości i wykorzystania metody prób i błędów. Ułatwić taką decyzję zdecydowanie może znajomość i rozeznanie się w ofercie dostępnych rodzajów żwirków dla kotów. A więc jak to jest z tymi żwirkami? Skoro każde służy jako podłoże to czy wszystkie są jednakowe?

 

Jakie są rodzaje żwirków dla kotów?

Wyróżniamy następujące rodzaje żwirków:

 1. Najpopularniejszymi żwirkami dla kota są te drewniane.

  Wyróżniamy zbrylające się i nie zbrylające. Jednak oby dwa typy są w 100% naturalne, ekologiczne i biodegradowalne. Wyprodukowane są z mikrowłókien roślinnych, w zależności od producenta – z drzew iglastych lub liściastych. Można je spłukiwać w toalecie. Posiadają przyjemny, delikatny zapach drewna, który nie podrażnia węchu kota. Żwirki drewniane szybko pochłaniają wilgoć, są dosyć lekkie i mało się pylą. Najbardziej znanym i zachwalanym producentem żwirków drewnianych jest JRS, oraz ich marka Cats Best Eco Plus.

Żwirek drewniany niezbrylający jest w formie pelletu. Większe pałeczki tworzą sprężystą warstwę w kuwecie i raczej nie przyczepiają się do kocich łapek, co minimalizuje roznoszenie się po mieszkaniu. Zmoczony niezbrylający żwirek szybko wchłania wilgoć, lekko się przy tym rozlatując i rozpadając. Mało się pyli i dobrze pochłania zapachy, ale jest mniej wydajny od żwirku zbrylającego.

Zbrylający się żwirek drewniany cieszy się wysoką akceptacją kotów, w każdym wieku. Delikatne, małe granulki nie podrażniają kocich łapek, nie pylą się i są łatwe do zakopywania. Zmoczony żwirek tworzy trwałe bryłki, łatwe do usunięcia w toalecie. Może się przyczepiać do łapek, ale wycieraczka pod kuwetę zminimalizuje problem roznoszenia się go po mieszkaniu. Szybko pochłania wilgoć i jest bardzo wydajny. Bryłki należy regularnie usuwać, pozwala to na zachowanie maksymalnej czystości, a całość żwirku wystarcza na około miesiąc. Żwirek drewniany zbrylający jest bardzo higienicznym rozwiązaniem. Jako produkt całkowicie naturalny, jest bezpieczny dla kotów, a także przyjazny dla środowiska.

 1. Żwirki silikonowe

  Najnowszy pomysł producentów. Powstają z żelu krzemionkowego (silikatu). Mają postać przezroczystych kryształków z ewentualną domieszką barwnika, nadającego odpowiedni zapach i kolor żwirkowi. Silikat jest dosyć praktycznym rozwiązaniem z punktu widzenia opiekuna kota. Nie pyli się, doskonale wchłania i zamyka w sobie wilgoć i bardzo dobrze wiąże zapachy. Przed zabrudzeniem kryształki wyglądają estetycznie, a żwirek jest wydajny i lekki. Koty jednak nie zawsze go akceptują. Po parokrotnym skorzystaniu może okazać się, że ostre kryształki podrażniają i ranią delikatne kocie łapki. Żwirki silikonowe raczej nie są polecane młodym kotom, tym delikatnym, wybrednym czy starszym. Dodatkowo kryształki kuszą koty do ich skosztowania, nie jest to produkt naturalny, więc może stanowić zagrożenie dla zdrowia po ich spożyciu. Podczas zakopywania odchodów, kryształki wydają dosyć głośny, szeleszczący dźwięk, który może być nieprzyjemny dla kotów. Żwirek silikonowy nie zbryla się i nie można spłukiwać go w toalecie. Jest dosyć ekonomiczny, zazwyczaj jedno napełnienie kuwety wystarcza na około 3- 4 tygodnie. Często producenci dodają do tych żwirków aromaty zapachowe. Świetną marką ze żwirkami silikonowymi jest Aristocat.

