Darmowa dostawa
Facebook
Facebook wiecej
40 DNI NA ZWROT
Tylko u nas!
SZYBKA WYSYŁKA!
Nawet w 24 godziny!
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 95zł!

Filtruj

Karma mokra dla kota

Mokre karmy to dla kotów prawdziwy rarytas. Wyróżniamy karmy pełnoporcjowe oraz uzupełniające. Pełnoporcjowe stanowią idealną podstawę kociej diety. Spośród dostępnych możliwości łatwo można wybrać pokarm, który będzie służył i smakował kotu, a także zadowoli jego opiekuna. Dobre mokre karmy, dostępne w puszkach, saszetkach czy tackach mogą być stosowane bez ograniczeń wiekowych, jako pokarm bytowy dla juniorów, seniorów czy dorosłych osobników. Szczególnie polecamy karmy Applawsa, Doliny Noteci oraz Animondy.

Pokarm bytowy, inaczej pełnowartościowy, jest pożywieniem pokrywającym zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Dostosowany jest do poszczególnych cech osobniczych i dostępny w wielu wariantach smakowych. Nie ma potrzeby jego dodatkowej suplementacji. Karma uzupełniająca nie może stanowić podstawy diety. Są to jedynie przysmaki, uzupełniające codzienne jedzenie. Nie zawierają one wszystkich składników odżywczych lub posiadają je w zbyt małej ilości, aby pokryć dzienne zapotrzebowanie. Odpowiedni, zbilansowany i wartościowy pokarm dba o poprawne funkcjonowanie całego organizmu, odżywia go i wspiera regenerację. Dostarczenie wszystkich składników odżywczych zapewnia nie tylko piękny wygląd pupila, ale co ważniejsze zdrowie. Najlepsze karmy dla kotów imitują i zbliżają się do naturalnej diety tych wyjątkowych zwierząt, dzięki czemu instynktownie koty je wybierają i uwielbiają!

Mokre pożywienie, niezależnie od producenta, ma parę cech wspólnych, które wyróżnia ja na tle suchych karm. Opiekun w celu dotarcia i wyczucia kubków smakowych swego ulubieńca może wyszukiwać spośród produktów dostosowanych do:

- wieku kota (karmy dla kociąt, kotek ciężarnych, w laktacji, kotów dorosłych, seniorów)

- jego aktywności (koty niewychodzące, wychodzące, aktywne, itp.)

- kotów z problemami zdrowotnymi (alergie np. pokarmowe lub skórne – mieszanka hipoalergiczna, nietolerancje np. zbóż – karma bezzbożowa, nadwaga, schorzenia układu moczowego - mieszanka urinary, choroby nerek, itp.)

- przebytych zabiegów (karmy po kastracji, sterylizacji, rekonwalescencji, itp.)

- zaleceń lekarza weterynarii (tzw. karmy weterynaryjne) – lecznicze karmy polecane przez weterynarzy i stosowane przez nich podczas leczenia pupili. Są to jednak produkty w większości przepisywane i zalecane dla danego osobnika. Nie powinno się ich stosować samemu, bez nadzoru lekarza weterynarii

Każdy kot ma swoje preferencje dotyczące pokarmu. Ważnym kryterium jest smak, a także konsystencja. Być może dany, odpowiedni posiłek pupilowi nie smakuje, nie ze względu na skład, a właśnie formę podania. Czasami problem okaże się nieważny po np. rozdrobnieniu karmy, jej pokrojeniu lub dodaniu odrobiny wody. Ale szeroki wybór różnych konsystencji karm pozwala na znalezienie i wybranie tej ulubionej spośród: musów, musów z kawałkami karmy, tzw. mielonki, pasztety, kawałki karmy w galaretce lub w sosie.

Producenci wprowadzili dodatkowy podział karm ze względu na sposób ich pakowania, i tak mamy:

- Karmę w puszkach różnej gramatury (85, 100, 200, 400 g) – najczęściej w formie mielonek, kawałków w galaretce lub sosie. Takie opakowania są najbardziej ekonomiczne, a otwarte i niezjedzone można przełożyć do pudełek i przetrzymywać do 2 - 3 dni w lodówce, bądź porozdzielać do woreczków i zamrozić, a w razie potrzeby odpowiednio wcześniej wystarczy je wyciągnąć. Puszki dostępne są w wielu smakach i z różnymi rodzajami mięsa. Dostępne zarówno karmy pełnoporcjowe jak i uzupełniające.

- Pokarm w tackach (szalkach) po 85, 100, 125 g – dostępny o różnych konsystencjach, jednak najczęściej są to pasztety, musy, kawałki w sosie. To grupa produktów najbardziej ekskluzywnych. Pokarm w szalkach jest o tyle wygodnym wyjściem, że nie trzeba przekładać go do misek, koty mogą jeść karmę prosto z opakowania. Gramatury są najczęściej niewielkie, do zastosowania na dwa – trzy posiłki. Dostępne zarówno karmy pełnoporcjowe jak i uzupełniające.

- Karmę w saszetkach (85, 100, 125 g) – po puszkach, drugi najchętniej wybierany rodzaj opakowań. Pokarmy w saszetkach są w formie pasztetów lub kawałków w galaretce czy sosie i stanowią bardzo wygodne dla kocich opiekunów rozwiązanie. Łatwe do otwarcia i podania, nie potrzeba do tego używać łyżek. Z reguły są to jednak produkty droższe i mniej ekonomiczne od karm w puszkach i dostępne są w mniejszych opakowaniach – w zależności od osobnika, starczają na dwa – trzy podania. Są to najczęściej pokarmy uzupełniające.

