40 DNI NA REZYGNACJĘ
Tylko u nas!
Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 95zł!

Pokaż filtry

Producent
Etap życia
Szybka wysyłka w 24 h
Specjalne wymagania
Cena

Karma dla kota Dolina Noteci

Karma dla Twojego kota powinna być najlepsza jaką możesz mu podarować. Zachwycasz się swoim kotem, ale za jego majestatem skrywa się odpowiednie odżywienie, zbilansowana dieta i poprawnie podawanie posiłków. Zdrowy kot to szczęśliwy i piękny kot. Dolina Noteci opracowała karmy, które zadowolą zmysły kota i zapewnią mu wszystko czego potrzebuje.

Niedostatecznie zbilansowana dieta prowadzi do niedożywienia i niedoborów, które mogą być przyczyną wielu problemów zdrowotnych. Kot potrzebuje mokrego, mięsnego i wysokoenergetycznego pokarmu, aby zachować piękną sierść, zdrową skórę i zęby i odpowiednie trawienie składników pokarmowych.

Jakie są karmy Dolina Noteci?

Mokre karmy dla kotów od Doliny Noteci są karmami pełnoporcjowymi, zbilansowanymi i smacznymi. Bogata w mięsne składniki, dostarczy zdrowej ilości tłuszczu i białek. Nie należy zapominać, że koty muszą mieć dostarczaną taurynę wraz z pożywieniem. To ona wzmacnia serce kotów, układ odpornościowy, nerwowy, a także wzrok kotów. Dolina Noteci do swoich karm dla kotów dodaje bardzo lubiany olej lniany i olej z łososia. Połączenie tych dwóch olejów dostarcza nienasyconych kwasów Omega-3 i -6.

Puszki z karmami dla kotów są o pojemności 200 g. Dolina Noteci oferuje też karmy w saszetkach, są wygodne i łatwe do otwierania i przechowywania.

Jaką wybrać karmę Dolina Noteci dla kotów?

Dolina Noteci oferuje karmy dla kotów dorosłych oraz dla kociąt (karmy junior). Są one podobne, jednak karmy junior mają drobniejszą konsystencję i są delikatniejsze. Wszystkie te karmy są w formie mielonki, jednak o różnej grubości zmielenia.

Wybranie dobrej karmy dla swojego kota to ważne i odpowiedzialne zadanie. Karmy dla kotów Dolina Noteci mają dużą zawartość mięsa i podrobów, nie zawierają zbóż, są więc delikatne i dobrze strawne. Wiele dostępnych smaków pozwala na urozmaicanie diety kotów. One to uwielbiają!