Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

BIOKAT'S Diamond Care Fresh 8 l żwirek bentonitowy o zapachu pudru

Marka: 

BIOKAT'S

67541
42.97  (5.37 zł / kg)
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 11 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Zbrylający żwirek bentonitowy zapachowy dla kota. Wytworzony z naturalnej gliny z kontrolowanych kopalni odkrywkowych. Dodatek zapachu pudru dla dzieci jest wyjątkowo przyjemny i delikatnie rozprowadza aromat po pomieszczeniu.
Z naturalnym węglem aktywnym, który skutecznie kontroluje wydzielanie się nieprzyjemnych zapachów. Węgiel aktywny pozyskiwany jest z odnawialnego źródła - skorupy kokosa. Powoduje to, że żwirek jest wyjątkowo chłonny, granulki posiadają wysoką porowatość i dużą powierzchnię właściwą. Jeden gram węgla aktywnego ma powierzchnię 1000 m2 powierzchni właściwej. Żwirek ma drobne ziarna, nie kurzy się i nie roznosi po mieszkaniu. Formuje płaski grudki, łatwe do usunięcia.
Szybko łączą nieprzyjemne zapachy, a dodatkowo żwirek jest z dodatkiem aloesu. Aloes jest w 100% naturalny, dojrzałe jego liście są zbierane, ręcznie obiercane, a następnie przetwarzane w płynny lub sproszkowany koncentrat, który jest dodawany do żwirku. Aloes pielęgnuje delikatne łapki kotów i dba o nie.


Najważniejsze cechy:
- Z aloesem
- O zapachu pudru dla dzieci
- Drobnoziarnisty
- Zbrylający się
- Naturalna glinka
- Z węglem aktywnym
- Niemiecka jakość

 

Zalecenia dotyczące stosowania:
Do kuwety nasypać warstwę ok. 5 cm i równomiernie rozłożyć na całej powierzchni.
Nieczystości z kuwety oraz zbrylone bryłki żwirku należy codziennie usuwać i wyrzucać wraz z odpadami domowymi lub do pojemnika na bioodpady. Nie wyrzucać do toalety.
W celu zachowania czystości, po około 44 dniach użytkowania, całość żwirku zaleca się opróżnić, kuwetę dokładnie umyć a następnie napełnić ją nowym żwirkiem.

Opakowanie żwirku wystarcza na około 44 dni przy jednym, zdrowym kocie.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Rodzaj:
Bentonitowy

Parametry

Mozliwość spłukiwania w toalecie:
Nie
Rodzaj wchłaniania:
Zbrylający się
Waga opakowania (kg):
8
Marka:
BIOKAT'S
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.