Darmowa dostawa
Facebook
Facebook wiecej
40 DNI NA REZYGNACJĘ
Tylko u nas!
SZYBKA WYSYŁKA!
Nawet w 24 godziny!
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 95zł!
Filtruj

Karma mokra dla kota

Mokre karmy to dla kotów prawdziwy rarytas. Wyróżniamy karmy pełnoporcjowe oraz uzupełniające. Pełnoporcjowe stanowią idealną podstawę kociej diety. Spośród dostępnych możliwości łatwo można wybrać pokarm, który będzie służył i smakował kotu, a także zadowoli jego opiekuna. Dobre mokre karmy, dostępne w puszkach, saszetkach czy tackach mogą być stosowane bez ograniczeń wiekowych, jako pokarm bytowy dla juniorów, seniorów czy dorosłych osobników. Szczególnie polecamy karmy Applawsa, Doliny Noteci oraz Animondy.

 

 

Pokarm bytowy, inaczej pełnowartościowy, jest pożywieniem pokrywającym zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Dostosowany jest do poszczególnych cech osobniczych i dostępny w wielu wariantach smakowych. Nie ma potrzeby jego dodatkowej suplementacji. Karma uzupełniająca nie może stanowić podstawy diety. Są to jedynie przysmaki, uzupełniające codzienne jedzenie. Nie zawierają one wszystkich składników odżywczych lub posiadają je w zbyt małej ilości, aby pokryć dzienne zapotrzebowanie. Odpowiedni, zbilansowany i wartościowy pokarm dba o poprawne funkcjonowanie całego organizmu, odżywia go i wspiera regenerację. Dostarczenie wszystkich składników odżywczych zapewnia nie tylko piękny wygląd pupila, ale co ważniejsze zdrowie. Najlepsze karmy dla kotów imitują i zbliżają się do naturalnej diety tych wyjątkowych zwierząt, dzięki czemu instynktownie koty je wybierają i uwielbiają!

Mokre pożywienie, niezależnie od producenta, ma parę cech wspólnych, które wyróżnia ja na tle suchych karm. Opiekun w celu dotarcia i wyczucia kubków smakowych swego ulubieńca może wyszukiwać spośród produktów dostosowanych do:

- wieku kota (karmy dla kociąt, kotek ciężarnych, w laktacji, kotów dorosłych, seniorów)

- jego aktywności (koty niewychodzące, wychodzące, aktywne, itp.)

- kotów z problemami zdrowotnymi (alergie np. pokarmowe lub skórne – mieszanka hipoalergiczna, nietolerancje np. zbóż – karma bezzbożowa, nadwaga, schorzenia układu moczowego - mieszanka urinary, choroby nerek, itp.)

- przebytych zabiegów (karmy po kastracji, sterylizacji, rekonwalescencji, itp.)

- zaleceń lekarza weterynarii (tzw. karmy weterynaryjne) – lecznicze karmy polecane przez weterynarzy i stosowane przez nich podczas leczenia pupili. Są to jednak produkty w większości przepisywane i zalecane dla danego osobnika. Nie powinno się ich stosować samemu, bez nadzoru lekarza weterynarii

Każdy kot ma swoje preferencje dotyczące pokarmu. Ważnym kryterium jest smak, a także konsystencja. Być może dany, odpowiedni posiłek pupilowi nie smakuje, nie ze względu na skład, a właśnie formę podania. Czasami problem okaże się nieważny po np. rozdrobnieniu karmy, jej pokrojeniu lub dodaniu odrobiny wody. Ale szeroki wybór różnych konsystencji karm pozwala na znalezienie i wybranie tej ulubionej spośród: musów, musów z kawałkami karmy, tzw. mielonki, pasztety, kawałki karmy w galaretce lub w sosie.

 

 

Producenci wprowadzili dodatkowy podział karm ze względu na sposób ich pakowania, i tak mamy:

- Karmę w puszkach różnej gramatury (85, 100, 200, 400 g) – najczęściej w formie mielonek, kawałków w galaretce lub sosie. Takie opakowania są najbardziej ekonomiczne, a otwarte i niezjedzone można przełożyć do pudełek i przetrzymywać do 2 - 3 dni w lodówce, bądź porozdzielać do woreczków i zamrozić, a w razie potrzeby odpowiednio wcześniej wystarczy je wyciągnąć. Puszki dostępne są w wielu smakach i z różnymi rodzajami mięsa. Dostępne zarówno karmy pełnoporcjowe jak i uzupełniające.

