Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

Pokaż filtry

Marka
    • Pokaż wszystkie
Etap życia
Wielkość zwierzęcia
Główne źródło białka
    • Pokaż wszystkie
Specjalne wymagania
Rasa
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 20
OD DO
Cena
.

Karma mokra dla kota

Mokre karmy to dla kotów prawdziwy rarytas. Wyróżniamy karmy pełnoporcjowe oraz uzupełniające. Pełnoporcjowe stanowią idealną podstawę kociej diety. Spośród dostępnych możliwości łatwo można wybrać pokarm, który będzie służył i smakował kotu, a także zadowoli jego opiekuna. Dobre mokre karmy dla kota, dostępne w puszkach, saszetkach czy tackach mogą być stosowane bez ograniczeń wiekowych, jako pokarm bytowy dla juniorów, seniorów czy dorosłych osobników. Szczególnie polecamy karmy Applawsa, Doliny Noteci oraz Animondy w naszym sklepie zoologicznym.

 

Co musisz wiedzieć o karmie mokrej dla kota?

Pokarm bytowy, inaczej pełnowartościowy, jest pożywieniem pokrywającym zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Dostosowany jest do poszczególnych cech osobniczych i dostępny w wielu wariantach smakowych. Nie ma potrzeby jego dodatkowej suplementacji. Uzupełniająca mokra karma dla kota nie może stanowić podstawy jego diety. Są to jedynie przysmaki, uzupełniające codzienne jedzenie. Nie zawierają one wszystkich składników odżywczych lub posiadają je w zbyt małej ilości, aby pokryć dzienne zapotrzebowanie. Odpowiedni, zbilansowany i wartościowy pokarm dba o poprawne funkcjonowanie całego organizmu, odżywia go i wspiera regenerację. Dostarczenie wszystkich składników odżywczych zapewnia nie tylko piękny wygląd pupila, ale co ważniejsze zdrowie. Najlepsze karmy dla kotów imitują i zbliżają się do naturalnej diety tych wyjątkowych zwierząt, dzięki czemu instynktownie koty je wybierają i uwielbiają!

Mokra karma dla kota, niezależnie od producenta, ma parę cech wspólnych, które wyróżnia ja na tle suchych karm. Opiekun może wyszukiwać karm mokrych spośród produktów dostosowanych do:

- karmy według wieku kota (karmy dla kociąt, kotek ciężarnych, w laktacji, kotów dorosłych, seniorów)

- jego aktywności (koty niewychodzące, wychodzące, aktywne, itp.)

- karmy dla kotów z problemami zdrowotnymi (alergie np. pokarmowe lub skórne – mieszanka hipoalergiczna, nietolerancje np. zbóż – karma bezzbożowa, nadwaga, schorzenia układu moczowego - mieszanka urinary, choroby nerek, itp.)

- przebytych zabiegów (karmy po kastracji, sterylizacji, rekonwalescencji, itp.)

- zaleceń lekarza weterynarii (tzw. karmy weterynaryjne) – lecznicze karmy polecane przez weterynarzy i stosowane przez nich podczas leczenia pupili. Są to jednak produkty w większości przepisywane i zalecane dla danego osobnika. Nie powinno się ich stosować samemu, bez nadzoru lekarza weterynarii

Każdy kot ma swoje preferencje dotyczące pokarmu. Ważnym kryterium jest smak, a także konsystencja karmy mokrej dla kota. Być może dany, odpowiedni posiłek pupilowi nie smakuje, nie ze względu na skład, a właśnie formę podania. Czasami problem okaże się nieważny po np. rozdrobnieniu karmy, jej pokrojeniu lub dodaniu odrobiny wody. Ale szeroki wybór różnych konsystencji karm mokrych pozwala na znalezienie i wybranie tej ulubionej spośród: musów, musów z kawałkami karmy, tzw. mielonki, pasztety, kawałki karmy w galaretce lub w sosie.

 

 

Warianty karm mokrych dla kota:

Karma mokra w puszkach dla kota

- Karmę w puszkach różnej gramatury (85, 100, 200, 400 g) – najczęściej w formie mielonek, kawałków w galaretce lub sosie. Takie opakowania są najbardziej ekonomiczne, a otwarte i niezjedzone można przełożyć do pudełek i przetrzymywać do 2 - 3 dni w lodówce, bądź porozdzielać do woreczków i zamrozić, a w razie potrzeby odpowiednio wcześniej wystarczy je wyciągnąć. Puszki dostępne są w wielu smakach i z różnymi rodzajami mięsa. Dostępne zarówno karmy pełnoporcjowe jak i uzupełniające. Polecamy karmy GusstoDoliny Noteci oraz Animondy.

