Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Orijen

html

ORIJEN – pełnoporcjowa Biologicznie Odpowiednia karma dla psów i kotów

ORIJEN to kanadyjska marka karm premium dla psów i kotów, produkowanych w kuchni NorthStar® w Albercie. Receptury ORIJEN powstają zgodnie z filozofią Biologicznie Odpowiedniego jedzenia, dzięki czemu odpowiadają naturalnym potrzebom żywieniowym mięsożerców.

Karmy ORIJEN dla psów są bezzbożowe i zawierają aż 85% składników zwierzęcych. Większość mięsa wykorzystywanego w recepturach jest świeża lub surowa, co zapewnia wysoką wartość odżywczą i doskonały smak. Dzięki proporcjom WholePrey karma dostarcza naturalnych witamin i minerałów pochodzących z mięsa, organów i chrząstek. Skład uzupełniają świeże owoce, warzywa i zioła o niskim indeksie glikemicznym.

W ofercie ORIJEN dla psów znajdują się formuły dopasowane do różnych potrzeb i etapów życia pupila, m.in.:

  • ORIJEN Original
  • ORIJEN Six Fish
  • ORIJEN Regional Red
  • ORIJEN Tundra
  • ORIJEN Small Breed
  • ORIJEN Small Breed Puppy
  • ORIJEN Large Breed Adult
  • ORIJEN Small Breed Marine
  • ORIJEN Small Breed

Karmy ORIJEN dla kotów dostarczają odpowiednie ilości białka zwierzęcego niezbędnego w diecie kotów. Niskoglikemiczne świeże owoce i warzywa oraz zioła dopełniają moc odżywczą ORIJEN. Wśród formuł karm ORIJEN znajdziecie dedykowane dla kociąt, kotów dorosłych z nadwagą czy miłośników rybnych smaków. Większość formuł jednak przeznaczona jest do żywienia wszystkich kotów niezależnie od wieku i rasy.

Odkryj receptury ORIJEN dla kotów:

  • ORIJEN Kitten
  • ORIJEN Original Cat
  • ORIJEN Six Fish Cat
  • ORIJEN Regional Red Cat
  • ORIJEN Fit & Trim Cat
  • ORIJEN Guardian 8
  • ORIJEN Tundra

Produkty ORIJEN wspierają prawidłową kondycję, odporność oraz zdrowie psa i kota na każdym etapie życia.

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Cecha karmy

Dla jakiego zwierzaka

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

Waga (netto)