 

Charakterystyka pełnoporcjowej mokrej karmy jako sposobu żywienia kota. Jaką wybrać?

Proces produkcji mokrej karmy rozpoczyna się do obróbki mechanicznej, czyli zmielenia lub pokrojenia, składników, następnie dodania wybranych dodatków i zapakowania powstałego produktu do opakowań. Ostatnim działaniem, kończącym proces jest sterylizacja w wysokiej temperaturze prze kilkanaście do kilkudziesięciu minut.

Mokre karmy w puszkach są najczęściej konserwowane przez sterylizację. Technologia ta pozwala na zachowanie maksimum wartości odżywczych użytych surowców, a jej skuteczność powoduje, że producenci nie mają już potrzeby dodawania zbędnych i sztucznych konserwantów.

Pokarm jaki podajemy kotom powinien być jak najbardziej zbliżony do ich naturalnej diety. Lata ewolucji i powstałe uwarunkowania genetyczne ukształtowały i dostosowały organizm kota do czerpania wartości odżywczych z mięsnych pokarmów. Te uwarunkowania uwidaczniają się w dosyć krótkim układzie pokarmowym, braku niektórych enzymów trawiennych, czerpaniu energii głównie z tłuszczów pochodzenia zwierzęcego oraz rozregulowanym ośrodkiem pragnienia. Biorąc pod uwagę te cechy przystosowawcze, wybierając najlepszą karmę należy zwrócić uwagę na jej skład, powinien być jak najkrótszy i najprostszy. Zaleca się unikanie zbóż (lub jak najmniejszą ich ilość) i minimalizowanie dostarczania kotom węglowodanów, a także całkowitą eliminację cukru. Na pierwszym miejscu składu powinno znaleźć się mięso (pełnowartościowe z podanym składem procentowym), następnie podroby i ewentualne warzywa czy owoce. Jednak należy pamiętać, że owoce zawierają sporą ilość cukrów. Białka i tłuszcze w dobrej karmie dla kotów powinny być pochodzenia zwierzęcego, gdyż tylko takie mięsożercy potrafią rozłożyć i wchłaniać w przyswajalnej dla siebie formie. Niezbędny jest dodatek tauryny w kociej diecie. W karmach gotowych jej poziom nie powinien spadać poniżej 1000 mg, jest to absolutne minimum. Najbardziej optymalny jest przedział 1500 – 2000 mg. Tauryna zapewnia prawidłową pracę wielu narządów kociego organizmu, np. serca czy wzroku. Poziom białka powinien wynosić ok. 10%, tłuszczu 7 - 8%, a węglowodanów od 0 do 5%. Wilgotność mokrej karmy oscyluje między 72 – 83%.

Karma mokra bez zbóż posiada mniejszą zawartość węglowodanów od tej suchej, ma też mniejszą wartość energetyczną, za to charakteryzuje się znacznie większą wilgotnością. Biorąc pod uwagę, że koty rzadko kiedy odczuwają pragnienie, dostarczanie im wody wraz z pożywieniem minimalizuje ryzyko odwodnienia organizmu.

Dobre karmy nie powinny zawierać dodatków konserwujących, barwiących ani aromatyzujących. Kompletna, zbilansowana receptura z odpowiednią zawartością białka i tłuszczu zwierzęcego przyspiesza regenerację tkanek mięśniowych, wzmacnia kości i stawy, a także poprawia stan skóry i sierści. Po kilku tygodniach takiego karmienia są widoczne zmiany w sylwetce kota oraz jego lepsze samopoczucie. Dzięki dobrze przyswajalnym i wchłanianym składnikom, zmniejsza się objętość wydalanego kału i intensywność jego zapachu.

 

Mokra czy sucha karma dla kotów?

Przede wszystkim nie zaleca się mieszanej formy karmienia kotów. Należy pamiętać, że karmy suche mają inne pH aniżeli koci żołądek czy pokarm mokry. Z tego względu odstęp między podaniem karmy suchej i mokrej nie powinien być mniejszy niż 10 h.

Głównym kryterium różnicującym oba sposoby karmienia jest ich wilgotność. Żywienie mokrą karmą nawadnia organizm, czyli tym samym poprawia pracę układu krwionośnego, pokarmowego i moczowego. Niedobór wody w diecie może być przyczyną zatwardzeń i spowolnienia perystaltyki jelit. Dodatkowo, przyjmowanie odpowiedniej ilości płynów gwarantuje zwiększenie produkcji moczu, czyli usprawnia filtrację nerek, co z kolei pozytywnie wpływa na ich zdrowie i funkcjonowanie. W przypadku kociąt, seniorów, kotów z problemami z wydalaniem czy układem moczowym, szczególnie zaleca się wybranie żywienia mokrą karmą.

Zawartość zbóż w karmach jest kolejnym istotnym elementem. W suchych ich zawartość może sięgać nawet i 70 – 80%, a w tych mokrych może ich nie być wcale. Warto pamiętać, że układ pokarmowy kotów przystosowany jest do pobierania pokarmu bogatego głównie w białko zwierzęce, a w następnej kolejności tłuszcze zwierzęce. Takie substancje są najłatwiej przez nie wchłaniane i wykorzystywane. Karmy z największym udziałem procentowym białek zwierzęcych zapewniają kotu pełne odżywienie, łatwo przyswajalne substancje oraz uczucie sytości. Są zatem bardziej wydajne i na dłuższą metę opłacalne. Przy karmach niskiej jakości, ze znacznym udziałem procentowym zbóż, kot będzie czuł niedosyt i ciągłą chęć łaknienia.