- Pokarm w tackach (szalkach) po 85, 100, 125 g – dostępny o różnych konsystencjach, jednak najczęściej są to pasztety, musy, kawałki w sosie. To grupa produktów najbardziej ekskluzywnych. Pokarm w szalkach jest o tyle wygodnym wyjściem, że nie trzeba przekładać go do misek, koty mogą jeść karmę prosto z opakowania. Gramatury są najczęściej niewielkie, do zastosowania na dwa – trzy posiłki. Dostępne zarówno karmy pełnoporcjowe jak i uzupełniające.

- Karmę w saszetkach (85, 100, 125 g) – po puszkach, drugi najchętniej wybierany rodzaj opakowań. Pokarmy w saszetkach są w formie pasztetów lub kawałków w galaretce czy sosie i stanowią bardzo wygodne dla kocich opiekunów rozwiązanie. Łatwe do otwarcia i podania, nie potrzeba do tego używać łyżek. Z reguły są to jednak produkty droższe i mniej ekonomiczne od karm w puszkach i dostępne są w mniejszych opakowaniach – w zależności od osobnika, starczają na dwa – trzy podania. Są to najczęściej pokarmy uzupełniające.

 

 

Charakterystyka pełnoporcjowej mokrej karmy jako sposobu żywienia kota. Jaką karmę mokrą dla kota wybrać?

Proces produkcji mokrej karmy rozpoczyna się do obróbki mechanicznej, czyli zmielenia lub pokrojenia, składników, następnie dodania wybranych dodatków i zapakowania powstałego produktu do opakowań. Ostatnim działaniem, kończącym proces jest sterylizacja w wysokiej temperaturze prze kilkanaście do kilkudziesięciu minut.

Mokre karmy w puszkach są najczęściej konserwowane przez sterylizację. Technologia ta pozwala na zachowanie maksimum wartości odżywczych użytych surowców, a jej skuteczność powoduje, że producenci nie mają już potrzeby dodawania zbędnych i sztucznych konserwantów.

Pokarm jaki podajemy kotom powinien być jak najbardziej zbliżony do ich naturalnej diety. Lata ewolucji i powstałe uwarunkowania genetyczne ukształtowały i dostosowały organizm kota do czerpania wartości odżywczych z mięsnych pokarmów. Te uwarunkowania uwidaczniają się w dosyć krótkim układzie pokarmowym, braku niektórych enzymów trawiennych, czerpaniu energii głównie z tłuszczów pochodzenia zwierzęcego oraz rozregulowanym ośrodkiem pragnienia. Biorąc pod uwagę te cechy przystosowawcze, wybierając najlepszą karmę należy zwrócić uwagę na jej skład, powinien być jak najkrótszy i najprostszy. Zaleca się unikanie zbóż (lub jak najmniejszą ich ilość) i minimalizowanie dostarczania kotom węglowodanów, a także całkowitą eliminację cukru. Na pierwszym miejscu składu powinno znaleźć się mięso (pełnowartościowe z podanym składem procentowym), następnie podroby i ewentualne warzywa czy owoce. Jednak należy pamiętać, że owoce zawierają sporą ilość cukrów. Białka i tłuszcze w dobrej karmie dla kotów powinny być pochodzenia zwierzęcego, gdyż tylko takie mięsożercy potrafią rozłożyć i wchłaniać w przyswajalnej dla siebie formie. Niezbędny jest dodatek tauryny w kociej diecie. W karmach gotowych jej poziom nie powinien spadać poniżej 1000 mg, jest to absolutne minimum. Najbardziej optymalny jest przedział 1500 – 2000 mg. Tauryna zapewnia prawidłową pracę wielu narządów kociego organizmu, np. serca czy wzroku. Poziom białka powinien wynosić ok. 10%, tłuszczu 7 - 8%, a węglowodanów od 0 do 5%. Wilgotność mokrej karmy oscyluje między 72 – 83%.

Karma mokra bez zbóż posiada mniejszą zawartość węglowodanów od tej suchej, ma też mniejszą wartość energetyczną, za to charakteryzuje się znacznie większą wilgotnością. Biorąc pod uwagę, że koty rzadko kiedy odczuwają pragnienie, dostarczanie im wody wraz z pożywieniem minimalizuje ryzyko odwodnienia organizmu.

Dobre karmy nie powinny zawierać dodatków konserwujących, barwiących ani aromatyzujących. Kompletna, zbilansowana receptura z odpowiednią zawartością białka i tłuszczu zwierzęcego przyspiesza regenerację tkanek mięśniowych, wzmacnia kości i stawy, a także poprawia stan skóry i sierści. Po kilku tygodniach takiego karmienia są widoczne zmiany w sylwetce kota oraz jego lepsze samopoczucie. Dzięki dobrze przyswajalnym i wchłanianym składnikom, zmniejsza się objętość wydalanego kału i intensywność jego zapachu.