  • ORIJEN Original Dog 11,4 kg dla psów wszystkich ras i w każdym wieku
    Więcej za mniej
  • ORIJEN Original Dog 22,8 (2 x 11,4 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    722,82 zł
    31.70 zł / kg 22.8 kg
  • ORIJEN Original Cat 5,4 kg dla kotów każdej rasy i w każdym wieku
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 230,30 zł Normalna cena 235,00 zł
    42.65 zł / kg 5.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 209,49 zł
  • ORIJEN Original Cat 2x5,4 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    465,46 zł
  • ORIJEN Regional Red Dog 11,4 kg dla psów wszystkich ras i w każdym wieku
    Więcej za mniej
  • ORIJEN Regional Red 22,8 kg (2 x 11,4 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    917,40 zł
    40.24 zł / kg 22.8 kg
  • ORIJEN 6 Fish Dog 11,4 kg dla psów wszystkich ras i w każdym wieku
    Więcej za mniej
  • ORIJEN 6 Fish Dog 2x11,4 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    787,44 zł
  • ORIJEN Senior Dog 11,4 kg dla starszych psów wszystkich ras
    Więcej za mniej
  • ORIJEN Senior Dog 22,8 kg (2 x 11,4 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    732,60 zł
    32.13 zł / kg 22.8 kg
  • ORIJEN Puppy Large 11,4 kg dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich
  • ORIJEN Puppy Large 22,8 kg (2 x 11,4 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    732,60 zł
    32.13 zł / kg 22.8 kg
  • ORIJEN Fit and Trim Cat 5,4 kg dla kotów dorosłych wszystkich ras z nadwagą
    Więcej za mniej
  • ORIJEN Fit & Trim Cat 2x5,4 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    469,36 zł
  • ORIJEN Fit and Trim Dog 11,4 kg dla psów wszystkich ras z nadwagą
  • ORIJEN Fit & Trim Dog 22,8 kg (2 x 11,4 kg)
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    743,20 zł
    32.60 zł / kg 22.8 kg
  • ORIJEN Original Dog 6 kg dla psów wszystkich ras i w każdym wieku
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 180,88 zł Normalna cena 190,40 zł
    30.15 zł / kg 6 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 198,72 zł
  • ORIJEN Original Dog 2x6 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    377,00 zł
  • ORIJEN Small Breed Dog 4,5 kg dla psów małych ras w każdym wieku
    Więcej za mniej
  • ORIJEN Small Breed Dog 2x4,5 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    393,52 zł
  • ORIJEN Tundra Dog 11,4 kg dla psów wszystkich ras i w każdym wieku
    Więcej za mniej
  • ORIJEN Tundra Dog 2x11.4 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    915,20 zł
  • ORIJEN 6 Fish Dog 6 kg dla psów wszystkich ras i w każdym wieku
    Więcej za mniej
  • ORIJEN 6 Fish Dog 2x6 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    494,48 zł
  • ORIJEN Regional Red Dog 2 kg dla psów wszystkich ras i w każdym wieku
  • ORIJEN Fit and Trim Dog 6 kg dla psów wszystkich ras z nadwagą
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 209,44 zł Normalna cena 232,71 zł
    34.91 zł / kg 6 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 239,99 zł
  • ORIJEN Fit & Trim Dog 2x6 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    460,76 zł
  • ORIJEN Puppy 2 kg dla szczeniąt
    106,38 zł
    53.19 zł / kg 2 kg
  • ORIJEN Original Cat 1,8 kg dla kotów każdej rasy i w każdym wieku
  • ORIJEN Tundra Cat 5,4 kg dla kotów każdej rasy i w każdym wieku
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 333,45 zł Normalna cena 351,00 zł
    61.75 zł / kg 5.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 315,89 zł
  • ORIJEN Tundra Cat 2x5.4 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    694,98 zł
  • ORIJEN Original Dog 2 kg dla psów wszystkich ras i w każdym wieku
  • ORIJEN Senior Dog 6 kg dla starszych psów wszystkich ras
    Więcej za mniej
  • ORIJEN Senior Dog 2x6 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    418,58 zł
  • ORIJEN Guardian 8 Cat 4,5 kg dla kotów dorosłych wszystkich ras
    Więcej za mniej
  • ORIJEN Cat Guardian 8 Adult 2x4,5 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    516,38 zł
  • ORIJEN 6 Fish Dog 2 kg dla psów wszystkich ras i w każdym wieku
  • ORIJEN Small Breed Dog 1,8 kg dla psów małych ras w każdym wieku
  • ORIJEN Fit and Trim Dog 2 kg dla psów wszystkich ras z nadwagą
  • ORIJEN 6 Fish Cat 1,8 kg dla kotów każdej rasy i w każdym wieku
  • ORIJEN Regional Red Cat 1,8 kg dla kotów każdej rasy i w każdym wieku
  • ORIJEN Tundra Dog 2 kg
    135,98 zł
    67.99 zł / kg 2 kg
  • ORIJEN Puppy Large 6 kg dla szczeniąt ras dużych i olbrzymich
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 214,76 zł Normalna cena 226,06 zł
    35.79 zł / kg 6 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 200,35 zł
  • ORIJEN Puppy Large 2x6 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    447,60 zł
  • ORIJEN Tundra Cat 1,8 kg dla kotów każdej rasy i w każdym wieku
  • ORIJEN Tundra Dog 6 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 278,98 zł Normalna cena 309,98 zł
    46.50 zł / kg 6 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 310,00 zł
  • ORIJEN Tundra Dog2x6 kg
    Cena zależy od opcji wybranych na stronie produktu
    613,76 zł
  • ORIJEN Senior Dog 2 kg dla starszych psów wszystkich ras

Artykuły 1-48 z 66

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...