Karma mokra w tackach dla kota

- Pokarm w tackach (szalkach) po 85, 100, 125 g – dostępny o różnych konsystencjach, jednak najczęściej są to pasztety, musy, kawałki w sosie. To grupa produktów najbardziej ekskluzywnych. Pokarm w szalkach jest o tyle wygodnym wyjściem, że nie trzeba przekładać go do misek, koty mogą jeść karmę prosto z opakowania. Gramatury są najczęściej niewielkie, do zastosowania na dwa – trzy posiłki. Dostępne zarówno karmy pełnoporcjowe jak i uzupełniające. Polecamy karmy Butcher's dla kotów.

Karma mokra w saszetkach dla kota

- Karmę w saszetkach (85, 100, 125 g) – po puszkach, drugi najchętniej wybierany rodzaj opakowań. Pokarmy w saszetkach są w formie pasztetów lub kawałków w galaretce czy sosie i stanowią bardzo wygodne dla kocich opiekunów rozwiązanie. Łatwe do otwarcia i podania, nie potrzeba do tego używać łyżek. Z reguły są to jednak produkty droższe i mniej ekonomiczne od karm w puszkach i dostępne są w mniejszych opakowaniach – w zależności od osobnika, starczają na dwa – trzy podania. Są to najczęściej pokarmy uzupełniające. Szczególnie polecamy karmy Carnilove.

 

 

Jaką karmę mokrą dla kota wybrać?

Proces produkcji mokrej karmy rozpoczyna się do obróbki mechanicznej, czyli zmielenia lub pokrojenia, składników, następnie dodania wybranych dodatków i zapakowania powstałego produktu do opakowań. Ostatnim działaniem, kończącym proces jest sterylizacja w wysokiej temperaturze prze kilkanaście do kilkudziesięciu minut.

Mokre karmy w puszkach dla kotów są najczęściej konserwowane przez sterylizację. Technologia ta pozwala na zachowanie maksimum wartości odżywczych użytych surowców, a jej skuteczność powoduje, że producenci nie mają już potrzeby dodawania zbędnych i sztucznych konserwantów.

Pokarm jaki podajemy kotom powinien być jak najbardziej zbliżony do ich naturalnej diety. Lata ewolucji i powstałe uwarunkowania genetyczne ukształtowały i dostosowały organizm kota do czerpania wartości odżywczych z mięsnych pokarmów. Te uwarunkowania uwidaczniają się w dosyć krótkim układzie pokarmowym, braku niektórych enzymów trawiennych, czerpaniu energii głównie z tłuszczów pochodzenia zwierzęcego oraz rozregulowanym ośrodkiem pragnienia. Biorąc pod uwagę te cechy przystosowawcze, wybierając najlepszą karmę mokrą należy zwrócić uwagę na jej skład, powinien być jak najkrótszy i najprostszy. Zaleca się unikanie zbóż (lub jak najmniejszą ich ilość) i minimalizowanie dostarczania kotom węglowodanów, a także całkowitą eliminację cukru. Na pierwszym miejscu składu powinno znaleźć się mięso (pełnowartościowe z podanym składem procentowym), następnie podroby i ewentualne warzywa czy owoce. Jednak należy pamiętać, że owoce zawierają sporą ilość cukrów. Białka i tłuszcze w dobrej karmie mokrej dla kotów powinny być pochodzenia zwierzęcego, gdyż tylko takie mięsożercy potrafią rozłożyć i wchłaniać w przyswajalnej dla siebie formie. Niezbędny jest dodatek tauryny w kociej diecie. W karmach gotowych jej poziom nie powinien spadać poniżej 1000 mg, jest to absolutne minimum. Najbardziej optymalny jest przedział 1500 – 2000 mg. Tauryna zapewnia prawidłową pracę wielu narządów kociego organizmu, np. serca czy wzroku. Poziom białka powinien wynosić ok. 10%, tłuszczu 7 - 8%, a węglowodanów od 0 do 5%. Wilgotność mokrej karmy oscyluje między 72 – 83%.

