Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Koce dla psa

Koce dla psa, maty samochodowe, pledy czy maty grzewcze to nie tylko wygodne posłania, ale także pomoc w utrzymaniu czystości mieszkania, w którym żyje pies. W ofercie wiele rodzajów, spośród których można wybrać produkt na każdą okazję, dopasowany do każdego psa! Zobacz szeroką ofertę koców, kocyków dla szczeniąt, ręczników, mat, pledów dla psów oraz zapoznaj się bliżej z opisem kategorii koców dla psów.

TRIXIE Koc Kenny

*****

31.70  - 31.70 

Jakie koce dla psów mogą Ci się przydać w domu, aucie lub podczas podróży?

- Kocyki dla psów – miękkie, ale cieniutkie koce dla psów można zabrać ze sobą w każdej sytuacji. Nie zajmują wiele miejsca, a pozwolą na spokojny odpoczynek dla pupila. Uniwersalne koce, mają ładne wzory i kolory, mogą stanowić wypełnienie do legowiska, transporteru, posłanie podczas pikniku czy zabawy na dworze. Idealnie nadają się jako narzuta na mebel, który pies upatrzył sobie do leżenia. Ochroni tapicerkę przed sierścią.

- Maty do samochodu – chronią tapicerki auta przed sierścią zwierzaka i pozwalają na szybsze i wygodniejsze czyszczenie wnętrza. Maty mają estetyczny design, pasują do każdego auta i nie zaburzają jego oryginalnego wyglądu. W łatwy sposób takie maty można złożyć i przełożyć lub wyczyścić poza autem. Maty samochodowe stanowią także miejsce znane psu, dzięki czemu wycieczki samochodowe staną się przyjemnością. Maty do samochodu dostępne są w wielu rozmiarach.

 - Maty do transporterów – plastikowe lub metalowe, twarde transportery są bezpieczne, ale niezbyt wygodne dla psa. Można umilić mu podróż poprzez wyłożenie transportera specjalnie dobraną do niego matą. Zbiera ona większość sierści, przez co nie lata ona po całym otoczeniu. Matę wystarczy wyprać w pralce, aby zachować ją w czystości. Wyłożony transporter staje się miłym, delikatnym i bezpiecznym miejscem dla psa.

 - Maty grzewcze dla psów – niezastąpione przy młodych lub chorych zwierzętach. Dobrze sprawdzają się także w zimie, kiedy to sporo psów wybiera je jako posłanie. Maty grzewcze są w pełni bezpieczne, nagrzewają się do około 40*, czyli do temperatury ciała psów. Pozwalają na zachowanie odpowiedniej ciepłoty ciała, co jest niezbędne przy chorych psach. Natomiast młode psy lub szczenięta np. porzucone przez matkę oraz te znalezione już bez niej, potrzebują wysokiej ciepłoty, którą zapewniała im suka. Maty mają antypoślizgową podstawę, co zapobiega ich przesuwaniu się.

- Ręczniki dla psów – ręcznik dla psa jest obowiązkowym wyposażeniem każdego opiekuna. Sprawdzi się podczas wycieczek, zarówno tych nad wodę jak i na łąkę. Niezastąpiony do wytarcia psa po kąpieli i po myciu. Ręczniki z mikrofibry dobrze wchłaniają wodę, dzięki czemu przyspieszają proces suszenia, dodatkowo szybko schną i są gotowe do kolejnego użycia. Ręczniki można prać w pralce. Dostępnych jest parę rozmiarów ręczników, o krojach dopasowanych do sylwetki psa.

- Pledy i maty dla psów – grube materiały z jakich wykonane są pledy i maty dla psów, stanowią idealne posłanie dla Twojego psa. Mogą  stanowić wypełnienie legowisk, np. wiklinowych lub plastikowych lub leżeć bezpośrednio na ziemi, ponieważ dobrze izolują.

 

Grube pledy pozwalają umościć się w nich psu. Zazwyczaj mają jedną stronę z polaru, a drugą ze sztucznego futerka. W zależności od potrzeb można pled odwracać i wykorzystywać każdą część. Po założeniu zawierają niewiele miejsca i zmieszczą się w każdy kąt.

Maty dla psów są właściwie płaskim i lekkim legowiskiem, które można w prosty sposób złożyć i przewieźć w pożądane miejsce. Często mają podwyższone ranty, dzięki czemu lepiej dostosowują się do pozycji leżącego i odpoczywającego psa. Pikowane, bądź ciasno obszyte maty mają wypełnienie z flauszu, co czyni je ciepłymi i miękkimi. Antypoślizgowe spody zapobiegają przesuwaniu się. Są to produkty najwyższej jakości, stworzone z myślą o psich potrzebach. Ładne i zabawne wzory ozdabiają pomieszczenie, a także przyciągają uwagę i bawią właścicieli psów, w szczególności tych najmłodszych.