 

 

Mokra czy sucha karma dla kotów?

Przede wszystkim nie zaleca się mieszanej formy karmienia kotów. Należy pamiętać, że karmy suche mają inne pH aniżeli koci żołądek czy pokarm mokry. Z tego względu odstęp między podaniem karmy suchej i mokrej nie powinien być mniejszy niż 10 h.

Głównym kryterium różnicującym oba sposoby karmienia jest ich wilgotność. Żywienie mokrą karmą nawadnia organizm, czyli tym samym poprawia pracę układu krwionośnego, pokarmowego i moczowego. Niedobór wody w diecie może być przyczyną zatwardzeń i spowolnienia perystaltyki jelit. Dodatkowo, przyjmowanie odpowiedniej ilości płynów gwarantuje zwiększenie produkcji moczu, czyli usprawnia filtrację nerek, co z kolei pozytywnie wpływa na ich zdrowie i funkcjonowanie. W przypadku kociąt, seniorów, kotów z problemami z wydalaniem czy układem moczowym, szczególnie zaleca się wybranie żywienia mokrą karmą.

Zawartość zbóż w karmach jest kolejnym istotnym elementem. W suchych ich zawartość może sięgać nawet i 70 – 80%, a w tych mokrych może ich nie być wcale. Warto pamiętać, że układ pokarmowy kotów przystosowany jest do pobierania pokarmu bogatego głównie w białko zwierzęce, a w następnej kolejności tłuszcze zwierzęce. Takie substancje są najłatwiej przez nie wchłaniane i wykorzystywane. Karmy z największym udziałem procentowym białek zwierzęcych zapewniają kotu pełne odżywienie, łatwo przyswajalne substancje oraz uczucie sytości. Są zatem bardziej wydajne i na dłuższą metę opłacalne. Przy karmach niskiej jakości, ze znacznym udziałem procentowym zbóż, kot będzie czuł niedosyt i ciągłą chęć łaknienia.

Sucha karma dla kotów jest bardziej skoncentrowana, zatem zawiera i dostarcza więcej energii metabolicznej. 1 g produktu suchego dostarcza średnio cztery razy więcej kalorii. Oznacza to, że w przypadku karmienia kotów ras dużych lub tych bardzo aktywnych, karmy mokre wysokiej jakości mogą być po prostu nie ekonomiczne. A podawanie tańszych i mniej wartościowych mokrych produktów może skończyć się niedoborami, gdyż kot nie zje wymaganej, dużej porcji jedzenia, aby pokryć zapotrzebowanie i energetyczne i witaminowe. Karmy z gorszym składem należy podać więcej, ze względu na ich mniej skoncentrowane i gorzej wchłaniane substancje.

Koty starsze, mające problemy z jamą ustną lub po zabiegu usunięcia zębów, często mają mniejszy apetyt. Ma to związek z pogorszeniem zmysłu węchu i smaku oraz odczuwanym bólem i dyskomfortem podczas gryzienia twardych kawałków suchej karmy. Zmiana sposobu ich żywienia z suchej na mokrą może przynieść znaczącą poprawę komfortu ich życia, zmniejszenie podrażnień w jamie ustnej, a także zwiększenie apetytu.

Dużo zależy od danego osobnika, każdy kot ma swoje preferencje i ulubiony pokarm. Jednak z reguły, wybredne osobniki lub z małym apetytem wybierają pokarm mokry i go chętniej jedzą. Być może ma to związek z mniejszym jego przetworzeniem, dzięki czemu wszystkie składniki są bardziej aromatyczne i „świeższe”. Pod tym względem takie żywienie jest bardziej zbliżone do naturalnej diety kota.

 

 

1 2 3 4 5 6
M&M's Wskakują Do Koszyka Adult 40x100g Smaki Rybne i Tradycyjne - mokra karma dla kotów w galaretce (z kurczakiem, z łososiem, z wołowiną, z tuńczykiem)
51.44  M&M's Wskakują Do Koszyka 63.53   

Waga opakowania (kg): 

5.2, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Junior, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

WHISKAS® 1+ Smaki Rybne i Tradycyjne w Galaretce z kurczakiem, z łososiem, z wołowiną, z tuńczykiem 40 x 100 g WHISKAS® wie, co kocha Twój kot i czego naturalnie potrzebuje. WHISKAS® Smaki Rybne i Tradycyjne w Galaretce to zestaw starannie przygotowanych, kompletnych i zbilansowanych...
wysyłamy w 24 godziny
+

M&M's Wskakują Do Koszyka Potrawka Adult 40x85g Smaki Drobiowe - mokra karma dla kotów w galaretce (z kurczakiem, z kaczką, z drobiem, z indykiem)
47.42  M&M's Wskakują Do Koszyka 63.53   