 1. Żwirki bentonitowe 

  Wyprodukowane z bentonitu, materiału o wysokich właściwościach sorpcyjnych. Dostępne są w formie zbrylającej lub niezbrylającej, w paru rozmiarach granulek. Bentonit zbrylający po zatknięciu z wilgocią tworzy zwartą skorupę, swego rodzaju cement. Spośród żwirków wyróżniają się największą chłonnością i najdrobniejszymi kamyczkami. Posiadają swoisty zapach ziemi, jednak producenci proponują też takie o zapachach np. lawendowym, morskim czy leśnym. Aromaty jednak przyjemne dla opiekunów, mogą być nie akceptowane przez koty. Żwirków bentonitowych nie można usuwać w toalecie, grozi to zapchaniem rur kanalizacyjnych. Dodatkowo te drobne kamyczki lubią przyczepiać się do kocich łapek i są niebezpieczne po spożyciu. Żwirki bentonitowe są szeroko dostępne i to w atrakcyjnych cenach, np. żwirki Super Benek.

 1. Kukurydziane żwirki

  produkowane są z naturalnych surowców roślinnych, w 100% naturalne i ekologiczne. W większości zbrylające się żwirki mogą być spłukiwane w toalecie, są biodegradowalne i dosyć wydajne. Zanieczyszczenia oraz bryłki należy usuwać regularnie, a całość wymienić po około miesiącu. Żwirki kukurydziane mają przyjemny, naturalny, kukurydziany aromat, który skutecznie przykrywa te nieprzyjemne zapachy. Dzięki temu, że to naturalny produkt, nie stanowi on zagrożenia w przypadku połknięcia. Żwirki kukurydziane lekko się pylą, ale są raczej delikatne i tworzą dosyć miękką warstwę, nie powodując podrażnień. Prym w żwirkach kukurydzianych wiedzie marka Benek Corn Cat, gdzie również opakowanie produktu jest biodegradowalne.

 1. Sepiolitowe 

  żwirki tego typu są odmianą bentonitowych. Produkowane są z naturalnego sepiolitu, tzw. pianki morskiej. To uwodniony krzemian magnezu, posiadający właściwości absorbujące i antybakteryjne. Sepiolit to surowiec o drobno porowatej strukturze, dzięki czemu jest lżejszy od wody i wyjątkowo chłonny. Charakteryzuje się tym, że zawilgocony, zwiększa swój ciężar właściwy i opada na dno kuwety, pozostawiając wierzchnią warstwę czystą. Przy stosowaniu takiego żwirku należy często (już co parę dni) wymieniać całość podłoża i czyścić kuwetę. Ten naturalny i przyjazny dla środowiska żwirek mało się pyli, ale jest niezbrylający i nie należy usuwać go drogą sanitarną. Podobnie jak żwirki bentonitowe, ma postać niewielkich ziarenek i często jest łatwo akceptowany przez młode koty lub te zabrane z dworu, ponieważ może im strukturą przypominać ziemię. Żwirek sepiolitowy nie jest jeszcze specjalnie popularny w Polsce, ale można go dostać np. firmy Sanicat.

 

Ogólnie żwirki dla kotów dzieli się na:

- żwirki zbrylające:

drewniane, bentonitowe, kukurydziane

- żwirki niezbrylające:

drewniane, bentonitowe, sepiolitowe, silikonowe

 

 

Jaki żwirek dla kota będzie najlepszym wyborem? I co z kuwetą dla kotów?

Każdy kot jest inny i ma inne upodobania. Warto zatem wypróbować parę rodzajów żwirków i zdecydować się na ten, który najbardziej podpasuje naszemu podopiecznemu. Spośród dużego wyboru dostępnego w sklepie można spróbować krok po kroku znaleźć rozwiązanie pasujące obydwu stronom – zarówno tej kociej jak i ludzkiej. Branie pod uwagę tylko swoich preferencji może przynieść niechciane skutki. Złe podłoże umieszczone stanowi jedną z najczęstszych, zaraz po czynnikach zdrowotnych i behawioralnych, przyczyn załatwiania się kotów poza kuwetą. Drażniący zapach, kłujące lub ostre kamyczki, zbyt dużo pyłu unoszącego się podczas zakopywania, a także słabe pochłanianie wilgoci (pozostawianie mokrych plam) i słabe wiązanie zapachów moczu (kocia uryna, długo pozostawiona w kuwecie, ma silny zapach, który może drażnić wrażliwy węch zwierząt) to tylko niektóre sytuacje mogące sprawiać dyskomfort kotu i przyczynić się do unikania załatwiania w kuwecie.