Karma mokra bez zbóż dla kota posiada mniejszą zawartość węglowodanów od tej suchej, ma też mniejszą wartość energetyczną, za to charakteryzuje się znacznie większą wilgotnością. Biorąc pod uwagę, że koty rzadko kiedy odczuwają pragnienie, dostarczanie im wody wraz z pożywieniem minimalizuje ryzyko odwodnienia organizmu.

Dobre karmy mokre dla kotów nie powinny zawierać dodatków konserwujących, barwiących ani aromatyzujących. Kompletna, zbilansowana receptura z odpowiednią zawartością białka i tłuszczu zwierzęcego przyspiesza regenerację tkanek mięśniowych, wzmacnia kości i stawy, a także poprawia stan skóry i sierści. Po kilku tygodniach takiego karmienia są widoczne zmiany w sylwetce kota oraz jego lepsze samopoczucie. Dzięki dobrze przyswajalnym i wchłanianym składnikom, zmniejsza się objętość wydalanego kału i intensywność jego zapachu.

 

 

Czemu karma mokra dla kota jest lepsza od suchej?

Przede wszystkim nie zaleca się mieszanej formy karmienia kotów. Należy pamiętać, że karmy suche mają inne pH aniżeli koci żołądek czy karma mokra. Z tego względu odstęp między podaniem karmy suchej i mokrej nie powinien być mniejszy niż 10 h.

Głównym kryterium różnicującym oba sposoby karmienia jest ich wilgotność. Żywienie kota mokrą karmą nawadnia organizm, czyli tym samym poprawia pracę układu krwionośnego, pokarmowego i moczowego. Niedobór wody w diecie może być przyczyną zatwardzeń i spowolnienia perystaltyki jelit. Dodatkowo, przyjmowanie odpowiedniej ilości płynów gwarantuje zwiększenie produkcji moczu, czyli usprawnia filtrację nerek, co z kolei pozytywnie wpływa na ich zdrowie i funkcjonowanie. W przypadku kociąt, seniorów, kotów z problemami z wydalaniem czy układem moczowym, szczególnie zaleca się wybranie żywienia mokrą karmą.

Zawartość zbóż w karmach jest kolejnym istotnym elementem. W suchych ich zawartość może sięgać nawet i 70 – 80%, a w tych mokrych może ich nie być wcale. Warto pamiętać, że układ pokarmowy kotów przystosowany jest do pobierania pokarmu bogatego głównie w białko zwierzęce, a w następnej kolejności tłuszcze zwierzęce. Takie substancje są najłatwiej przez nie wchłaniane i wykorzystywane. Karmy z największym udziałem procentowym białek zwierzęcych zapewniają kotu pełne odżywienie, łatwo przyswajalne substancje oraz uczucie sytości. Są zatem bardziej wydajne i na dłuższą metę opłacalne. Przy karmach niskiej jakości, ze znacznym udziałem procentowym zbóż, kot będzie czuł niedosyt i ciągłą chęć łaknienia.

Sucha karma dla kotów jest bardziej skoncentrowana, zatem zawiera i dostarcza więcej energii metabolicznej. 1 g produktu suchego dostarcza średnio cztery razy więcej kalorii. Oznacza to, że w przypadku karmienia kotów ras dużych lub tych bardzo aktywnych, karmy mokre wysokiej jakości mogą być po prostu nie ekonomiczne. A podawanie tańszych i mniej wartościowych mokrych produktów może skończyć się niedoborami, gdyż kot nie zje wymaganej, dużej porcji jedzenia, aby pokryć zapotrzebowanie i energetyczne i witaminowe. Karmy z gorszym składem należy podać więcej, ze względu na ich mniej skoncentrowane i gorzej wchłaniane substancje.

Koty starsze, mające problemy z jamą ustną lub po zabiegu usunięcia zębów, często mają mniejszy apetyt. Ma to związek z pogorszeniem zmysłu węchu i smaku oraz odczuwanym bólem i dyskomfortem podczas gryzienia twardych kawałków suchej karmy. Zmiana karmy dla kota z suchej na mokrą może przynieść znaczącą poprawę komfortu ich życia, zmniejszenie podrażnień w jamie ustnej, a także zwiększenie apetytu.

Dużo zależy od danego osobnika, każdy kot ma swoje preferencje i ulubiony pokarm. Jednak z reguły, wybredne osobniki lub z małym apetytem wybierają karmę mokrą i ją chętniej jedzą. Być może ma to związek z mniejszym jego przetworzeniem, dzięki czemu wszystkie składniki są bardziej aromatyczne i „świeższe”. Pod tym względem takie żywienie jest bardziej zbliżone do naturalnej diety kota.