Sucha karma dla kotów jest bardziej skoncentrowana, zatem zawiera i dostarcza więcej energii metabolicznej. 1 g produktu suchego dostarcza średnio cztery razy więcej kalorii. Oznacza to, że w przypadku karmienia kotów ras dużych lub tych bardzo aktywnych, karmy mokre wysokiej jakości mogą być po prostu nie ekonomiczne. A podawanie tańszych i mniej wartościowych mokrych produktów może skończyć się niedoborami, gdyż kot nie zje wymaganej, dużej porcji jedzenia, aby pokryć zapotrzebowanie i energetyczne i witaminowe. Karmy z gorszym składem należy podać więcej, ze względu na ich mniej skoncentrowane i gorzej wchłaniane substancje.

Koty starsze, mające problemy z jamą ustną lub po zabiegu usunięcia zębów, często mają mniejszy apetyt. Ma to związek z pogorszeniem zmysłu węchu i smaku oraz odczuwanym bólem i dyskomfortem podczas gryzienia twardych kawałków suchej karmy. Zmiana sposobu ich żywienia z suchej na mokrą może przynieść znaczącą poprawę komfortu ich życia, zmniejszenie podrażnień w jamie ustnej, a także zwiększenie apetytu.

Dużo zależy od danego osobnika, każdy kot ma swoje preferencje i ulubiony pokarm. Jednak z reguły, wybredne osobniki lub z małym apetytem wybierają pokarm mokry i go chętniej jedzą. Być może ma to związek z mniejszym jego przetworzeniem, dzięki czemu wszystkie składniki są bardziej aromatyczne i „świeższe”. Pod tym względem takie żywienie jest bardziej zbliżone do naturalnej diety kota.

1 2 3 4
PREZENT - SKARPETY
44.00  PREZENT - SKARPETY 63.53   

Waga opakowania (kg): 

4, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły

WHISKAS® 1+ Smaki Rybne i Tradycyjne w Galaretce z kurczakiem, z łososiem, z wołowiną, z tuńczykiem 40 x 100 g WHISKAS® wie, co kocha Twój kot i czego naturalnie potrzebuje. WHISKAS® Smaki Rybne i Tradycyjne w Galaretce to zestaw starannie przygotowanych, kompletnych i zbilansowanych...
wysyłamy w 24 godziny
+

PREZENT - SKARPETY Potrawka w galaretce dla kota 1+ 40 x 85 g
44.00  PREZENT - SKARPETY 63.53   

Waga opakowania (kg): 

3.4, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

kurczak

Mokra karma dla kotów powyżej 1. roku życia. To kompletny i zbilansowany posiłek, który dostarczy kotu niezbędnych wartości odżywczych. Potrawka zawiera smakowite, soczyste i mięsiste kawałki zatopione w aromatycznej galaretce. Wielkość kawałków została dopasowana do potrzeb kotów, a wyjątkowy...
wysyłamy w 24 godziny
+

99.00  112.34   

Waga opakowania (kg): 

9.6, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Wybredne, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

kurczak

 
wysyłamy w 24 godziny
+

99.00   

Waga opakowania (kg): 

9.6, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Tuńczyk

Pakiet - Whiskas tuńczyk 0.4 kg - 24 szt. (18+6 GRATIS)  
wysyłamy w 24 godziny
+

PREZENT - SKARPETY WHISKAS Junior 12+12 GRATIS - mokra karma dla kotów potrawka w galaretce smaki rybne
99.95  PREZENT - SKARPETY 125.00   

Waga opakowania (kg): 

2.04, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Junior, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Zestaw WHISKAS® Junior Potrawka Smaki Rybne w Galaretce to cztery warianty smakowe: z łososiem, z tuńczykiem, z łososiem morskim i z białą rybą. W każdej saszetce znajdują się smakowite, delikatne mięsiste kawałki, zatopione w apetycznej galaretce, łatwe do pogryzienia i strawienia przez  młode...
+

99.00  112.34   

Waga opakowania (kg): 

9.6, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Specjalne wymagania: 

Zachowanie zdrowego wyglądu oraz dobrego samopoczucia, 

Białko dominujące: 

Wołowina

Pakiet - Whiskas puszka wołowina w sosie 400 g - 24 szt.   
wysyłamy w 24 godziny
+

99.00  112.34   

Waga opakowania (kg): 

9.6, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Wzmacnianie odporności, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Cielęcina, indyk

Pakiet - Whiskas puszka indyk w galaretce 400 g - 24 szt. Whiskas z indykiem w galarecie dla dorosłych kotów. Kawałki delikatnego mięsa z indyka, w pysznej galaretce. Białko, kwasy tłuszczowe i witaminy zapewnią kotu odporność oraz mnóstwo niezbędnej każdego dnia energii. Skład:...
wysyłamy w 24 godziny
+

99.00  112.34   

Waga opakowania (kg): 

9.6, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Kaczka

Pakiet - Whiskas puszka z kaczką w glaretce 400 g - 24 szt. (18+6 GRATIS)  
wysyłamy w 24 godziny
+

99.00  112.34   

Waga opakowania (kg): 

9.6, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Jagnięcina

Pakiet - Whiskas jagnięcina 0.4 kg - 24 szt.  
wysyłamy w 24 godziny
+

2.25   

Waga opakowania (kg): 