Proces zmieniania żwirku powinien odbyć się stopniowo lub przy użyciu dwóch kuwet. Najlepszym wyjściem, po podjęciu decyzji o wypróbowaniu nowego podłożą, jest dostawienie drugiej kuwety z nowym żwirkiem. Pozwoli to na wybranie przez kota podłoża, które bardziej mu pasuje, przy jednoczesnym poczuciu bezpieczeństwa i znajomości terenu jaki umożliwia mu zapach z poprzedniej kuwety. Należy pamiętać, że odchody kotów są swoistym drogowskazem zapachowym, formą oznaczania i komunikacji.

 

 

Koty, które wcześniej korzystały z kuwet odkrytych mogą przy pierwszym kontakcie z krytą kuwetą się przestraszyć i jej unikać. Należy wtedy postawić kuwetę bez pokrywy, aby kot mógł się do niej przekonać, a następnie powoli ją przykrywać.

Ustawienie kuwety jest bardzo ważne. Powinna stać w miejscu rzadko uczęszczanym, ustronnym, tam gdzie panuje względny spokój. Ze względów higienicznych nie powinna być umiejscowiona przy miskach z karmą czy wodą. Dodatkowo koty instynktownie, po zjedzeniu posiłku czy napojeniu, odchodzą i szukają oddalonego miejsca do załatwienia potrzeb fizjologicznych. Zbyt bliskie ustawienie kuwety przy miskach z pokarmem lub z wodą może przyczynić się do spadku apetytu, pragnienia lub zaprzestania korzystania z kuwety.

W przypadku zauważenia niechęci kota do korzystania z kuwet należy w pierwszej kolejności wykluczyć względy zdrowotne, następnie przetestować inne rodzaje żwirków lub zmienić miejsce kuwety. Źle dobra kuweta czy żwirek może stać się przyczyną załatwiania się kotów poza nią.

W mieszkaniu, przy większej ilości kotów, ilość kuwet powinna być taka sama jak liczba kotów.

 

Zazwyczaj czystą kuwetę napełnia się min. 5 cm warstwą żwirku i równomiernie się ją rozkłada. Taka ilość jest z reguły wystarczająca i pozwala kotom na swobodne grzebanie w podłożu i zakopanie odchodów. Nieczystości z kuwety lub zbrylone fragmenty należy codziennie usuwać. W celu zachowania czystości, po około miesiącu użytkowania, całość żwirku zaleca się opróżnić, a kuwetę dokładnie umyć i następnie napełnić ją nowym żwirkiem. Pamiętajmy, że koty to zwierzęta lubiące czystość. Brudna i nieświeża kuweta, z nieprzyjemnym zapachem, może zniechęcić je do korzystania z niej. Dbanie o porządek i higienę w miejscu załatwiania się pupili poprawia komfort nie tylko ich życia, ale i wszystkich domowników.

1 2
 

Producent: 

BENEK

5 l (ID 1943)
19.18 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

 

Producent: 

COMFY

7 l (ID 33675)
20.11 
+
Do koszyka
dodane
14 l (2x7 l) (ID 20002365)
39.82 
+
Do koszyka
dodane
21 l (3x7 l) (ID 20002366)
59.73 
+
Do koszyka
dodane
35 l (5x7 l) (ID 20002367)
99.55 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

26.90   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Nie, 

Rodzaj wchłaniania: 

Zbrylający się, 

Producent: 

COMFY

Rodzaj: 

Bentonitowy

Uniwersalny żwirek dla kotów. Wyprodukowany z bentonitu, minerału o wysokich właściwościach chłonnych i sorpcyjnych. Żwirek łatwo się zbryla i nie rozsypuje, mało pyli, dzięki czemu idealnie nadaje się do kuwet z możliwością przesiewania nieczystości. Charakterystyka: - 100% naturalny...
wysyłamy w 48 godzin
+

19.10   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Nie, 

Rodzaj wchłaniania: 

Zbrylający się, 

Producent: 

COMFY

Rodzaj: 

Bentonitowy

Uniwersalny żwirek dla kotów. Wyprodukowany z bentonitu, minerału o wysokich właściwościach chłonnych i sorpcyjnych. Żwirek łatwo się zbryla i nie rozsypuje, mało pyli, dzięki czemu idealnie nadaje się do kuwet z możliwością przesiewania nieczystości. Charakterystyka: - 100% naturalny...
wysyłamy w 48 godzin
+

