Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

Czas realizacji zamówienia

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Zamówione artykuły dostarczamy w sposób wskazany przez Ciebie w momencie składania zamówienia. Przesyłka wysłana za pośrednictwem firmy kurierskiej powinna dotrzeć do Ciebie na drugi dzień roboczy po wysłaniu paczki. Jeżeli chcesz, aby wybrane przez Ciebie produkty zostały dostarczone do Ciebie jak najszybciej, zwróć szczególną uwagę na statusy wysyłki umieszone przy wszystkich produktach:

  • produkty ze statusem „wysyłka do 24h” wysyłamy do 24 godzin (liczą się dni robocze) od momentu potwierdzenia zamówienia (dla wybranej opcji płatności przy odbiorze) lub od potwierdzenia płatności za zamówienie (z systemu płatności elektronicznych lub z naszego rachunku bankowego).
  • produkty ze statusem „wysyłamy maksymalnie w 4 dni” wysyłamy do 4 dni (liczą się dni robocze) od momentu potwierdzenia zamówienia (dla wybranej opcji płatności przy odbiorze) lub od potwierdzenia płatności za zamówienie (z systemu płatności elektronicznych lub z naszego rachunku bankowego).
  • produkty ze statusem „wysyłamy maksymalnie w 6 dni” wysyłamy do 6 dni (liczą się dni robocze) od momentu potwierdzenia zamówienia (dla wybranej opcji płatności przy odbiorze) lub od potwierdzenia płatności za zamówienie (z systemu płatności elektronicznych lub z naszego rachunku bankowego).

Ważne! Płatność przelewem może wydłużyć czas realizacji zamówienia. Jeżeli chcesz mieć pewność, że przesyłka dojdzie na czas zalecamy dokonania płatności korzystając z szybkich płatności Tpay lub płatności przy odbiorze.