Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

Karma dla psa: Podział wg firm

Jeżeli zastanawiasz się nad poszukiwaniem nowej karmy dla swojego psa lub właśnie zostałeś opiekunem nowego członka rodziny to zestawienie według producentów karm na pewno ułatwi Ci zadanie.

Gotowe karmy dla psów są zbilansowane i zaspokajają wszystkie potrzeby psów w zależności od ich etapu życia, wielkości oraz cech indywidualnych. Natomiast karmy uzupełniające mają rozpieszczać podniebienia, urozmaicać dietę psa oraz dostarczyć dodatkowych składników mieneralnych i odżywczych. Nie każdy ma czas i chęci na samodzielna przygotowywanie posiłków, ale z pewnością każdy chciałby jak najlepiej dla swojego psa. Zdrowie i dobre samopoczucie pupila w dużej mierze zależy od sposobu i jakości jego karmy.

Szeroki wybór pokarmów, od różnych producentów, pozwala na swobodne wybranie odpowiedniego pokarmy zarówno dla nas i dla naszego psa. Można wybrać spośród znanych marek karm dla psów, jak np. Brit, Wiejska Zagroda, Royal Canin, Butcher's, Dolina Noteci, Taste of the Wild i wiele innych.

Dobierz dobre pożywienie, które zapewni optymalny rozwój szczeniaka, szczęśliwe życie dorosłego psa oraz zdrową starość seniora.