Waga opakowania (kg): 

3.4, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Mokra karma dla kotów powyżej 1. roku życia. To kompletny i zbilansowany posiłek, który dostarczy kotu niezbędnych wartości odżywczych. Potrawka zawiera smakowite, soczyste i mięsiste kawałki zatopione w aromatycznej galaretce. Wielkość kawałków została dopasowana do potrzeb kotów, a wyjątkowy...
wysyłamy w 24 godziny
+

104.99  112.34   

Waga opakowania (kg): 

9.6, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Wybredne, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Kurczak

 

M&M's Wskakują Do Koszyka
104.99  M&M's Wskakują Do Koszyka  

Waga opakowania (kg): 

9.6, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Tuńczyk

Pakiet - Whiskas tuńczyk 0.4 kg - 24 szt. (18+6 GRATIS)  
wysyłamy w 24 godziny
+

M&M's Wskakują Do Koszyka Kaczka w galaretce 400 g x 24
M&M's Wskakują Do Koszyka  

Producent: 

WHISKAS

wysyłamy w 24 godziny

M&M's Wskakują Do Koszyka Wołowina w sosie 400 g x 24
104.99  M&M's Wskakują Do Koszyka 112.34   

Waga opakowania (kg): 

9.6, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Specjalne wymagania: 

Zachowanie zdrowego wyglądu oraz dobrego samopoczucia, 

Białko dominujące: 

Wołowina

Pakiet - Whiskas puszka wołowina w sosie 400 g - 24 szt.   
wysyłamy w 24 godziny
+

111.46  112.34   

Waga opakowania (kg): 

9.6, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Wzmacnianie odporności, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Cielęcina, indyk

Pakiet - Whiskas puszka indyk w galaretce 400 g - 24 szt. Whiskas z indykiem w galarecie dla dorosłych kotów. Kawałki delikatnego mięsa z indyka, w pysznej galaretce. Białko, kwasy tłuszczowe i witaminy zapewnią kotu odporność oraz mnóstwo niezbędnej każdego dnia energii. Skład:...

Produkt chwilowo niedostępny  
Animonda Carny Adult z wołowiną, sarniną i borówką. Mokra karma dla wszystkich dorosłych kotów. Została wyprodukowana wyłącznie ze świeżych składników oraz z gotowanego mięsa i podrobów takich jak serca, wątroba. Bez dodatku soi, sztucznych barwników, konserwantów ani wzmacniaczy smaku. Jest...

 
Z tuńczykiem 85 g (ID 31244)
3.48 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

Produkt chwilowo niedostępny  

Produkt chwilowo niedostępny  
Animonda Carny Adult z wołowiną i kurczakiem. Mokra karma dla wszystkich dorosłych kotów. Została wyprodukowana wyłącznie ze świeżych składników oraz z gotowanego mięsa i podrobów takich jak serca, wątroba. Bez dodatku soi, sztucznych barwników, konserwantów ani wzmacniaczy smaku. Jest to...

Produkt chwilowo niedostępny  

Waga opakowania (kg): 

0.085, 

Producent: 

ANIMONDA

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Wołowina

Egzotyczne smaki stworzone z myślą o uatrakcyjnieniu codziennej kociej diety. CARNY Exotic to czyste mięso zawarte w 85g jednoporcjowych torebkach. Nie zawiera zbóż, sztucznych konserwantów ani barwników. Zaspokaja zapotrzebowanie kotów na taurynę. Skład: 48 % wołowina, 31% rosół, 20 % mięsa z...

 

Producent: 

ROYAL CANIN

85 g (ID 9983)
4.73 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

M&M's Wskakują Do Koszyka Mięsne Dania w sosie 12 x 100g x 4
M&M's Wskakują Do Koszyka  

Producent: 

WHISKAS

48 x 100 g (ID 35448)
71.58 
+
Do koszyka
52 x 100 g (ID 35444)
82.08 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

Produkt chwilowo niedostępny  

Waga opakowania (kg): 

0.085, 

Producent: 

ANIMONDA

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Bawół

Egzotyczne smaki stworzone z myślą o uatrakcyjnieniu codziennej kociej diety. CARNY Exotic to czyste mięso zawarte w 85g jednoporcjowych torebkach. Nie zawiera zbóż, sztucznych konserwantów ani barwników. Zaspokaja zapotrzebowanie kotów na taurynę. Skład: 48 % wołowina, 31 % rosół, 20%...