0.1, 

Producent: 

FELIX

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Felix Sensations to mokra karma dla dorosłych kotów. Delikatne kawałki mięsa zanurzone są w pysznej i aromatycznej galaretce. Karma jest źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych Omega 6 i zawierają kombinację zbilansowanych składników mineralnych i witamin.   Skład: mięso i produkty...
wysyłamy w 24 godziny
+

ZESTAW EKONOMICZNY Kurczak/wołowina 4 x 0.4 kg x6
71.40  ZESTAW EKONOMICZNY  

Waga opakowania (kg): 

0.4, 

Producent: 

KITEKAT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

kurczak

Pakiet - Kitekat kurczak/wołowina 0.4 kg - 4 szt. Smaczna, pełnowartościowa i doskonale zbilansowana karma,soczyste mięsne kawałeczki na bazie świeżego mięsa wołowego i kurczaka, w uwielbianym przez koty sosie.Odpowiednia dla wszystkich dorosłych kotów. Zawiera białka będące ważnym budulcem...
wysyłamy w 24 godziny
+

PREZENT - SKARPETY Kurczak w galaretce 100 g x 24
48.00  PREZENT - SKARPETY  

Waga opakowania (kg): 

2.4, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Dostarczanie witamin, 

Białko dominujące: 

kurczak

Pakiet - Whiskas saszetka kurczak w galaretce 100 g - 24 szt.  
wysyłamy w 24 godziny
+

PREZENT - SKARPETY Junior mięsne dania sos 4x100 g x13
90.61  PREZENT - SKARPETY  

Waga opakowania (kg): 

5.2, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Junior, 

Specjalne wymagania: 

Rozwój, 

Wiek pupila od: 

2 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

13 opakowań po 4 saszetki  
wysyłamy w 24 godziny
+

18.00   

Waga opakowania (kg): 

0.01, 

Producent: 

FELIX

Dla jakiego pupila: 

Kot, 

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Miękkie kawałki mięsa w soczystej galaretce o smaku ryb.  Zestaw 12 saszetek po 100g: 3x tuńczyk, 3x łosoś, 3x dorsz, 3x płastuga Składniki: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne (w tym 4% ryb danego wariantu smakowego),...
+

7.50   

Waga opakowania (kg): 

0.4, 

Producent: 

FELIX

Faza życia: 

Junior, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Mokra karma dla kociąt z delikatnymi kawałkami mięsa w soczystej galaretce. Zestaw zawiera 4 saszetki po 100g:   2 x saszetki kurczak 2 x saszetki łosoś   Skład: (z kurczakiem): mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% kurczaka), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i...
wysyłamy w 24 godziny
+

PREZENT - SKARPETY Junior wołowina w sosie 100 g x 24
48.00  PREZENT - SKARPETY  

Waga opakowania (kg): 

3.06, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Junior, 

Wiek pupila od: 

4 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Pakiet - Whiskas junior wołowina w sosie 0.1 kg - 24 szt. (18+6 GRATIS)  
wysyłamy w 24 godziny
+

3.50   

Waga opakowania (kg): 

0.08, 

Producent: 

BRIT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Alergie i problemy skórne, 

Wiek pupila od: 

1 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Ryba

Uzupełniająca karma dla dorosłych kotów. Podana jest w formie mięsnych filecików zatopionych w naturalnym sosie, z dodatkiem ryżu. Nie zawiera soi, sztucznych barwników, konserwantów i aromatów. Pokarm charakteryzuje się wysoką zawartością białka, a niską tłuszczu. Sos podkreśla smak mięsnych...
wysyłamy w 24 godziny
+

16.50   

Waga opakowania (kg): 

0.085, 

Producent: 

GOURMET

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Gourmet Perle to smakowite mini fileciki marynowane w aromatycznym i soczystym sosie. Specjalna marynata sprawia, że fileciki są bardziej miękkie, a ich smak pełniejszy. To nadzwyczajne doznanie smakowe oferowane przez Gourmet zachwyci intensywnością doznań każde kocie podniebienie....
wysyłamy w 24 godziny
+

3.50   

Waga opakowania (kg): 

0.08, 

Producent: 

BRIT

Faza życia: 

Junior, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Alergie i problemy skórne, 

Wiek pupila od: 

4 tygodnia, 

Białko dominujące: 

kurczak

Puszki 80 g z mokrą karmą dla kociąt i młodych kotów. Skład stanowi czyste mięso z dodatkiem ryżu, zatopione w naturalnym sosie na bazie wody. Idealny posiłek dla małych mięsożerców. Struktura, w formie małych filecików, dopasowana jest dla małych szczęk i delikatnego przewodu pokarmowego...
wysyłamy w 24 godziny
+

3.49   

Waga opakowania (kg): 

0.08, 

Producent: 

BRIT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Alergie i problemy skórne, 

Wiek pupila od: 

1 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Kurczak i kaczka

Saszetki z mokrą karmą dla kotów. Skład stanowi czyste mięso z dodatkiem ryżu, a wszystko to zatopione w sosie powstałym z mieszanki oleju z tuńczyka i wody. Smaczny, uzupełniający posiłek dla mięsożerców. Struktura jest bardzo delikatna, w formie małych filecików. Wysokiej jakości, naturalne...
wysyłamy w 24 godziny
+

3.40   

Waga opakowania (kg): 

0.08, 

Producent: 

BRIT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Alergie i problemy skórne, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Ryba