26.51   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Tak, 

Rodzaj wchłaniania: 

Zbrylający się, 

Producent: 

BENEK

Rodzaj: 

Drewniany

Drewniany, zbrylający żwirek dla kotów, królików, szynszyli oraz innych zwierząt domowych. Wyprodukowany ze 100% naturalnych składników - z drewna drzew iglastych. Żwirek jest w formie małych pelletów o średnicy ok. 4,5 mm. Posiada leśny zapach. Charakterystyka: - duża absorpcja - pochłania...
wysyłamy w 48 godzin
+

17.39   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Nie, 

Rodzaj wchłaniania: 

Niezbrylający się, 

Producent: 

BENEK

Rodzaj: 

Drewniany

Super Pinio jest uniwersalnym granulatem stosowanym jako ściółka dla zwierząt domowych takich jak: koty, chomiki, świnki morskie, króliki, szynszyle oraz ptaki. Ma on kształt wałeczków o średnicy 6 mm i długości od 6 do 12 mm. Jest to produkt naturalny powstały z mikrowłókien drewna sosnowego i...

26.78   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Tak, 

Rodzaj wchłaniania: 

Zbrylający się, 

Producent: 

BENEK

Rodzaj: 

Drewniany

Drewniany, zbrylający żwirek dla kotów, królików, szynszyli oraz innych zwierząt domowych. Wyprodukowany ze 100% naturalnych składników - z drewna drzew iglastych. Żwirek jest w formie małych pelletów o średnicy ok. 4,5 mm. Charakterystyka: - duża absorpcja - pochłania zapachy - bezpieczny...
wysyłamy w 48 godzin
+

 

Producent: 

BENEK

5 l (ID 49648)
20.40 
+
Do koszyka
dodane
5 l x 2 (10 l) (ID 20001929)
40.40 
+
Do koszyka
dodane
10 l (ID 48230)
39.89 
+
Do koszyka
dodane
10 l x 2 (20 l) (ID 20001946)
78.98 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

Produkt chwilowo niedostępny  

Producent: 

BENEK

Rodzaj: 

Drewniany

Uniwersalny żwirek stosowany jako ściółka dla zwierząt domowych takich jak koty, chomiki, świnki morskie, króliki, szynszyle lub ptaki. Granulki są kształtu walców o śrdnicy 6 mm i długości od 6 do 12 mm. Produkt powstały z mikrowłókien drewna sosnowego i świerkowego bez żadnych dodatków...
wysyłamy w 48 godzin

55.98   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Nie, 

Producent: 

BENEK

Rodzaj: 

Standardowy

Super Benek Crystal jest podłożem dedykowanym dla zwierząt w postaci żelu krzemionkowego. Żel ten pochłania koci mocz wraz z nieprzyjemnymi zapachami oraz ewentualnymi bakteriami, a następnie dopiero odparowuje wodę. Drobne ziarenka o granulacji 0,5 mm - 2 mm zwiększają możliwości pochłaniające...
wysyłamy w 48 godzin
+

 

Producent: 

COMFY

Rodzaj: 

Drewniany

7 l (ID 45252)
33.39 
+
Do koszyka
dodane
14 l (2x7 l) (ID 20002371)
66.12 
+
Do koszyka
dodane
21 l (3x7 l) (ID 20002372)
99.18 
+
Do koszyka
dodane
35 l (5x7 l) (ID 20002373)
165.30 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

46.79   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Nie, 

Rodzaj wchłaniania: 

Zbrylający się, 

Producent: 

SANICAT

Rodzaj: 

Bentonitowy

Żwirek bentonitowy biały zbrylający się dla kotów. Wykonany z wysokiej jakości bentonitu białego, który charakteryzuje się wysoką chłonnością i ultra mocnym zbrylaniem się. Wzbogacony aktywnym tlenem, który skutecznie wiąże zapachy. Żwirek nie pyli się i nie przykleja do łap kota. Zapach...
wysyłamy w 48 godzin
+

18.94   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Nie, 

Rodzaj wchłaniania: 

Zbrylający się, 

Producent: 

BENEK

Rodzaj: 

