Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota Carnilove

Karmy premium od znanego producenta karm dla zwierząt – Brit. Karmy Carnilove są tworzone pod kątem potrzeb kotów – mięsożerców. Nie zawierają one zbóż, sztucznych dodatków, ani źle przyswajanych przez koty substancji. We wszystkich swoich produktach Carnilove utrzymuje proporce 70% mięsa naturalnego pochodzenia i 30% surowców roślinnych. Mięsa są wyszukanych gatunków, takich jak renifer, kaczka, bażant, dzik czy łosoś. Surowce roślinne są zamiennikami zbóż w karmach, dzięki czemu karmy są delikatniejsze i lepiej trawione. Są to np. groszek żółty, tapioka, leśne jagody, warzywa i zioła. Takie połączenia smakowe podpasują każdemu kotu!

 

Czy warto zdecydować się na karmy Carnilove dla kotów?

Kot posiada specyficzną budowę i funkcjonowanie układu pokarmowego. Powinien dostać posiłki dostosowane do swoich potrzeb. Nie należy karmić kotów resztkami ze stołu lub ludzkim jedzeniem, gdyż może to spowodować alergie i nietolerancje pokarmowe. W karmach Carnilove nie uświadczy się ryżu, zbóż, ziemniaków. Są to formuły dopasowane pod potrzeby kotów dorosłych i kociąt. Jednak różnice są minimalne, ponieważ karmy są na tyle zbilansowane i skomponowane, że mogą być podawane kotom w różnych fazach życia i w różnej formie.

Jaką karmę Carnilove dla kota wybrać?

Karmy dla kotów dostępne są jako karmy suche i karmy mokre. Karmy mokre mają wysoką wilgotność, nawadniają organizm i dopieszczają zmysły kotów. Wysoka zawartość mięsa stawia karmy Carnilove na wysokiej półce jakościowej i pozwala ze spokojem spoglądać w przyszłość swojego kota. Takie żywienie kotów minimalizuje ryzyko wystąpienia chorób, nadwagi lub równie niebezpiecznej niedowagi.

Carnilove oferuje karmy o podwyższonej energetyczności dostosowne do potrzeb kotów wychodzących i aktywnych. Dostępne są również karmy suche dla kotów borykających się z kulami włosowymi i częstymi zakłączeniami. Specjalną i wyjątkowo smaczną formułę przygotowano dla kotów wybrednych - jest jeszcze bardziej aromatyczna.

Karm swojego kota pysznymi i zdrowymi posiłkami zapewniając mu radosne życie.