Saszetki z mokrą karmą dla kotów. Skład stanowi czyste mięso z dodatkiem ryżu, a wszystko to zatopione w sosie powstałym z mieszanki oleju z tuńczyka i wody. Smaczny, uzupełniający posiłek dla mięsożerców. Struktura jest bardzo delikatna, w formie małych filecików. Wysokiej jakości,...
wysyłamy w 24 godziny
+

3.20   

Waga opakowania (kg): 

0.085, 

Producent: 

GOURMET

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Gourmet Perle to smakowite mini fileciki marynowane w aromatycznym i soczystym sosie. Specjalna marynata sprawia, że fileciki są bardziej miękkie, a ich smak pełniejszy. To nadzwyczajne doznanie smakowe oferowane przez Gourmet zachwyci intensywnością doznań każde kocie podniebienie....
wysyłamy w 24 godziny
+

7.50   

Waga opakowania (kg): 

0.4, 

Producent: 

FELIX

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Mokra karma dla kota z kawałkami mięsa w pysznej galaretce. W zestawie 4 saszetki po 100g: 2x kurczak z marchewką 2x wołowina z pomidorami  Skład: z wołowiną w galaretce z pomidorami: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym wołowina 4%), roślinne ekstrakty białkowe,...
wysyłamy w 24 godziny
+

PREZENT - SKARPETY Rybne dania galaretka 4x100 g x13
90.61  PREZENT - SKARPETY  

Waga opakowania (kg): 

5.2, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

 
wysyłamy w 24 godziny
+

3.50   

Waga opakowania (kg): 

0.08, 

Producent: 

BRIT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Alergie i problemy skórne, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca

  Hypoalergiczna karma klasy super premium w 100% z naturalnych składników, o wysokiej przyswajalności, nie wywołuje reakcji alergicznych organizmu i nie obciąża układu pokarmowego kota. Kawałki piersi kurczaka. Brit Care pomaga utrzymać wewnętrzną równowagę organizmu zwierzęcia i...
wysyłamy w 24 godziny
+

4.67   

Waga opakowania (kg): 

0.4, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Wzmacnianie odporności, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Cielęcina, indyk

 
wysyłamy w 24 godziny
+

POLECAMY Perle dziczyzna z warzywami saszetka 85 g
3.20  POLECAMY  

Waga opakowania (kg): 

0.085, 

Producent: 

GOURMET

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Gourmet Perle to smakowite mini fileciki marynowane w aromatycznym i soczystym sosie z warzywami. Specjalna marynata sprawia, że fileciki są bardziej miękkie, a ich smak pełniejszy . To nadzwyczajne doznanie smakowe oferowane przez Gourmet zachwyci intensywnością doznań każde kocie...
wysyłamy w 24 godziny
+

3.20   

Waga opakowania (kg): 

0.085, 

Producent: 

GOURMET

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

GOURMET ® A la Carte z indykiem i warzywami ( zielonu groszek i marchewka). Koty zasługują na najwyższej jakości doświadczenie kulinarne. Dlatego powstała seria la Carte - specjalne kulinarne inspiracje. Delikatne kąski z ryb lub mięsa, starannie gotowane i wspaniale komponujące się z...
wysyłamy w 24 godziny
+

8.00   

Waga opakowania (kg): 

0.085, 

Producent: 

GOURMET

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca

Gourmet Perle to smakowite mini fileciki marynowane w aromatycznym i soczystym sosie. Specjalna marynata sprawia, że fileciki są bardziej miękkie, a ich smak pełniejszy. To nadzwyczajne doznanie smakowe oferowane przez Gourmet zachwyci intensywnością doznań każde kocie podniebienie....
wysyłamy w 24 godziny
+

2.40   

Waga opakowania (kg): 

0.1, 

Producent: 

ANIMONDA

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Animonda vom Feinsten Adult to mokra karma dla dorosłych kotów, wyprodukowana ze starannie wybranych rodzajów mięsa. Nie zawiera soi, sztucznych barwników i konserwantów. Skład: Mięso i produkty pochodne (wołowina drób, wieprzowina, 8% serca indyka), rosół, minerały   Analiza: Białko:...
wysyłamy w 24 godziny

3.20   

Waga opakowania (kg): 

0.085, 

Producent: 

GOURMET

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Gourmet Perle to smakowite mini fileciki marynowane w aromatycznym i soczystym sosie. Specjalna marynata sprawia, że fileciki są bardziej miękkie, a ich smak pełniejszy. To nadzwyczajne doznanie smakowe oferowane przez Gourmet zachwyci intensywnością doznań każde kocie podniebienie....
wysyłamy w 24 godziny
+

3.20   

Waga opakowania (kg): 

0.085, 

Producent: 

GOURMET

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

GOURMET ® A la Carte z łososiem i warzywami ( szpinakiem, cukinią). Koty zasługują na najwyższej jakości doświadczenie kulinarne. Dlatego powstała seria la Carte - specjalne kulinarne inspiracje. Delikatne kąski z ryb lub mięsa, starannie gotowane i wspaniale komponujące się z wybranymi...
wysyłamy w 24 godziny
+

2.40   

Waga opakowania (kg): 

0.1, 

Producent: 

ANIMONDA

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Karma dla kotów z najwyższej jakości składników. Vom Feinsten nie zawiera soi, żadnych sztucznych barwników, konserwantów, ani GMO. Skład: Mięso i pochodne mięsa (14 % wątróbka drobiowa), substancje mineralne Analiza: Białko: 11,5%, tłuszcz: 4,7%, błonnik: 0,3%, popiół: 1,6%,...
wysyłamy w 24 godziny
+