M&M's Wskakują Do Koszyka Kaczka 0.4 kg x24
M&M's Wskakują Do Koszyka  
97.65 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

ZESTAW EKONOMICZNY Kurczak/wołowina 4 x 0.4 kg x6
71.44  ZESTAW EKONOMICZNY  

Waga opakowania (kg): 

0.4, 

Producent: 

KITEKAT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Kurczak

Pakiet - Kitekat kurczak/wołowina 0.4 kg - 4 szt. Smaczna, pełnowartościowa i doskonale zbilansowana karma,soczyste mięsne kawałeczki na bazie świeżego mięsa wołowego i kurczaka, w uwielbianym przez koty sosie.Odpowiednia dla wszystkich dorosłych kotów. Zawiera białka będące ważnym budulcem...
wysyłamy w 24 godziny
+

M&M's Wskakują Do Koszyka Saszetka wołowina w sosie 100 g
M&M's Wskakują Do Koszyka  
24 x 100g (ID 33069)
45.45 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

M&M's Wskakują Do Koszyka Cuisine sos wołowina 85g x12
Produkt chwilowo niedostępny M&M's Wskakują Do Koszyka  
Wołowina w sosie - saszetka dla kota  Mokra karma w estetycznym opakowaniu przygotowana według doskonałej receptury z dużymi, pysznymi kawałkami mięsa. Składniki: mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego(m. in. min. 4% wołowiny), różne rodzaje zboża, olej i tłuszcze, składniki...

M&M's Wskakują Do Koszyka Delikatne dania 4 x 0.1 kg
M&M's Wskakują Do Koszyka  

Producent: 

KITEKAT

48 x 100 g (ID 32927)
56.31 
+
Do koszyka
52 x 100 g (ID 32922)
65.03 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

M&M's Wskakują Do Koszyka Drobiowe dania 4 x 0.1 kg bonus pack
M&M's Wskakują Do Koszyka  
wysyłamy w 24 godziny

M&M's Wskakują Do Koszyka Saszetka łosoś w sosie 100 g
M&M's Wskakują Do Koszyka  

Producent: 

WHISKAS

24 x 100g (ID 33068)
45.99 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

 
Opakowanie 85g (ID 46661)
4.73 
+
Do koszyka
Opakowanie 12x85g (ID 40447)
51.95 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

M&M's Wskakują Do Koszyka Selection in Sauce z Łososiem 85g
M&M's Wskakują Do Koszyka  
Opakowanie 85g x 12 (ID 33003)
30.76 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

 
Opakowanie 85g (ID 46662)
4.73 
+
Do koszyka
Opakowanie 12x85 g (ID 40449)
51.95 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

M&M's Wskakują Do Koszyka Cielęcina W Sosie 100g
M&M's Wskakują Do Koszyka  
Opakowanie 100g (ID 40298)
1.52 
+
Do koszyka
32.70 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

M&M's Wskakują Do Koszyka Mięsna Kremowa Zupa 4x 85 Gr
M&M's Wskakują Do Koszyka  

Producent: 

WHISKAS

28 x 85g (ID 42984)
53.02 
+
Do koszyka
52 x 85g (ID 42988)
82.08 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

M&M's Wskakują Do Koszyka Kremowa Zupa z Kurczakiem 85 Gr
M&M's Wskakują Do Koszyka  

Producent: 

WHISKAS

28 x 85 g (ID 42985)
46.10 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

M&M's Wskakują Do Koszyka Kurczak w galaretce 100 g x 24
45.45  M&M's Wskakują Do Koszyka  

Waga opakowania (kg): 

2.4, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Dostarczanie witamin, 

Białko dominujące: 

Kurczak

Pakiet - Whiskas saszetka kurczak w galaretce 100 g - 24 szt.  
wysyłamy w 24 godziny
+

M&M's Wskakują Do Koszyka Junior mięsne dania sos 4x100 g x13
82.08  M&M's Wskakują Do Koszyka  

Waga opakowania (kg): 

5.2, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Junior, 

Specjalne wymagania: 

Rozwój, 

Wiek pupila od: 

2 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

13 opakowań po 4 saszetki  
wysyłamy w 24 godziny
+

M&M's Wskakują Do Koszyka Delice opiekany kurczak 0.085 kg
Produkt chwilowo niedostępny M&M's Wskakują Do Koszyka  
Starasz się, aby jedzenie, które dajesz swojemu kotu było nie tylko zdrowe i pożywne, ale również apetyczne i zawsze świeże. Wiedząc o tym, specjaliści Whiskas opracowali wyjątkowe danie Whiskas Delice z opiekanym kurczakiem. Soczyste kawałki drobiowego mięsa, które Twój kot tak uwielbia, tworzą...

