Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

NATURAL-VIT

NATURAL-VIT logo

CERTECH rozpoczął produkcję i rozpowszechnianie artykułów dla gryzoni i królików pod własną marką Natural-Vit. W 2018 roku wypuścili gamę produktów o nazwie KORONA NATURY, która zawierała tylko naturalne i odżywcze artykuły dla gryzoni i królików. Produkty te, nie zawierające GMO, konserwantów i barwników, zostały zaakceptowane przez właścicieli małych zwierząt, dlatego teraz marka rozszerza linię o kolby.

Produkty Natural-Vit dla królików i gryzoni

Zarówno duże gryzonie jak i zajęczaki do optymalnego funkcjonowania potrzebują odpowiednich składników odżywczych, które mogą wpływać zarówno na ich zdrowie jak i futro. Te nieśmiałe, ale ciekawskie zwierzęta zapewne rozsmakują się w kolbach dla gryzoni i sianie firmy Natural-Vit. Gryzonie, a w szczególności szynszyle, muszą mieć dużo ruchu, dlatego też odpowiednia karma jest niezbędna, aby dostarczyć im energii do zabawy.

Kolby dla gryzoni firmy Natural-Vit są smaczną przekąską. Na naszej stronie znajdziesz szereg różnych kolb, przeznaczonych zarówno dla królików, jak i szynszyli. Dodając różne smaki do ich podstawowej diety, możesz szybko przekonać się, które z nich Twój pupil lubi najbardziej. Kolby te mogą być orzechowe, warzywne, jabłkowe, a nawet mogą zawierać dziurawiec.

Jeśli chodzi o dietę, siano jest niezbędnym elementem dla wszystkich zajęczaków i gryzoni. Szczególnie króliki i mniejsze gryzonie potrzebują codziennie dwóch garści tego składnika diety dla prawidłowego trawienia. Można również znaleźć mieszanki siana specjalnie wzbogacone o składniki bogate w potas, takie jak jabłka i buraki, które wspomagają zdrowie wątroby i krążenie krwi. Jeśli wolisz, możesz kupić podstawową mieszankę siana i wymieszać ją z takimi elementami jak gałązki porzeczki, suszone pomidory lub owoce maliny, aby nadać jej dodatkowy smak, jednocześnie dostarczając zwierzęciu niezbędnych witamin i minerałów. Takie kombinacje pokarmów pomogą utrzymać Twojego futrzanego przyjaciela w zdrowiu i aktywności przez długi czas.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Dodatkowe korzyści zdrowotne
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 10
OD DO
Cena
Rodzaj
NATURAL-VIT Kora brzozy 60g
17.76  (296.00 zł / kg)