8.00   

Waga opakowania (kg): 

0.085, 

Producent: 

GOURMET

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Czteropak saszetek: cielęcina z warzywami dziczyzna w warzywami wołowina z marchewką pstrąg ze szpinakiem Gourmet Perle to smakowite mini fileciki marynowane w aromatycznym i soczystym sosie. Specjalna marynata sprawia, że fileciki są bardziej miękkie, a ich smak pełniejszy....
wysyłamy w 24 godziny
+

3.50   

Waga opakowania (kg): 

0.08, 

Producent: 

BRIT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Alergie i problemy skórne, 

Wiek pupila od: 

1 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Ryba

Saszetki z mokrą karmą dla kotów. Skład stanowi czyste mięso z dodatkiem ryżu, a wszystko to zatopione w sosie powstałym z mieszanki oleju z tuńczyka i wody. Smaczny, uzupełniający posiłek dla mięsożerców. Struktura jest bardzo delikatna, w formie małych filecików. Wysokiej jakości, naturalne...
wysyłamy w 24 godziny
+

2.25   

Waga opakowania (kg): 

0.1, 

Producent: 

FELIX

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

  Mokra karma w saszetkach dla kotów z kawałkami łososia w pysznej galaretce.     Skład: mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego, ekstrakty białka pochodzenia roślinnego, ryby i produkty uboczne z ryb (łosoś 4%), minerały, cukry Analiza składu:...
wysyłamy w 24 godziny
+

2.25   

Waga opakowania (kg): 

0.1, 

Producent: 

FELIX

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Mokra karma dla dorosłego kota z wołowiną w pysznej galaretce. Składniki: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym wołowina 4%), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, składniki mineralne. Analiza: białko ogólne:13% olej surowy:3% popiół surowy:2,2% włókno...
wysyłamy w 24 godziny
+

4.67   

Waga opakowania (kg): 

0.4, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Specjalne wymagania: 

Prawidłowy rozwój i zapewnienie energii, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Kaczka

 
wysyłamy w 24 godziny

1.80   

Waga opakowania (kg): 

0.1, 

Producent: 

FELIX

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Mokra karma w saszetkach dla kotów o smaku kurczaka z dodatkiem pomidorów Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% kurczaka), wyciągi białka pochodzenia roślinnego, ryby i produkty uboczne, warzywa (pomidor 4%), składniki mineralne, cukry Analiza: Wilgotność:80,0%,...
wysyłamy w 24 godziny
+

2.25   

Waga opakowania (kg): 

0.1, 

Producent: 

FELIX

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

  Mokra karma w saszetkach z kawałkami królika w pysznej galaretce.    Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym królik 4%), ekstrakt z białka pochodzenia roślinnego, ryba i rybne produkty uboczne, składniki mineralne, cukry Analiza składu: Wilgotność:...
wysyłamy w 24 godziny
+

35.28   

Producent: 

KITEKAT

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Pakiet - Kitekat wołowina w glaretce 0,1 kg - 24 szt. CECHY PRODUKTU • karma pełnoporcjowa dla kotów dorosłych • formuła Natural Vitality zapewnia Twojemu kotu naturalną witalność • dba o zdrową skórę i sierść • wspomaga aktywne mięśnie • bez sztucznych aromatów OPIS PRODUKTU...
wysyłamy w 24 godziny

3.20   

Waga opakowania (kg): 

0.085, 

Producent: 

GOURMET

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Gourmet Perle to smakowite mini fileciki marynowane w aromatycznym i soczystym sosie. Specjalna marynata sprawia, że fileciki są bardziej miękkie, a ich smak pełniejszy. To nadzwyczajne doznanie smakowe oferowane przez Gourmet zachwyci intensywnością doznań każde kocie podniebienie....
wysyłamy w 24 godziny
+

7.50   

Waga opakowania (kg): 

0.1, 

Producent: 

FELIX

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Mokra karma z kawałkami mięsnymi i warzywami w pysznej galaretce z witaminami oraz kwasami tłuszczowymi Omega 6 Zestaw zawiera 4 saszetki po 100g: 2x Łosoś z cukinią w galaretce 2x Pstrąg z zieloną fasolą w galaretce   Składniki: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego,...
wysyłamy w 24 godziny
+

3.50   

Waga opakowania (kg): 

0.08, 

Producent: 

BRIT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Alergie i problemy skórne, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Tuńczyk

Puszki 80 g z mokrą karmą dla kociąt i młodych kotów. Skład stanowi mięso z dodatkiem marchewki i groszku oraz ryżu, zatopione w naturalnym sosie na bazie wody. Smaczny, uzupełniający posiłek dla mięsożerców. Treść jest w formie małych filecików. Dodatek witamin i minerałów zapewnia...
wysyłamy w 24 godziny
+

3.50   

Waga opakowania (kg): 

0.08, 

Producent: 

BRIT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Specjalne wymagania: 

Alergie i problemy skórne, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

kurczak

Puszki z mokrą karmą dla kotów. Skład stanowi mięso z dodatkiem sera i ryżu, a wszystko to zatopione w naturalnym sosie na bazie wody. Smaczny, uzupełniający posiłek dla mięsożerców. Struktura jest bardzo delikatna, w formie małych filecików. Nturalne składniki i dodatek witamin oraz...
wysyłamy w 24 godziny
+

7.50   

Waga opakowania (kg): 

0.01, 

Producent: 

FELIX

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Felix Fantastic to mokra karma dla dorosłych kotów, z delikatnymi mięsnymi kawałkami i warzywami w pysznej galaretce. Zestaw 4 saszetek po 100g: 2x Łosoś z cukinią w galaretce 2x Pstrąg z zieloną fasolą w galaretce   Składniki: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego,...
wysyłamy w 24 godziny
+

12+12 GRATIS! Craft smaki rybne 12*85 g 12+12 GRATIS
23.00  12+12 GRATIS!  

