Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
Filtrowanie
.

Karma dla kota Dolina Noteci

Karma dla Twojego kota powinna być najlepsza jaką możesz mu podarować. Zachwycasz się swoim kotem, ale za jego majestatem skrywa się odpowiednie odżywienie, zbilansowana dieta i poprawnie podawanie posiłków. Zdrowy kot to szczęśliwy i piękny kot. Dolina Noteci opracowała karmy, które zadowolą zmysły kota i zapewnią mu wszystko czego potrzebuje.

Niedostatecznie zbilansowana dieta prowadzi do niedożywienia i niedoborów, które mogą być przyczyną wielu problemów zdrowotnych. Kot potrzebuje mokrego, mięsnego i wysokoenergetycznego pokarmu, aby zachować piękną sierść, zdrową skórę i zęby i odpowiednie trawienie składników pokarmowych.

Jakie są karmy Dolina Noteci?

Mokre karmy dla kotów od Doliny Noteci są karmami pełnoporcjowymi, zbilansowanymi i smacznymi. Bogata w mięsne składniki, dostarczy zdrowej ilości tłuszczu i białek. Nie należy zapominać, że koty muszą mieć dostarczaną taurynę wraz z pożywieniem. To ona wzmacnia serce kotów, układ odpornościowy, nerwowy, a także wzrok kotów. Dolina Noteci do swoich karm dla kotów dodaje bardzo lubiany olej lniany i olej z łososia. Połączenie tych dwóch olejów dostarcza nienasyconych kwasów Omega-3 i -6.

Puszki z karmami dla kotów są o pojemności 200 g. Dolina Noteci oferuje też karmy w saszetkach, są wygodne i łatwe do otwierania i przechowywania.

Jaką wybrać karmę Dolina Noteci dla kotów?

Dolina Noteci oferuje karmy dla kotów dorosłych oraz dla kociąt (karmy junior). Są one podobne, jednak karmy junior mają drobniejszą konsystencję i są delikatniejsze. Wszystkie te karmy są w formie mielonki, jednak o różnej grubości zmielenia.

Wybranie dobrej karmy dla swojego kota to ważne i odpowiedzialne zadanie. Karmy dla kotów Dolina Noteci mają dużą zawartość mięsa i podrobów, nie zawierają zbóż, są więc delikatne i dobrze strawne. Wiele dostępnych smaków pozwala na urozmaicanie diety kotów. One to uwielbiają!