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8
... 16
11.90   

Linia produktowa: 

Katido Fish Plate, 

Waga opakowania (kg): 

0.6, 

Marka: 

KATIDO

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Multipack karm dla dorosłych kotów. Smaki: tuńczyk, łosoś, pstrąg.   Karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów wszystkich ras. Plastry z tuńczykiem w sosie. Skład : Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 35%, ryby i produkty rybne (tuńczyk 4%), produkty pochodzenia roślinnego,...
+

11.90   

Linia produktowa: 

Katido Meat Plate, 

Waga opakowania (kg): 

0.6, 

Marka: 

KATIDO

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Multipack karmy dla dorosłych kotów. Smaki: kurczak, wołowina, cielęcina. Karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów wszystkich ras. Plastry z kurczakiem w sosie. Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 39% (w tym 4% kurczak), produkty pochodzenia roślinnego, substancje...
+

SUPER CENA Potrawka Adult 40x85g Smaki Drobiowe - mokra karma dla kotów w galaretce (z kurczakiem, z kaczką, z drobiem, z indykiem)
75.89  SUPER CENA  

Linia produktowa: 

WHISKAS Potrawka Adult 40x85g Smaki Drobiowe, 

Waga opakowania (kg): 

3.4, 

Marka: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

WHISKAS® Potrawka Smaki Drobiowe w Galaretce to wygodne saszetki pełne mięsistych kawałków w wyśmienitej, aromatycznej galaretce. Wielkość kawałków została dostosowana do potrzeb kociego pyszczka, a ich specjalnie opracowany skład dostarczy Twojemu pupilowi wszystkie niezbędne składniki. Wysoka...
+

 

Marka: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły

Kaczka w galarecie (ID 14305)
6.16 
+
Do koszyka
dodane

 

Linia produktowa: 

DOLINA NOTECI Rafi Adult puszka, 

Waga opakowania (kg): 

0.415, 

Marka: 

RAFI

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Ryby (ID 58393)
3.50 
+
Do koszyka
dodane
Drób (ID 58391)
3.50 
+
Do koszyka
dodane
Wołowina (ID 58392)
3.50 
+
Do koszyka
dodane

 

Marka: 

ROYAL CANIN

Faza życia: 

Junior

85 g (ID 9983)
6.58 
+
Do koszyka
dodane
12x85 g (ID 40817)
69.59 
+
Do koszyka
dodane
24x85 g (ID 20003926)
139.18 
+
Do koszyka
dodane
48x85 g (ID 20003927)
278.36 
+
Do koszyka
dodane

6.50   

Linia produktowa: 

DOLINA NOTECI RAFI Cat adult sterilised z tuńczykiem, 

Waga opakowania (kg): 

0.4, 

Marka: 

RAFI

Faza życia: 

Dorosły, 

Specjalne wymagania: 

Kastracja, sterylizacja, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Bezzbożowa, pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów wszystkich ras, po przebytym zabiegu kastracji lub sterylizacji. Karma posiada zmniejszony udział tłuszczu. Oparta jest na produktach odzwierzęcych, z dodatkiem oleju z łososia. Zawiera kwas arachidonowy - naturalnie występujący w mięsie,...
+

80.76   

Waga opakowania (kg): 

3.4, 

Marka: 

SHEBA

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Apetyczne kawałki z kaczką, z kurczakiem, z drobiem, z kaczką i indykiem w smakowitym sosie to kompletna i zbilansowana, wykwintna karma, stworzona z myślą o potrzebach Twojego wyjątkowego kota. Starannie dobrane składniki naturalnego pochodzenia oraz witaminy i minerały zapewniają codzienne...
+

 

Marka: 

ROYAL CANIN

Faza życia: 

Dorosły

12x85g (ID 40447)
69.20 
+
Do koszyka
dodane
24x85 g (ID 20003965)
138.40 
+
Do koszyka
dodane
48x85 g (ID 20003966)
276.80 
+
Do koszyka
dodane
85g (ID 46661)
6.70 
+
Do koszyka
dodane

8.50   

Linia produktowa: 

DOLINA NOTECI Premium Junior Bogata w indyka, 

Waga opakowania (kg): 

