40 DNI NA REZYGNACJĘ
Tylko u nas!
SZYBKA WYSYŁKA!
Nawet w 24 godziny!
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 95zł!

Formy płatności

W naszym sklepie możliwe są następujące formy płatności:

Przy odbiorze (za pobraniem): za zamówioną paczkę zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze. Ten sposób płatności jest obciążony dodatkową opłatą w wysokości 3 zł.

Przedpłata przelewem na konto: po potwierdzeniu zamówienia, otrzymasz na adres mailowy numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym FERA.PL, zamówienie zostanie przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

Przy pomocy szybkich płatności Tpay/imoje: przy tej formie płatności wpłaty za zamówienie należy dokonać w trakcie składania zamówienia. Po jego złożeniu oraz dokonaniu płatności otrzymasz jej potwierdzenie. W momencie potwierdzenia płatności w systemie przez Tpay/imoje zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania paczki do wysyłki.

Przy pomocy płatności Twistokorzystając z tej formy płatności zyskujesz 21 dni na zapłacenie za zakupy. W tym czasie możesz sprawdzić produkt, zdecydować czy chcesz go zatrzymać i nic Cię to nie kosztuje.  Zakupy z Twisto to kilka kliknięć, bez formalności i podawania danych. W momencie potwierdzenia przez system Twisto, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania paczki do wysyłki.