Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

FARMINA

FARMINA sklep

Farmina to włoska marska karm dla psów oraz kotów, która istnieje od 1965 roku. Wysokiej jakości produkty dedykowane są dla każdej rasy i każdego wieku zwierzęcia, a długoletnia tradycja pozwoliła na dostosowanie karm idealnie pod preferencje psów i kotów. Aktualnie Farmina oferuje 10 linii karm dla psów i kotów, w tym najbardziej cenioną bezzbożową karmę Farmina N&D.

Logo Farmina

Karmy Farmina dla psów i kotów

Włoskie karmy oferowane są w wersji suchych karm oraz mokrych karm zarówno dla psów, jak i kotów. Największą część stanowią karmy pełnoporcjowe, które zapewniają wszystkie niezbędne składniki odżywcze i mogą stanowić podstawę diety zwierzaka.

Każdy właściciel może znaleźć dla siebie i swojego zwierzaka najlepszą karmę Farmina w Fera.pl. Farmina oferuje karmy dla dorosłych psów, szczeniąt, psów starszych, kociąt, dorosłych kotów, kocich seniorów.

Karma dla psa Farmina dostępna również ze względu na wielkość zwierzęcia:

Wersja maxi - karma dla psów dużych ras

Medium - karma dla psów średnich ras

Mini - karma dla psów małych ras

 

Karma Farmina - którą linię wybrać?

Farmina w swojej ofercie posiada karmy opisane w łatwy sposób na opakowaniach.

Farmina Grain Free

to linia suchych karm Farmina bez zbóż. Głównym składnikiem może być ryba, kurczak lub jagnięcina, a dodatkami zawsze są wyselekcjonowane owoce lub warzywa. Można wybrać również wersje mokre (w puszkach) tych karm.

Farmina N&D Ancestral Grain

to karmy suche lub mokre wyprodukowane co najmniej z 60% składników pochodzenia zwierzęcego i ograniczoną ilością prozbóż, czyli owsa lub orkiszu.

Farmina Pumpkin

karmy, w których zboża czy ziemniaki zastąpione zostały dynią. Warzywo to jest bogate w składniki odżywcze i jest źródłem błonnika pokarmowego, jednocześnie nie obciążając układu pokarmowego zwierzęcia.

Farmina VET Life

to naturalne karmy z wysokiej jakości składników, z dodatkami leczniczymi. Farmina przygotowała receptury odpowiednie większości schorzeń psów i kotów, jak np. gastrointestinial (na problemy z układem pokarmowym), renal (na schorzenia nerek), hepatic (na schorzenia wątroby), cardic (na problemy z układem krążenia) i wiele innych. Do wyboru są karmy suche oraz mokre.

Farmina Cibau

to pełnoporcjowa karma, która jest również bezglutenowa. Tutaj jakość spotyka się z przyjazną dla portfela ceną.

Farmina Ecopet Natural

to linia produktów pełnoporcjowych, dostępnych w kilku wersjach smakowych.


Sklep internetowy Fera.pl posiada w swojej ofercie wszystkie te linie produktów marki Farmina.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Wskazania zdrowotne
    • Pokaż wszystkie
Wielkość zwierzęcia
Główne źródło białka
    • Pokaż wszystkie
Specjalne wymagania
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 24
OD DO
Cena
Rodzaj
Rodzaj opakowania
1 2 3 4 5 6 7
1 2 3 4 5 6 7