M&M's Wskakują Do Koszyka łosoś w aksamitnym musie 85g
Produkt chwilowo niedostępny M&M's Wskakują Do Koszyka  
 

M&M's Wskakują Do Koszyka Delicacy in Jelly z Indykiem 85g
M&M's Wskakują Do Koszyka  
Opakowanie 85g x 12 (ID 33005)
26.75 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

M&M's Wskakują Do Koszyka Zestaw saszetek drobiowe dania w galarecie 4 x 100 g
M&M's Wskakują Do Koszyka  

Producent: 

WHISKAS

12 x 100 g (ID 14338)
17.20 
+
Do koszyka
48 x 100 g (ID 33080)
61.54 
+
Do koszyka
52 x 100 g (ID 33074)
73.29 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

M&M's Wskakują Do Koszyka Pâté Koktail drobiowy 85g
Produkt chwilowo niedostępny M&M's Wskakują Do Koszyka  
 

Produkt chwilowo niedostępny  

Waga opakowania (kg): 

2.4, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Junior, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Rozwój, 

Wiek pupila od: 

2 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Kurczak

Pakiet - Whiskas junior kurczak 100 g - 24 szt. (18+6 GRATIS)  

M&M's Wskakują Do Koszyka Kurczak 0.4 kg
M&M's Wskakują Do Koszyka  
95.98 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

 

Producent: 

ROYAL CANIN

85 g (ID 9986)
4.73 
+
Do koszyka
12 x 85 g (ID 31321)
56.54 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

Produkt chwilowo niedostępny  

Waga opakowania (kg): 

0.085, 

Producent: 

ANIMONDA

Faza życia: 

Dorosły, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Wołowina

Egzotyczne smaki stworzone z myślą o uatrakcyjnieniu codziennej kociej diety. CARNY Exotic to czyste mięso zawarte w 85g jednoporcjowych torebkach. Nie zawiera zbóż, sztucznych konserwantów ani barwników. Zaspokaja zapotrzebowanie kotów na taurynę. Skład: 48 % wołowina, 31% rosół, 20 %...

M&M's Wskakują Do Koszyka Jagnięcina 0.4 kg
M&M's Wskakują Do Koszyka  

Producent: 

WHISKAS

wysyłamy w 24 godziny


3.62   

Waga opakowania (kg): 

0.08, 

Producent: 

BRIT

Faza życia: 

Junior, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Alergie i problemy skórne, 

Wiek pupila od: 

4 tygodnia, 

Białko dominujące: 

Kurczak

Puszki 80 g z mokrą karmą dla kociąt i młodych kotów. Skład stanowi czyste mięso z dodatkiem ryżu, zatopione w naturalnym sosie na bazie wody. Idealny posiłek dla małych mięsożerców. Struktura, w formie małych filecików, dopasowana jest dla małych szczęk i delikatnego przewodu pokarmowego...
wysyłamy w 24 godziny
+

M&M's Wskakują Do Koszyka Puszka kurczak w sosie 400 g
M&M's Wskakują Do Koszyka  
400g (ID 14306)
4.62 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

3.62   

Waga opakowania (kg): 

0.08, 

Producent: 

BRIT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Alergie i problemy skórne, 

Wiek pupila od: 

1 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Ryba

Uzupełniająca karma dla dorosłych kotów. Podana jest w formie mięsnych filecików zatopionych w naturalnym sosie, z dodatkiem ryżu. Nie zawiera soi, sztucznych barwników, konserwantów i aromatów. Pokarm charakteryzuje się wysoką zawartością białka, a niską tłuszczu. Sos podkreśla smak mięsnych...

3.71   

Waga opakowania (kg): 

0.08, 

Producent: 

BRIT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Alergie i problemy skórne, 

Wiek pupila od: 

1 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Kurczak i kaczka

Saszetki z mokrą karmą dla kotów. Skład stanowi czyste mięso z dodatkiem ryżu, a wszystko to zatopione w sosie powstałym z mieszanki oleju z tuńczyka i wody. Smaczny, uzupełniający posiłek dla mięsożerców. Struktura jest bardzo delikatna, w formie małych filecików. Wysokiej jakości, naturalne...

Produkt chwilowo niedostępny  

Waga opakowania (kg): 

0.4, 

Producent: 

KITEKAT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Makrela

Pakiet - Kitekat makrela 0.4 kg - 24 szt. CECHY PRODUKTU • karma pełnoporcjowa dla kotów dorosłych • formuła Natural Vitality zapewnia Twojemu kotu naturalną witalność • dba o zdrową skórę i sierść • wspomaga aktywne mięśnie • bez sztucznych...

