Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

BUTCHER'S

image

BUTCHER’S PET CARE jest brytyjską firmą z siedzibą w Crick, Northamptonshire specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości karmy dla psów i kotów. Tradycja Butcher’s sięga roku 1987, kiedy to powstało małe rodzinne przedsiębiorstwo, które dzięki pasji i oddaniu pracowników oraz zaangażowaniu właścicieli, obecnie jest firmą o zasięgu międzynarodowym.

Marka Butcher's dla psów i kotów

U podstaw tworzenia receptur leży dbałość o wysoką jakość składników oraz o ich naturalność, które są gwarancją zdrowia naszych czworonożnych przyjaciół.
Butcher’s jest marką numer 2 w kategorii producentów mokrej karmy dla psów w Wielkiej Brytanii oraz marką numer 3, biorąc pod uwagę całkowitą wartość sprzedaży karm dla psów. Jest jedną z kluczowych firm międzynarodowych, a produkty pod marką Butcher’s są obecne w ponad 30 krajach świata. Na rynku polskim firma obecna jest od stycznia 2011 roku, kiedy to powstał oddział odpowiedzialny za rozwój międzynarodowy.
Misją Butcher’s Pet Care jest troska o zdrowie i dobre samopoczucie psów i kotów, poprzez zmianę nawyków związanych z ich odżywianiem, stanowiących podstawę dobrych relacji między zwierzętami a ich właścicielami.

Firma Butcher’s dwa razy do roku realizuje kampanie ogólnopolskie, promujące markę i jej produkty. Wybiera również niestandardowe sposoby na promowanie marki, jak nowatorski pomysł parku dla psów Wilanów Dog Park, przygotowanego przy współpracy z warszawską Dzielnicą Wilanów. Firma zrealizowała również m.in. akcję edukacyjną „Dziecko i Pies”, akcję charytatywną z Małgorzatą Kożuchowską, i angażuje się wiele akcji pomocy zwierzętom.

 

Produkty Butcher’s:

- Przygotowane z naturalnych składników
- Nie zawierają sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku, konserwantów
- Karmy mokre nie zawierają glutenu, który powoduje częste alergie
- Nie zawierają wypełniaczy, takich jak soja
- Wysoka zawartość mięsa
- Świeże składniki
- Zawierają wszystkie niezbędne dla psa i kota witaminy oraz minerały

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Wielkość zwierzęcia
Główne źródło białka
    • Pokaż wszystkie
Specjalne wymagania
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 30
OD DO
Cena
Rodzaj
Rodzaj opakowania
1 2
BUTCHER'S Blue+ z wołowiną 15 kg x 2
192.34  (6.41 zł / kg) ZESTAW EKONOMICZNY
213.48 
BUTCHER'S BIO foods kurczak 6 x 85 g
23.22  (273.18 zł / kg)
23.94 
1 2