Bentonitowy

Naturalny żwirek, którego głównym składnikiem jest bentonit. Charakteryzuje się unikatowymi właściwościami, łącząc w sobie nowoczesną formę oraz doskonałe parametry użytkowe. Zbryla się tworząc zwarte bryłki, doskonale pochłania wilgoć oraz nieprzyjemne zapachy. Zapewnia czystość i higienę...
wysyłamy w 48 godzin
+

32.27   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Nie, 

Rodzaj wchłaniania: 

Niezbrylający się, 

Producent: 

SANICAT

Rodzaj: 

Silikonowy

Żwirek z żelu krzemionkowego dla kotów. Silikażel jest bardzo chłonnym materiałem, bezpyłowym. Żwirek jest wyjątkowo lekki, nie przykleja się do łap kota i nie wynosi poza kuwetę. Szybko neutralizuje zapach moczu i mocno absorbuje wilgoć. Naturalny zapach - bez dodatków aromatów - zapewnia...
wysyłamy w 48 godzin
+

16.59   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Nie, 

Rodzaj wchłaniania: 

Zbrylający się, 

Waga opakowania (kg): 

5, 

Producent: 

BENEK

Rodzaj: 

Bentonitowy

Bentonitowy żwirek dla kotów, z właściwościami zbrylającymi. Wyprodukowany z bentonitu, minerału o wysokich właściwościach chłonnych i sorpcyjnych. Granulki łatwo się zbrylają, nie rosypują i mało pylą. O zapachu cytryny. Charakterystyka: - wysoka wchłanialność - wiąże zapachy - bezpyłowy -...

29.73   

Rodzaj wchłaniania: 

Zbrylający się, 

Producent: 

BENEK

Rodzaj: 

Drewniany

Drewniany, zbrylający żwirek dla kotów, królików, szynszyli oraz innych zwierząt domowych. Wyprodukowany ze 100% naturalnych składników - z drewna drzew iglastych. Żwirek jest w formie małych pelletów o średnicy ok. 4,5 mm. Cytrynowy zapach. Charakterystyka: - duża absorpcja - pochłania...
wysyłamy w 48 godzin
+

 

Producent: 

CATSAN

5 l (ID 61145)
23.99 
+
Do koszyka
dodane
10 l (ID 65476)
47.98 
+
Do koszyka
dodane
20 l (ID 65473)
59.66 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

 

Producent: 

SANICAT

10 l (ID 66907)
28.98 
+
Do koszyka
dodane
16 l (ID 67460)
44.17 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

114.99   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Tak, 

Rodzaj wchłaniania: 

Zbrylający się, 

Producent: 

CATSAN

Rodzaj: 

Roślinny

Koty uwielbiają żwirek CATSAN™ Natural, ponieważ kochają czystość i świeżość. Dzięki niemu zadbasz o naturalne potrzeby kota i zapewnisz mu higieniczną kuwetę. Żwirek CATSAN™ Natural powstał z naturalnych składników. Zawiera 100% naturalnych włókien roślinnych ulegających całkowitej...
wysyłamy w 48 godzin
+

33.44   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Nie, 

Rodzaj wchłaniania: 

Zbrylający się, 

Producent: 

BENEK

Rodzaj: 

Bentonitowy

Żwirek dla kotów Super Benek charakteryzuje się regularnymi ziarnami o wymiarach 0,5-2 mm, co zapewnia najlepszą ochronę przeciwko roznoszeniu żwiru. Bardzo skutecznie pochłania płyny i przykre zapachy zapewniając dobrą ochronę antybakteryjną. Zbrylają się tworząc regularne, zwarte bryłki....
wysyłamy w 48 godzin

23.86   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Nie, 

Rodzaj wchłaniania: 

Zbrylający się, 

Waga opakowania (kg): 

10, 

Producent: 

BIOKAT'S

Rodzaj: 

Bentonitowy

Bentonitowy, zbrylający się żwirek dla kotów. O wyjątkowo przyjemnym i otulającym zapachu pudru dziecięcego. Wykonany z naturalnej gliny z kontrolowanych kopalni odkrywkowych. Formuła 3w1 zapewnia ziarna żwirku o trzech różnych wielkościach - małych, średnich i dużych. Takie połączenie...
wysyłamy w 48 godzin
+

16.49   

Producent: 

CATSAN

Faza życia: 