Waga opakowania (kg): 

2.04, 

Producent: 

SHEBA

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Karma dla dorosłych kotów. Kawałki o smaku rybnym w aksamitnym sosie. 12 + 12 gratis (24 x 85 g). Smaki: łososia, tuńczyka, białej ryby, dorsza. Ryby stanowią źródło białka i innych substancji odżywczych. Zdrowe tłuszcze wzmacniają odporność i kondycję kota.   Skład: Sheba z łososiem:...
wysyłamy w 24 godziny
+

7.50   

Waga opakowania (kg): 

0.4, 

Producent: 

FELIX

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

 Mokra karma dla dorosłego kota z miękkimi kawałkami mięsa w soczystej galaretce. Zestaw zawiera 4 saszetki po 100g: 2x królik 2x jagnięcina Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne (w tym królik lub jagnięcina min....
wysyłamy w 24 godziny
+

ZESTAW EKONOMICZNY Delicacy in Jelly Smaki Drobiowe w galaretce 4x85g x13
111.28  ZESTAW EKONOMICZNY  

Waga opakowania (kg): 

0.34, 

Producent: 

SHEBA

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Pakiet - Sheba delicato drobiowe dania 4 x 0.085 kg x 13   
wysyłamy w 24 godziny
+

7.50   

Waga opakowania (kg): 

0.4, 

Producent: 

FELIX

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

  Felix Fantastic z Warzywami to mokra karma dla dorosłych kotów, z delikatnymi mięsnymi kawałkami i warzywami w pysznej galaretce. Zestaw 4 saszetek po 100g: 2 x z kurczakiem i pomidorami, 2 x z wołowiną i marchewką Zawiera kwasy tłuszczowe Omega 6 i właściwą kombinację...
wysyłamy w 24 godziny
+

7.50   

Waga opakowania (kg): 

0.4, 

Producent: 

FELIX

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Mokra karma dla dorosłego kota z kawałkami mięsa w soczystej galaretce. Zestaw 4 saszetek po 100g: 2x wołowina 2x kurczak Składniki: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym wołowina lub kurczak 4%), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, składniki mineralne....
wysyłamy w 24 godziny
+

7.50   

Waga opakowania (kg): 

0.4, 

Producent: 

FELIX

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Zestaw 4 saszetek po 100g dla dorosłych kotów.   W zestawie:     2x Indyk w sosie o smaku bekonu     2x Jagnięcina w sosie o smaku dziczyzny      Pyszne kawałki mięsa, zanurzone w sosie smakują nawet najbardziej wybrednym...
wysyłamy w 24 godziny
+

7.50   

Waga opakowania (kg): 

0.4, 

Producent: 

FELIX

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Mokra karma dla dorosłych kotów, 4 saszetki po 100 g   Składniki z łososiem w galaretce o smaku krewetek: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne (łosoś 4%), mięczaki i skorupiaki (krewetka 1%), składniki mineralne, cukry z...
wysyłamy w 24 godziny
+

74.68   

Waga opakowania (kg): 

4.8, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Dorosły, 

Specjalne wymagania: 

Zachowanie zdrowego wyglądu oraz dobrego samopoczucia, 

Białko dominujące: 

Wołowina, kurczak, jagnięcina

Whiskas Tradycyjne Dania w sosie - saszetki 48x 100g Bonus Pack to zestaw saszetek pożywnego i przepysznego jedzenia o wyrazistym, tradycyjnym smaku. Każda saszetka zawiera jeden pełnowartościowy posiłek, dzięki czemu Twój milusiński zawsze będzie jadł świeżo i smacznie. Skład: Z...
wysyłamy w 24 godziny
+

7.50   

Waga opakowania (kg): 

0.4, 

Producent: 

FELIX

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Mokra karma dla kota z delikatnymi kawałkami mięsnymi lub rybnymi w pysznej galaretce.   Zestaw zawiera 4 saszetki po 100g:     2x Łosoś morski w sosie z pomidorami     2x Sardynki w sosie z marchewką   Skład: mięso i produkty...
wysyłamy w 24 godziny
+

14.00   

Waga opakowania (kg): 

1.2, 

Producent: 

KITEKAT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca

Karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów. Cechy świeża porcja na każdy posiłek, 100 g wygodniejsze, 1 saszetka = 1 pełnoporcjowy posiłek, bez (sztucznych) aromatów i konserwantów, inny smak na każdy posiłek, duży wybór smaków Zawartość opakowania: 3x z Kurczakiem, 3x z Indykiem, 3x z...
wysyłamy w 24 godziny
+

4 SASZETKI GRATIS! Drobiowe Dania 4 saszetki + 4 GRATIS
13.99  4 SASZETKI GRATIS!  

Producent: 

SHEBA

Faza życia: 

Dorosły, 

Białko dominujące: 

