Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

BIOFEED

Biofeed sklep

Laboratorium badawcze – serce innowacji i ekspertyzy

W laboratorium Biofeed każdy surowiec poddawany jest rygorystycznym testom, jeszcze przed rozpoczęciem procesu produkcyjnego. Dzięki temu mamy pewność, że tylko najwyższej jakości składniki trafiają do naszych karm. Zespół specjalistów, składający się z doświadczonych technologów żywienia, dietetyków zwierzęcych i weterynarzy, pracuje nad opracowywaniem innowacyjnych i zbilansowanych receptur. Współpraca z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych produktów. Ta synergia nauki i praktycznej wiedzy umożliwia nam tworzenie karm, które nie tylko smakują naszym czworonożnym klientom, ale przede wszystkim są dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

EUPHORIA to linia karm, przysmaków i suplementów od Biofeed, stworzona z myślą o zapewnieniu psom i kotom najwyższej jakości żywienia.

Produkty EUPHORIA są opracowywane z uwzględnieniem potrzeb zwierząt z delikatnym układem pokarmowym i nietolerujących glutenu, będąc wolne od glutenu, sztucznych barwników, konserwantów i aromatów. Oferują różnorodne formuły, w tym bezglutenowe i bezzbożowe, zawierające wyselekcjonowane źródła białka, warzywa, antyoksydanty oraz inne prozdrowotne dodatki. Celem jest tworzenie produktów wysokiej jakości, zbilansowanych i dostosowanych do potrzeb zwierząt na każdym etapie ich życia.

  • Formuła bez glutenu
  • wysoka zawartość białka
  • bez konserwantów i sztucznych barwników
  • wysoka smakowitość
  • na każdym etapie życiaZbilansowane żywienie zwierząt zgodne z naturą z wykorzystaniem składników wyłącznie najwyższej jakości, ze sprawdzonych i certyfikowanych źródeł.

 

Euphoria Gluten Free

Zdrowie Twojego psa zaczyna się od jego miski dlatego z dumą prezentujemy naszą rewolucyjną karmę z superfoods, która łączy siłę natury z naukowym podejściem do żywienia. Każdy składnik został starannie wybrany, aby zapewnić Twojemu psu nie tylko pyszny posiłek, ale także niezbędne składniki odżywcze, które wspierają jego zdrowie i witalność.

Superfoods, znane i cenione u ludzi są dodatkowym wsparciem organizmu, teraz wzbogacają wyjątkową recepturę w karmach EUPHORIA Gluten Free. Składniki takie jak czarci pazur, rokitnik i ostropest, są nie tylko dodatkiem do diety, ale przynoszą dodatkowe korzyści, wspierając funkcje stawów, odporności oraz pracę wątroby naszych czworonożnych przyjaciół. EUPHORIA, wykorzystując moc natury, oferuje karmy bogate w smak i wartości odżywcze, które wspierają lepsze samopoczucie i dobrostan psów. Wykorzystanie naturalnych superfoods, to odpowiedź na rosnącą świadomość potrzeb żywieniowych naszych czworonożnych przyjaciół.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Wielkość zwierzęcia
Główne źródło białka
    • Pokaż wszystkie
Waga opakowania (kg)
  • 1
  • 15
OD DO
Cena
Rodzaj