Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

BIOKAT'S

Biokat's sklep

Od ponad trzydziestu lat Biocats uszczęśliwia koty i ich właścicieli dzięki wysokiej jakości rozwiązaniom w zakresie żwirków dla kotów. Ich w 100% naturalny żwirek jest specjalnie opracowany, aby wiązać zapachy i utrzymać świeżość i higienę w kuwecie Twojego pupila.

 

Żwirki Biokat's

Biocats jest zaangażowany w produkcję przyjazną dla środowiska, pozyskując najlepsze niemieckie glinki z pobliskich kopalni, aby ograniczyć emisję zanieczyszczeń. Zaangażowanie to zostało docenione w 2012 roku, kiedy to Biocats otrzymał nagrodę ECOCARE Award w uznaniu za swoje ekologiczne praktyki. W roku 2018 Biokat's otrzymał German Award for Excellence za koncepcję zrównoważonego rozwoju.

Firma Biocats jest zaangażowana w dostarczanie kotom i ich właścicielom najlepszych rozwiązań żwirku dla kotów. Ich zaangażowanie w zrównoważony rozwój środowiska i wysokiej jakości produkty sprawiają, że Biocats jest najlepszym wyborem dla potrzeb kotów w zakresie żwirków.

 

Oferta żwirków Biokat's w sklepie zoologicznym Fera.pl

- Diamond Care Classic
- Classic 3w1
- Diamond Care Vet Line
- Micro Fresh
- Sensitive
- White Dream

Naturalny gliniany żwirek Biokat's dla kotów jest wykonany z unikalnej kombinacji naturalnych materiałów, zapewniając doskonałą kontrolę zapachów i właściwości niskopylące. Jest również bardzo chłonny i szybko się zbryla, dzięki czemu łatwo go zebrać i usunąć. Asortyment żwirków dla kotów Biokat's obejmuje klasyczne żwirki o grubej lub drobnej granulacji.

Pośród linii występują dodatkowo warianty zapachowe żwirków Biokat's.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Waga opakowania (kg)
  • 6
  • 18
OD DO
Cena
Możliwość spłukiwania w toalecie
Rodzaj
Rodzaj wchłaniania