Drób

Zestaw 4 dań + 4 saszetki GRATIS! Twój kot to najlepszy przyjaciel, któremu poświęcasz każdą wolną chwilę. Dlatego znasz jego pragnienia i doskonale wiesz, że ma apetyt na to, co najlepsze: na posiłki najwyższej jakości. Takie właśnie są karmy Sheba, które zarówno zaspokajają kocie potrzeby,...
wysyłamy w 24 godziny
+

2.00   

Waga opakowania (kg): 

0.1, 

Producent: 

WHISKAS

Faza życia: 

Junior, 

Rasa: 

Wszystkie

 
wysyłamy w 24 godziny
+

2.25   

Waga opakowania (kg): 

0.1, 

Producent: 

FELIX

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Białko dominujące: 

Produkty pochodzenia zwierzęcego

Pyszna saszetka dla kota, 100g. Indyk w sosie o smaku bekonu.   Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (4% indyk), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, składniki mineralne, cukry. Analiza: Białko 13,2%, tłuszcz 3,2%, popiół 2,3%, włókno 0,1%,...
wysyłamy w 24 godziny
+

Produkt chwilowo niedostępny  
Z wołowiną 85 g (ID 50869)
2.00 
+

Produkt chwilowo niedostępny  

Produkt chwilowo niedostępny  
Opakowanie 400g (ID 32683)
4.08 
+
95.04 
+

Produkt chwilowo niedostępny  
100g (ID 14317)
2.06 
+
24 x 100g (ID 33069)
48.00 
+

Produkt chwilowo niedostępny  
Opakowanie 85g x12 (ID 33004)
32.40 
+

Produkt chwilowo niedostępny  
Opakowanie 85g x12 (ID 33002)
32.40 
+

Produkt chwilowo niedostępny  

Produkt chwilowo niedostępny  

Producent: 

KITEKAT

48 x 100 g (ID 32927)
57.72 
+

Produkt chwilowo niedostępny  

Producent: 

WHISKAS

24 x 100g (ID 33068)
48.00 
+

Produkt chwilowo niedostępny  
Opakowanie 85g x 12 (ID 33003)
32.40 
+

Produkt chwilowo niedostępny  
Opakowanie 100g (ID 40298)
1.52 
+
35.28 
+

Produkt chwilowo niedostępny  

Producent: 

WHISKAS

28 x 85 g (ID 42985)
56.00 
+

Produkt chwilowo niedostępny  

Producent: 

WHISKAS

52 x 100 g (ID 35446)
90.61 
+

Produkt chwilowo niedostępny  

Producent: 

WHISKAS

4 x 100 g (ID 14337)
7.18 
+
12 x 100 g (ID 14338)
30.00 
+
48 x 100 g (ID 33080)
79.08 
+
52 x 100 g (ID 33074)
90.61 
+

Produkt chwilowo niedostępny  
Opakowanie 400 g (ID 32684)
3.96 
+
95.04 
+

Produkt chwilowo niedostępny  

Producent: 

ROYAL CANIN

85 g (ID 9986)
3.80 
+
12 x 85 g (ID 31321)
45.00 
+

Produkt chwilowo niedostępny  

Produkt chwilowo niedostępny  
400g (ID 14306)
4.81 
+

Produkt chwilowo niedostępny  
400g (ID 32721)
4.00 
+

Produkt chwilowo niedostępny  

Producent: 

ROYAL CANIN


Produkt chwilowo niedostępny  
400g (ID 32722)
4.81 
+

Produkt chwilowo niedostępny  

Producent: 

ROYAL CANIN

85 g (ID 32554)
3.50 
+
12 x 85 g (ID 40818)
32.79 
+


Produkt chwilowo niedostępny  
12 x 85g (ID 47445)
19.77 
+
52 x 85g (ID 47459)
90.61 
+
48 x 85g (ID 47460)
79.08 
+

Produkt chwilowo niedostępny  

Produkt chwilowo niedostępny  
Opakowanie 85g (ID 34733)
3.38 
+
Opakowanie 85g x 12 (ID 46676)
42.00 
+

Produkt chwilowo niedostępny  

Producent: 

WHISKAS

52 x 100 g (ID 35441)
90.61 
+Produkt chwilowo niedostępny  

Produkt chwilowo niedostępny  
Opakowanie 200g (ID 46198)
3.30 
+

Produkt chwilowo niedostępny  
Opakowanie 85g x 12 (ID 46668)
45.00 
+

Produkt chwilowo niedostępny  

Produkt chwilowo niedostępny  

Waga opakowania (kg): 

2.4, 

Producent: 

KITEKAT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca, 

Białko dominujące: 

Makrela

Opakowanie 400 g (ID 32685)
5.00 
+

Produkt chwilowo niedostępny  

Waga opakowania (kg): 

5.2, 

Producent: 

KITEKAT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca


Produkt chwilowo niedostępny  

Waga opakowania (kg): 

2.4, 

Producent: 

KITEKAT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca

95.04 
+

Produkt chwilowo niedostępny  

Waga opakowania (kg): 

2.4, 

Producent: 

KITEKAT

Faza życia: 

Dorosły, 

Rasa: 

Wszystkie, 

Wiek pupila od: 

12 miesiąca

35.28 
+
1 2 3 4
Karma Dla Kota Mokra Mokre Karmy dla kotów Mokrą kotka Mokrych Online Mokrymi Warszawa Wrocław Poznań Kraków Allegro Olx

Fera.pl korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, w tym optymalizować treść i analizować ruch na stronie. Informacje zawarte w plikach cookies są udostępniane naszym zaufanym partnerom. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza, że akceptujesz pliki cookie. Szczegółowe informacje znajdują się w naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI.