Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota Butcher's

Czy wiesz, że odpowiednie żywienie kotów wpływa na jakość całego kociego życia? Kot potrzebuje białka pochodzenia zwierzęcego, tłuszczy zwierzęcych, witamin i minerałów, a także tauryny. Wybór odpowiedniej karmy to nie lada zadanie, któremu musi sprostać każdy opiekun. Po wybraniu odpowiedniej, z dobrym składem i smacznej, może być ona podawana jako karma bytowa do końca życia. Jest to więc wybór na dłużej. Wybierać można spośród wielu karm, wielu smaków i wielu półek cenowych. Butcher’s jest idealnym połączeniem jakości i niskiej ceny. Góruje w podstawowych karmach mokrych dla kotów.

Butcher’s podstawowe żywienie dla wszystkich kotów

Pełne zbilansowanie, które zapewni odpowiednią ilość białka, tłuszczy i innych składników. Butcher’s dla kotów nie zawiera zbóż, jest więc odpowiedni dla kotów z nietolerancjami lub z wrażliwym brzuszkiem. Dobrze się przyswaja, dzięki czemu zapewni lśniącą sierść, zdrową kondycję i smukłą sylwetkę.

Jaką karmę Butcher's wybrać?

Karmy dostępne są w puszkach po 400 g z karmą pełnoporcjową dla kota, małych puszeczkach z karmami uzupełniającymi oraz w saszetkach.

Karmy bytowe po 400 g są bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, które polubi Twój portfel oraz Twój kot. Karmy te od Butcher’sa mają dużą zawartość galaretki, pełnej aromatu i smaku. Mięsne kawałki z dodatkiem podrobów są łatwe do jedzenia i gryzienia. Karmę łatwo podawać pupilowi. Przy jednym kocie wystarczy na 2 – 4 razy, przy większej ilości kotów na 1 dzień.

Butcher’s w swoich karmach oferuje różne smaki do wyboru. Dobierz taki, który Twój kot uwielbia. Butcher’sy dobrze nawadniają koty i szybko sycą. Przy kotach mających tendencję do nadwagi lub przy kotach otyłych ta karma może okazać się wybawieniem.

Karmy w saszetkach lub małych puszkach są w innej formie i podawane powinny być raczej jako urozmaicenie diety. Małe puszeczki zawierają mus, są więc idealne dla kotów mających problemy z uzębieniem lub dla kotów starszych.

Karmy mokre Butcher's dla kotów

Masz może problem z przestawieniem kota na lepszy pokarm? Albo Twój  kot jest wyjątkowo wybredny i lubi galaretkę, a Ty chcesz go zdrowo karmić? W takich przypadkach karmy mokre Butcher’s dla kotów są dla Ciebie i Twojego kota idealne.

Przejście na nową karmę powinno odbywać się powoli i delikatnie. Codziennie mieszaj dotychczasowy pokarm z nowym. Pełne działanie i nowej karmy można zaobserwować po około 6 tygodniach, a wtedy zobaczysz jak Twój kot rozkwitł przy karmieniu mokrymi karmami Butcher’s.

BUTCHER'S BIO foods kurczak 6 x 85 g
23.22  (290.25 zł / kg)
23.94 
BUTCHER'S BIO foods kurczak 12 x 85 g
46.44  (580.50 zł / kg)
47.88