Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota Animonda

Animonda to jedna z lepszych karm dla kotów przyjazna portfelowi opiekuna. Wysoka jakość idzie tutaj w parze z przystępną ceną. Dlatego jeżeli marzysz o zdrowym i pięknym pupilu, który z radością będzie oczekiwał momentu karmienia zafunduj mu jedną z wielu dostępnych karm Animonda. Przy ich produkcji ogromną wagę przykłada się do wyboru i jakości składników.

Jakie są karmy Animonda dla kotów?

Mokre, dobrej jakości, mięsne, typowo kocie posiłki. Zbilansowane, o konsystencji mielonki. Animonda składa się przede wszystkim z mięsa i podrobów, dobrane dodatki jeszcze bardziej zachęcają koty do jedzenia. Dodana tauryna sprawia, że karmy Animonda są pełnowartościowym pokarmem godnym największych łakomczuchów.

Animonda swoje produkty poddaje surowej opinii lekarzy weterynarii i dietetyków.

Oferowane są karmy suche i karmy mokre dla kotów, dodatkowo jest parę linii produktowych Animonda: Rafine Soupe, Vom Feinsten, Vom Feinsten Select, Rafine Ragout, Rafine Petit, Carny, Carny Ocean, Brocconis Cat. Rafine Soupe to zanurzone kawałki w sosie, Vom Feinsten to pasztet, Vom Feinsten Select i Brocconis Cat to karma w galaretce, Rafine Petit to najdelikatniejszy mus, natomiast linia Carny to czyste mięso.

Jak wybrać najlepszą karmę dla kota?

Karmy Animonda dopasowane są do potrzeb każdego osobnika, takich jak: wiek, masa ciała, aktywność, kondycja czy stan zdrowia. Możesz wybrać dla swojego kota karmę dla dorosłych kotów, dla seniorów lub dla juniorów. Dodatkowo dostępne są karmy specjalistyczne, które minimalizują alergie, nietolerancje lub inne schorzenia.

Szeroki wybór użytych mięs w karmach, pozwala na całkowite rozpieszczanie kotów. Wszystkie karmy są zbilansowane, dostarczają białka zwierzęcego, tłuszczy i minerałów.

Wybierz smakowitą i zdrową karmę dla swojego mruczka. Animonda dla kotów pozwala na zachowanie zdrowia, smukłej i zdrowej sylwetki oraz witalności na długo.

1 2
ANIMONDA Carny Adult karma dla kota puszka 6 x 400g
47.94  - 57.30  ZESTAW EKONOMICZNY
ANIMONDA Carny Adult karma dla kota puszka 6 x 200g
27.54  - 33.06  ZESTAW EKONOMICZNY
ANIMONDA Carny Adult karma dla kota puszka 12 x 400g
95.88  - 114.60  ZESTAW EKONOMICZNY
ANIMONDA Carny Mix smaków 400 g
251.58  - 251.58  ZESTAW EKONOMICZNY
ANIMONDA Carny Mix smaków 12 x 400 g
99.57  - 99.66  ZESTAW EKONOMICZNY
ANIMONDA Carny Adult karma dla kota puszka 12 x 200g
55.08  - 66.12  ZESTAW EKONOMICZNY
1 2