Wszystkie

Specjalnie opracowany żwirek dla kotów, aby zapewnić im jak najwyższą higienę, wchłania nieprzyjemne zapachy, zanim zdążą się rozwinąć. Catsan to jedyny w swoim rodzaju żwirek higieniczny, opracowany, aby spełnić wszelkie kocie oczekiwania co do czystości. Małe grudki chłoną bardzo szybko...
wysyłamy w 48 godzin
+

28.32   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Nie, 

Rodzaj wchłaniania: 

Niezbrylający się, 

Waga opakowania (kg): 

4.5, 

Producent: 

JRS

Rodzaj: 

Drewniany

JRS Cat’s Best Universal to naturalny drewniany żwirek dla kotów i małych zwierząt. Granulki żwirku składają się z naturalnych włókien roślinnych o dużej chłonności i posiadają przyjemny zapach truskawek. Produkt wytwarzany jest ze zrównoważonych surowców i jest całkowicie biodegradowalny....
wysyłamy w 48 godzin
+

54.47   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Nie, 

Rodzaj wchłaniania: 

Zbrylający się, 

Waga opakowania (kg): 

10, 

Producent: 

BIOKAT'S

Rodzaj: 

Bentonitowy

Bentonitowy, zbrylający się żwirek dla kotów. Żwirek o zapachu kwiatu bawełny i jaśminu, wyjątkowo przyjemny i delikatnie odświeżający. Pozwala to na skuteczne wiązanie nieprzyjemnych zapachów, a roznoszenie po mieszkaniu tego ładnego. Żwirek wykonany jest w 100% z naturalnej glinki...
wysyłamy w 48 godzin
+

34.50  35.08   

Mozliwość spłukiwania w toalecie: 

Nie, 

Rodzaj wchłaniania: 

Zbrylający się, 

Producent: 

BENEK

Rodzaj: 

Bentonitowy

  Żwirek dla kotów Super Benek charakteryzuje się regularnymi ziarnami o wymiarach 0,5 - 2 mm, co zapewnia najlepszą ochronę przeciwko roznoszeniu żwiru. Bardzo skutecznie pochłania płyny i przykre zapachy zapewniając dobrą ochronę antybakteryjną. Zbrylają się tworząc regularne, zwarte...

 

Rodzaj wchłaniania: 

Niezbrylający się, 

Producent: 

ARISTOCAT

Rodzaj: 

Silikonowy

3.8 l (ID 50007)
27.00 
+
Do koszyka
dodane
2 x 3.8 l (ID 20000046)
53.46 
+
Do koszyka
dodane
4 x 3.8 l (ID 20000047)
106.92 
+
Do koszyka
dodane
8 x 3.8 l (ID 20000048)
213.84 
+
Do koszyka
dodane
16x3.8l (ID 20001733)
427.68 
+
Do koszyka
dodane
110.63 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

Produkt chwilowo niedostępny  

Producent: 

BENEK

wysyłamy w 48 godzin

Produkt chwilowo niedostępny  

Producent: 

BENEK

wysyłamy w 48 godzin

 

Producent: 

BENEK

10 l (ID 1951)
23.90 
+
Do koszyka
dodane
20 l (10 l x 2) (ID 20001948)
47.32 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

 

Producent: 

BENEK

10 l (ID 12669)
36.80 
+
Do koszyka
dodane
10 l x 2 (20 l) (ID 20001941)
72.86 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

 

Producent: 

JRS

Rodzaj: 

Drewniany

7l (4 kg) (ID 12858)
21.48 
+
Do koszyka
dodane
20 l (11 kg) (ID 12856)
51.99 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

 

Producent: 

JRS

10 l (5 kg) (ID 51129)
57.90 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

 

Producent: 

JRS

Rodzaj: 

Drewniany

5 l (2,1 kg) (ID 55983)
22.90 
+
Do koszyka
dodane
40 l (ID 31214)
129.47 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

Produkt chwilowo niedostępny  

Producent: 

BENEK

Rodzaj: 

Drewniany

wysyłamy w 48 godzin

Produkt chwilowo niedostępny  

Producent: 

BENEK

wysyłamy w 48 godzin

 

Producent: 

BENEK

7.6 l (ID 60325)
56.14 
+
Do koszyka
dodane
7.6 l x 2 (15.2 l) (ID 20001960)
111.16 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin
1 2