Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VERSELE-LAGA

SKLEP VERSELE-LAGA
Markę zapoczątkował Prudenta Versele w 1932 roku, poprzez produkcję i sprzedaż pasz dla bydła dla okolicznych rolników. Już pięć lat później zainteresowanie osiągnęło taki poziom, że naturalnym krokiem była budowa pierwszej fabryki pasz dla bydła w Belgii. Rok po roku zakład się rozbudowywał i szybko stał się jednym z najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych w tamtym czasie. Kolejnym punktem rozwoju firmy stała się produkcja mieszanek dla gołębi pocztowych, następnie dla innych ptaków, zwierząt gospodarskich, koni oraz psów.Oferta firmy obejmuje ok. 2100 produktów. Tak szeroki wybór pozwala każdemu opiekunowi znaleźć odpowiedni artykułu dla swojego pupila.

W swojej działalności marka opiera się na wiedzy, pasji, odpowiedzialności i szacunku do otaczającego świata. Bardzo ważna jest także innowacja, czyli wprowadzanie nowości pod kątem potrzeb konsumenta. Versele - Laga mocno angażuje się w różne projekty ornitologiczne, szkolenie psów asystujących i pomagających, wspiera również belgijską tradycję wyścigów gołębi.


Przy produkcji asortymentu wykorzystywane są zboża, nasiona oraz inne naturalne produkty, niezbędna jest zatem ścisła kontrola ich jakości. Badane są one pod względem barwy, kształtu, wielkości i konsystencji, każde odstępstwo od ustalonych norm jest sprawdzane i odpowiednio klasyfikowane. Versele - Laga posiada certyfikaty: FCA (Feed Chain Alliance) dotyczących karm dla zwierząt, HACCP (Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli) oraz IFS (Miedzynarodowego Standardu Żywności).

 

Versele-Laga to międzynarodowy producent produktów żywnościowych i pielęgnacyjnych dla zwierząt. Firma zatrudnia wielu pracowników w 75 krajach oraz posiada siedem zakładów produkcyjnych w Europie, jeden w Chinach i dwa w Stanach Zjednoczonych. Więcej niż 15,5 mln zwierząt, każdego dnia otrzymuje produkty żywnościowe Versele-Laga.
Z drugiej strony nadal jest to lokalna firma rodzinna, wierna swoim korzeniom w Deinze, miejscu, gdzie każdy marzy o jednym: żeby zrobić wszystko, co się da, by zapewnić każdemu zwierzęciu zdrowie i sprawność niezależnie od jego wieku, rasy czy gatunku. Właśnie w ten sposób Versele-Laga każdego dnia, już od 90 lat pomaga wzmacniać więź między właścicielem a zwierzęciem!

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Wielkość zwierzęcia
Główne źródło białka
    • Pokaż wszystkie
Specjalne wymagania
Dodatkowe korzyści zdrowotne
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 30
OD DO
Cena
Pojemność (l)
Rodzaj
1 2 3 4 5
VERSELE-LAGA Classic Lamb & Rice 20kg

*****

119.78  (5.99 zł / kg)
1 2 3 4 5