 

Producent: 

ROYAL CANIN

85 g (ID 9985)
4.11 
+
Do koszyka
12 x 85 g (ID 46667)
44.19 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

M&M's Wskakują Do Koszyka Potrawka w galaretce (1+ lat) Smaki Drobiowe 4x85g
M&M's Wskakują Do Koszyka  
52 x 85g (ID 47459)
82.08 
+
Do koszyka
48 x 85g (ID 47460)
71.58 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

 

Producent: 

ROYAL CANIN

85 g (ID 32554)
4.11 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

3.62   

Waga opakowania (kg): 

0.08, 

Producent: 

BRIT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Alergie i problemy skórne, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca

  Hypoalergiczna karma klasy super premium w 100% z naturalnych składników, o wysokiej przyswajalności, nie wywołuje reakcji alergicznych organizmu i nie obciąża układu pokarmowego kota. Kawałki piersi kurczaka. Brit Care pomaga utrzymać wewnętrzną równowagę organizmu zwierzęcia i...
wysyłamy w 24 godziny
+

M&M's Wskakują Do Koszyka Junior kurczak 0.1 kg
Produkt chwilowo niedostępny M&M's Wskakują Do Koszyka  

 

Producent: 

ROYAL CANIN

wysyłamy w 24 godziny

M&M's Wskakują Do Koszyka Tuńczyk 0.4 kg
Produkt chwilowo niedostępny M&M's Wskakują Do Koszyka  
 

8.98   

Waga opakowania (kg): 

0.085, 

Producent: 

GOURMET

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Czteropak saszetek: cielęcina z warzywami dziczyzna w warzywami wołowina z marchewką pstrąg ze szpinakiem Gourmet Perle to smakowite mini fileciki marynowane w aromatycznym i soczystym sosie. Specjalna marynata sprawia, że fileciki są bardziej miękkie, a ich smak pełniejszy....
wysyłamy w 24 godziny
+

 
Opakowanie 85g (ID 34733)
4.42 
+
Do koszyka
Opakowanie 85g x 12 (ID 46676)
48.96 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

3.14   

Waga opakowania (kg): 

0.085, 

Producent: 

GOURMET

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Gourmet Perle to smakowite mini fileciki marynowane w aromatycznym i soczystym sosie z warzywami. Specjalna marynata sprawia, że fileciki są bardziej miękkie, a ich smak pełniejszy . To nadzwyczajne doznanie smakowe oferowane przez Gourmet zachwyci intensywnością doznań każde kocie...

3.71   

Waga opakowania (kg): 

0.08, 

Producent: 

BRIT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Alergie i problemy skórne, 

Wiek pupila od: 

1 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Ryba

Saszetki z mokrą karmą dla kotów. Skład stanowi czyste mięso z dodatkiem ryżu, a wszystko to zatopione w sosie powstałym z mieszanki oleju z tuńczyka i wody. Smaczny, uzupełniający posiłek dla mięsożerców. Struktura jest bardzo delikatna, w formie małych filecików. Wysokiej jakości, naturalne...

M&M's Wskakują Do Koszyka Rybne dania galaretka 4x100 g x13
82.08  M&M's Wskakują Do Koszyka  

Waga opakowania (kg): 

5.2, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

 
wysyłamy w 24 godziny
+

M&M's Wskakują Do Koszyka Drobiowe Dania w sosie 12 x 100g x 4
M&M's Wskakują Do Koszyka  

Producent: 

WHISKAS

52 x 100 g (ID 35441)
82.08 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

3.71   

Waga opakowania (kg): 

0.08, 

Producent: 

BRIT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Alergie i problemy skórne, 

Wiek pupila od: 

1 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Kurczak

Saszetki z mokrą karmą dla kotów. Skład stanowi czyste mięso z dodatkiem sera i ryżu, a wszystko to zatopione w sosie powstałym z mieszanki oleju z tuńczyka i wody. Smaczny, uzupełniający posiłek dla mięsożerców. Struktura jest bardzo delikatna, w formie małych filecików. Wysokiej jakości,...
wysyłamy w 24 godziny
+

3.14   

Waga opakowania (kg): 

0.085, 

Producent: 

GOURMET

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

GOURMET ® A la Carte z łososiem i warzywami ( szpinakiem, cukinią). Koty zasługują na najwyższej jakości doświadczenie kulinarne. Dlatego powstała seria la Carte - specjalne kulinarne inspiracje. Delikatne kąski z ryb lub mięsa, starannie gotowane i wspaniale komponujące się z wybranymi...