0.4, 

Marka: 

DOLINA NOTECI

Faza życia: 

Junior, 

Białko dominujące: 

Indyk

Bezzbożowa, pełnoporcjowa karma dla kociąt powyżej 3 miesiąca życia, wszystkich ras. Skład oparty jest na delikatnym filecie z piersi indyka. Jest on lekkostrawny i niskokaloryczny, a przy tym sycący i bogaty w białko. Karma dostarcza odpowiedniego poziomu cynku i witamin z grupy B, dbających...
+

 

Linia produktowa: 

DOLINA NOTECI RAFI saszetka, 

Waga opakowania (kg): 

0.1, 

Marka: 

RAFI

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Indyk (ID 58918)
3.00 
+
Do koszyka
dodane
Kaczka (ID 58917)
3.00 
+
Do koszyka
dodane

73.11   

Waga opakowania (kg): 

3.06, 

Marka: 

WHISKAS

Faza życia: 

Junior, 

Wiek pupila od: 

4 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Mokra karma WHISKAS® Junior z Wołowiną w Sosie to kompletne i zbilansowane jedzenie dla kociąt – źródło niezbędnych elementów w żywieniu kota, który dopiero odkrywa świat. Każda saszetka to starannie wybrane składniki, czyli m.in. wysokiej jakości mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego....
+

7.00   

Linia produktowa: 

DOLINA NOTECI Premium Junior Bogata w indyka, 

Waga opakowania (kg): 

0.185, 

Marka: 

DOLINA NOTECI

Faza życia: 

Junior, 

Białko dominujące: 

Indyk

Bezzbożowa, pełnoporcjowa karma dla kociąt powyżej 3 miesiąca życia, wszystkich ras. Skład oparty jest na delikatnym filecie z piersi indyka. Jest on lekkostrawny i niskokaloryczny, a przy tym sycący i bogaty w białko. Karma dostarcza odpowiedniego poziomu cynku i witamin z grupy B, dbających...
+

 

Marka: 

ROYAL CANIN

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

12 x 85 g (ID 14065)
62.01 
+
Do koszyka
dodane
24 x 85 g (ID 20003971)
124.02 
+
Do koszyka
dodane
48 x 85 g (ID 20003972)
248.04 
+
Do koszyka
dodane
85 g (ID 9990)
5.96 
+
Do koszyka
dodane

118.29   

Waga opakowania (kg): 

4.08, 

Marka: 

SHEBA

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Pakiet - Sheba delicato drobiowe dania 48 x 85 g (po 12 sztuk w każdym smaku) Sheba to ekskluzywna marka i jakość, którą doceni każdy kot- nawet najbardziej wybredny smakosz. Pokarm zawiera odpowiedni poziom: Sheba Delicato Delikatne Drobiowe Dania w Galaretce: to 4 saszetki o 4 smakach:...
+

 

Marka: 

ROYAL CANIN

Faza życia: 

Dorosły

85 g (ID 32554)
5.07 
+
Do koszyka
dodane
12x85 g (ID 40818)
62.01 
+
Do koszyka
dodane
24x85 g (ID 20003933)
124.02 
+
Do koszyka
dodane
48x85 g (ID 20003935)
248.04 
+
Do koszyka
dodane

 

Marka: 

ROYAL CANIN

Faza życia: 

Dorosły

12 x 85 g (ID 46669)
63.18 
+
Do koszyka
dodane
24 x 85 g (ID 20003944)
126.36 
+
Do koszyka
dodane
48 x 85 g (ID 20003945)
252.72 
+
Do koszyka
dodane
85 g (ID 9989)
7.27 
+
Do koszyka
dodane

ZESTAW EKONOMICZNY Delicacy in Jelly Smaki Drobiowe w galaretce 4x85g x13
134.69  ZESTAW EKONOMICZNY  

Waga opakowania (kg): 

0.34, 

Marka: 

SHEBA

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Zestaw saszetek mokrej karmy SHEBA® Delicacy in Jelly Kolekcja Smaków Drobiowych to 4 wyborne smaki: z kaczką, z kurczakiem, z drobiem, z indykiem. Twój kot rozsmakuje się w tej apetycznej mieszance starannie przygotowanych płatków mięsnej karmy, zanurzonych w wybornej galaretce. Kompletna karma...
+

 

Marka: 

