Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

Formy płatności

W naszym sklepie możliwe są następujące formy płatności:

Przy odbiorze (za pobraniem): za zamówioną paczkę zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze. Ten sposób płatności jest obciążony dodatkową opłatą w wysokości 3 zł.

Przedpłata przelewem na konto: po potwierdzeniu zamówienia, otrzymasz na adres mailowy numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym FERA.PL, zamówienie zostanie przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

Przy pomocy szybkich płatności Tpay/imoje: przy tej formie płatności wpłaty za zamówienie należy dokonać w trakcie składania zamówienia. Po jego złożeniu oraz dokonaniu płatności otrzymasz jej potwierdzenie. W momencie potwierdzenia płatności w systemie przez Tpay/imoje zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania paczki do wysyłki.

Przy pomocy płatności PayPo: dzięki tej formie płatności masz do 30 dni żeby zapłacić - bez żadnych dodatkowych opłat. W tym czasie możesz spokojnie sprawdzić czy pasują Ci kupione produkty. Na zapłacenie rachunku masz nawet 30 dni, ale możesz zapłacić później - rozkładając płatność na wygodne raty. Bez dodatkowych formalności. Sprawdzasz jedynie swoje dane i podajesz PESEL. Do potwierdzenia zamówienia używasz tylko kodu, który dostajesz SMS-em. W momencie potwierdzenia, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania paczki do wysyłki.

Przy pomocy płatności Twistokorzystając z tej formy płatności zyskujesz 21 dni na zapłacenie za zakupy. W tym czasie możesz sprawdzić produkt, zdecydować czy chcesz go zatrzymać i nic Cię to nie kosztuje.  Zakupy z Twisto to kilka kliknięć, bez formalności i podawania danych. W momencie potwierdzenia przez system Twisto, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania paczki do wysyłki.

Przy pomocy szybkich płatności  Autopay S.A.: przy tej formie płatności wpłaty za zamówienie należy dokonać w trakcie składania zamówienia. Po jego złożeniu oraz dokonaniu płatności otrzymasz jej potwierdzenie. W momencie potwierdzenia płatności w systemie przez  Autopay S.A. zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania paczki do wysyłki.