3.14   

Waga opakowania (kg): 

0.085, 

Producent: 

GOURMET

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Gourmet Perle to smakowite mini fileciki marynowane w aromatycznym i soczystym sosie. Specjalna marynata sprawia, że fileciki są bardziej miękkie, a ich smak pełniejszy. To nadzwyczajne doznanie smakowe oferowane przez Gourmet zachwyci intensywnością doznań każde kocie podniebienie....
wysyłamy w 24 godziny
+

 
wysyłamy w 24 godziny

 
wysyłamy w 24 godziny

3.62   

Waga opakowania (kg): 

0.08, 

Producent: 

BRIT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Alergie i problemy skórne, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Tuńczyk

Puszki 80 g z mokrą karmą dla kociąt i młodych kotów. Skład stanowi mięso z dodatkiem marchewki i groszku oraz ryżu, zatopione w naturalnym sosie na bazie wody. Smaczny, uzupełniający posiłek dla mięsożerców. Treść jest w formie małych filecików. Dodatek witamin i minerałów zapewnia...
wysyłamy w 24 godziny
+

3.14   

Waga opakowania (kg): 

0.085, 

Producent: 

GOURMET

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Gourmet Perle to smakowite mini fileciki marynowane w aromatycznym i soczystym sosie. Specjalna marynata sprawia, że fileciki są bardziej miękkie, a ich smak pełniejszy. To nadzwyczajne doznanie smakowe oferowane przez Gourmet zachwyci intensywnością doznań każde kocie podniebienie....
wysyłamy w 24 godziny
+

 
wysyłamy w 24 godziny

3.62   

Waga opakowania (kg): 

0.08, 

Producent: 

BRIT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Alergie i problemy skórne, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Kurczak

Puszki z mokrą karmą dla kotów. Skład stanowi mięso z dodatkiem sera i ryżu, a wszystko to zatopione w naturalnym sosie na bazie wody. Smaczny, uzupełniający posiłek dla mięsożerców. Struktura jest bardzo delikatna, w formie małych filecików. Nturalne składniki i dodatek witamin oraz...
wysyłamy w 24 godziny
+

7.66   

Waga opakowania (kg): 

0.1, 

Producent: 

FELIX

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Mokra karma z kawałkami mięsnymi i warzywami w pysznej galaretce z witaminami oraz kwasami tłuszczowymi Omega 6 Zestaw zawiera 4 saszetki po 100g: 2x Łosoś z cukinią w galaretce 2x Pstrąg z zieloną fasolą w galaretce   Składniki: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego,...

37.60   

Producent: 

KITEKAT

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Pakiet - Kitekat wołowina w glaretce 0,1 kg - 24 szt. CECHY PRODUKTU • karma pełnoporcjowa dla kotów dorosłych • formuła Natural Vitality zapewnia Twojemu kotu naturalną witalność • dba o zdrową skórę i sierść • wspomaga aktywne mięśnie • bez sztucznych aromatów OPIS PRODUKTU...

Produkt chwilowo niedostępny  

Waga opakowania (kg): 

0.195, 

Producent: 

ROYAL CANIN

Faza życia: 

Junior, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Ciąża, laktacja, okres wzrostu, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Karma dla kociąt od odsadzania do 4 miesiąca Dla kotek w okresie laktacji Ważnym momentem w życiu kociąt jest przejście z pokarmu płynnego (mleko) na stały, co wiąże się ze zwiększonym ryzykiem zaburzeń trawienia, pojawiają się wtedy zęby mleczne. U kociąt pojawia się wtedy tzw....

M&M's Wskakują Do Koszyka Junior Wołowina Sos 100g
M&M's Wskakują Do Koszyka  

Producent: 

WHISKAS

wysyłamy w 24 godziny

M&M's Wskakują Do Koszyka Makrela w galaretce 400g x24
Produkt chwilowo niedostępny M&M's Wskakują Do Koszyka  

Waga opakowania (kg): 

2.4, 

Producent: 

KITEKAT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Makrela


M&M's Wskakują Do Koszyka Łosoś W Sosie 100g x24
M&M's Wskakują Do Koszyka  

Waga opakowania (kg): 

2.4, 

Producent: 

KITEKAT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca

32.70 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

M&M's Wskakują Do Koszyka Wykwintne dania 4 x 100g x13
M&M's Wskakują Do Koszyka  

Waga opakowania (kg): 

5.2, 

Producent: 

KITEKAT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca

wysyłamy w 24 godziny

M&M's Wskakują Do Koszyka Wołowina 400g x24
M&M's Wskakują Do Koszyka  

Waga opakowania (kg): 

2.4, 

Producent: 

KITEKAT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca

101.49 
+
Do koszyka
wysyłamy w 24 godziny

M&M's Wskakują Do Koszyka Kurczak 100g x24
M&M's Wskakują Do Koszyka  

Waga opakowania (kg): 

2.4, 

Producent: 

KITEKAT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca

wysyłamy w 24 godziny
1 2 3 4 5 6