Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

TRIXIE

SKLEP TRIXIE

TRIXIE towarzyszy Tobie i Twojemu zwierzakowi od urodzenia do starości, w domu i na wycieczce, podczas zabaw i sportów, a także w każdej porze roku z odpowiednimi produktami. Uwzględniamy przy tym nie tylko różne preferencje i potrzeby wszystkich ras, ale także śledzimy aktualne trendy.

Produkty Trixie dla twojego zwierzaka!

TRIXIE ma w swoim asortymencie coś odpowiedniego dla każdego miłośnika zwierząt. Wynika to nie tylko z naszego szerokiego asortymentu obejmującego 6.500 artykułów, ale także z doskonałego stosunku ceny do jakości.

Wiele z naszych linii produktów jest opracowywanych, sprawdzanych i testowanych we własnym zakresie przez specjalistów i projektantów. Ważną rolę odgrywają również porady zewnętrznych ekspertów i projektantów w dziedzinie zwierząt. Wysokie standardy jakości i ich przyjazne dla zwierząt wdrożenie są dla nas tak samo ważne, jak ostrożne rozpatrywanie reklamacji.

Zrównoważony rozwój jest zasadą TRIXIE

Od momentu założenia TRIXIE w 1974 roku miłość do zwierząt domowych stale rosła i dziś podlega zupełnie innym wymaganiom niż w przeszłości. Dlatego w TRIXIE czujemy dużą odpowiedzialność, jeśli chodzi o zrównoważony rozwój i zaangażowanie społeczne. Stale zmieniamy i dostosowujemy nasze procesy, aby je optymalizować i intensyfikować.

Silna filozofia TRIXIE!

Historia TRIXIE zaczęła się od trzy i pół tonowej ciężarówki i Duńczyka. Kiedy przedsiębiorca Bonnik Hansen załadował swoją ciężarówkę smyczami, zabawkami i kośćmi do żucia dla psów, nie miał pojęcia, że jego jednoosobowa firma rozwinie się w lidera rynku europejskiego.


Nasza firma zatrudnia ponad 600 stałych pracowników i ponad 100 pracowników tymczasowych. 50 pracowników terenowych opiekuje się naszymi klientami w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Belgii i Luksemburgu. Jako firma szkoleniowa oferujemy szkolenia dla dziewięciu różnych zawodów.
Mimo szybkiego rozwoju i sukcesu, firma pozostała przyziemna i autentyczna. Wszyscy są ze sobą po imieniu, spotkania odbywają się na poziomie oczu, a my traktujemy się w sposób uczciwy i otwarty. Regularna wymiana myśli z klientami i dostawcami jest dla nas równie ważna jak rzetelne i pomocne załatwianie zapytań.

Sprawdź ofertę Trixie w skepie zoologicznym Fera.pl i przekonaj sie, że twoje zwierzę polubi produkty!

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Wielkość zwierzęcia
Główne źródło białka
    • Pokaż wszystkie
Specjalne wymagania
Zastosowanie
    • Pokaż wszystkie
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 5
OD DO
Cena
Kolor
Materiał
Moc oświetlenia (W)
Pojemność (ml)
Rodzaj
Wbudowane oświetlenie
Wielkość
1 2 3 4 5 6 7 8
... 15
TRIXIE Kosz wiklinowy szary
124.68  - 124.68 
TRIXIE Czekolada dla psa 100 g

*****

5.97  (59.70 zł / kg)
TRIXIE Premio Duck Bites z kaczką 80g

**** *

11.00  (137.50 zł / kg)
TRIXIE Ryba suszona dla kota 50 g

**** *

5.37  (107.40 zł / kg)
TRIXIE Premio Duckinos z kaczką 80 g

**** *

10.47  (130.88 zł / kg)
TRIXIE Czekolada mini czarna

*****

4.67  (155.67 zł / kg)
1 2 3 4 5 6 7 8
... 15