Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VITAPOL

Vitapol logo
Firma Vitapol została założona w 1991 roku przez Piotra Matuszewskiego i w początkowym swoim okresie tworzyła produkty tylko dla kilku gatunków zwierząt. Wraz z rozwojem i zdobywaną wiedzą, asortyment firmy zwiększał się, aby zadowolić coraz to nowe hodowane gatunki zwierząt.


Siedziba firmy mieści się w Kobylarni, koło Bydgoszczy. Vitapol od lat jest znany w Polsce, a na świecie ich produkty sprzedawane są w ponad 60 krajach.

 

Produkty Vitapol

Vitapol działa z miłością do zwierząt oraz ich właścicieli.
Zespół tworzą miłośnicy i pasjonaci zwierząt oraz specjaliści, dzięki czemu produkty powstają po wielu konsultacjach i badaniach.

Ofertę Vitapolu tworzy ponad 500 produktów i jest ona na tyle bogata, że trafi nawet do najbardziej wymagających zwierząt oraz spełni potrzeby najdelikatniejszych podniebień. Dodatkowo Vitapol zadbał o różne rodzaje opakowań - od kartonika, poprzez folię aż do wiaderka oraz o szeroką gamę gramatur, po to, aby klient mógł wybrać odpowiednią ilość pokarmu do potrzeb swojej hodowli.


Można wyróżnić następujące linie produktowe karmy Vitapol:

- Vita Line
- Aroma Kolor
- Aroma Premium
- Weekend Style
- Magic Line
- Sensitive
- Economic


przysmaki Vitapol dla królików i gryzoni:

- Vita Herbal
- Vitaline

oraz dropsów:
- Royal Menu

Dodatkowo w ofercie znajdziemy wapienka i przeróżne przysmaki np. w postaci rożków, vitburgerów oraz kolb Smakers, które stały się hitem i obecnie jest ich aż 111 rodzai.


Misją Vitapolu jest niesienie dobra i propagowanie zdrowego żywienia zwierząt domowych, dlatego też największą wagę przykładają do jakości składników.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Dodatkowe korzyści zdrowotne
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 2
OD DO
Cena
Rodzaj
VITAPOL VITA POND KARMA DLA KOI SMALL 350g
Produkt chwilowo niedostępny
VITAPOL Vita pond dla koi medium 350 g
Produkt chwilowo niedostępny