KITEKAT

Wołowina w sosie (ID 56648)
45.26 
+
Do koszyka
dodane
Kurczak w sosie (ID 35421)
54.91 
+
Do koszyka
dodane

3.19   

Waga opakowania (kg): 

0.085, 

Marka: 

GOURMET

Faza życia: 

Dorosły, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów. Karma w postaci mięsnych kawałków zachwyca niezwykłym smakiem nawet najbardziej wybredne koty. Mięso gotowane w temperaturze wyznaczonej przez najwyższe standardy zapewniające wyjątkowy smak i idealną konsystencję. Nie zawiera sztucznych barwników,...
+

 

Marka: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Jagnięcina (ID 32721)
8.41 
+
Do koszyka
dodane
Wołowina (ID 14307)
6.26 
+
Do koszyka
dodane

 

Marka: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły

Wołowina (ID 33042)
131.75 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

 

Marka: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły

Tuńczyk (ID 33041)
131.75 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

 

Linia produktowa: 

DOLINA NOTECI Premium Bogata dla kota, 

Waga opakowania (kg): 

0.4, 

Marka: 

DOLINA NOTECI

Faza życia: 

Dorosły

Bogata w kaczkę (ID 58018)
8.50 
+
Do koszyka
dodane
Bogata w łososia (ID 58019)
8.50 
+
Do koszyka
dodane
8.50 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

 

Marka: 

RAFI

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

z cielęciną (ID 67418)
6.50 
+
Do koszyka
dodane
z indykiem (ID 58920)
6.50 
+
Do koszyka
dodane
z kaczką (ID 58921)
6.50 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

 

Linia produktowa: 

DOLINA NOTECI Bogata dla kota 185g, 

Waga opakowania (kg): 

20, 

Marka: 

DOLINA NOTECI

7.00 
+
Do koszyka
dodane
Bogata w łososia (ID 58011)
7.00 
+
Do koszyka
dodane
Bogata w kaczkę (ID 58012)
7.00 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

 

Marka: 

ROYAL CANIN

Faza życia: 

Dorosły, 

Specjalne wymagania: 

Sterylizacja

85 g (ID 9985)
5.96 
+
Do koszyka
dodane
12x85 g (ID 46667)
62.01 
+
Do koszyka
dodane
24x85 g (ID 20003931)
124.02 
+
Do koszyka
dodane
48x85 g (ID 20003932)
248.04 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

 

Marka: 

PIPER

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

z łososiem (ID 61191)
3.50 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

 

Linia produktowa: 

GUSSTO puszka dla kota , 

Waga opakowania (kg): 

0.4, 

Marka: 

GUSSTO

Faza życia: 

Wszystkie, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Jagnięcina (ID 58567)
10.99 
+
Do koszyka
dodane
Indyk i tuńczyk (ID 57957)
10.99 
+
Do koszyka
dodane
10.99 
+
Do koszyka
dodane
Kurczak (ID 58076)
10.99 
+
Do koszyka
dodane
Dzik (ID 58077)
10.99 
+
Do koszyka
dodane
Cielęcina (ID 58078)
10.99 
+
Do koszyka
dodane
Wołowina (ID 57955)
10.99 
+
Do koszyka
dodane
Łosoś 375 g (ID 58079)
10.99 
+
Do koszyka
dodane
Indyk i kaczka (ID 57956)
10.99 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

 

Linia produktowa: 

GUSSTO puszka dla kota 2, 

Waga opakowania (kg): 

0.2, 

Marka: 

GUSSTO

Faza życia: 

Wszystkie, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Jagnięcina (ID 58566)
7.99 
+
Do koszyka
dodane
Indyk i kaczka (ID 57952)
7.99 
+
Do koszyka
dodane
Dzik (ID 57953)
8.24 
+
Do koszyka
dodane
7.99 
+
Do koszyka
dodane
Świeży łosoś (ID 57959)
7.99 
+
Do koszyka
dodane
Kurczak (ID 57950)
7.99 
+
Do koszyka
dodane
Indyk i tuńczyk (ID 58075)
7.99 
+
Do koszyka
dodane
Wołowina (ID 57951)
7.99 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

 

Marka: 

JOSERA

Faza życia: 

Dorosły

4.51 
+
Do koszyka
dodane
wysyłamy w 48 godzin

 

Waga opakowania (kg): 

4.08, 

Marka: 

SHEBA

wysyłamy w 48 godzin
1 2 3 4 5 6 7 8
... 16