Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

JRS

SKLEP JRS

JRS to producent kultowego drewnianego żwirku Cat's Best dla kotów.

Żwirek Cat's Best od JRS

Cat's Best to produkt najważniejszej na świecie firmy zajmującej się technologią włókien roślinnych - J. Rettenmaier & Söhne. Od ponad 140 lat nasza firma odkrywa świat włókien roślinnych i opracowuje innowacyjne technologie wykorzystujące właściwości tych naturalnych surowców. Z pomocą złożonego procesu ICS* Wood Fibre Technology*, opracowanego specjalnie dla Cat's Best, włókna roślinne są technologicznie uszlachetniane. Uzyskane w ten sposób aktywne włókna drzewne są w stanie błyskawicznie wchłonąć mocz i zapachy i niezawodnie je związać. W przeciwieństwie do żwirków mineralnych, Cat's Best jest więc żwirkiem dla kotów nowej generacji.

Jaki jest Cat's Best?

Cat's Best to pierwszy tego typu żwirek dla kotów, który łączy w sobie naturę i technologię. Ponieważ oprócz naturalnych składników Cat's Best zawiera wiele technologii włókien roślinnych, które umożliwiają naszemu żwirkowi wchłonięcie i zamknięcie do 7 razy własnej wagi w moczu, całkowicie naturalnie, błyskawicznie i niezawodnie aż do ostatniej kropli! Zapobiega to powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Rodzaje żwirków Cat's Best:

Cat's Best Original

Zlepianie i zamykanie
Naturalnie aktywnie zwalcza nieprzyjemne zapachy.

Jako żwirek zbrylający Cat's Best Original wykorzystuje moc technologicznie udoskonalonych aktywnych włókien drzewnych, które szczególnie skutecznie pochłaniają płyny i zapachy oraz zamykają je głęboko w środku - aż do ostatniej kropli!

Cat's Best Smart Pellets

Miękkie grudki i nieprzywierające

Cat's Best Smart Pellets to miękkie zbrylone i nieprzywierające granulki, co czyni je pierwszym żwirkiem dla kotów w postaci zbrylonych mini granulek z nieprzywierającą powierzchnią: zapobiegają one przenoszeniu żwirku na zewnątrz na sierści i łapach oraz zapewniają w 100% naturalną czystość w kuwecie dzięki technologicznie wzmocnionym aktywnym włóknom drzewnym.

Cat's Best Sensitive

Mocno zbite i antybakteryjne
Zapewnia naturalną higienę antybakteryjną w kuwecie.

Cat's Best Sensitive został opracowany specjalnie dla wrażliwych kotów i dzięki drobnej granulacji jest cudownie łagodny dla delikatnych łapek; granulacja ta zapewnia również tworzenie się szczególnie twardych i zwartych grudek, które są jeszcze łatwiejsze i bardziej ekonomiczne do usunięcia.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Waga opakowania (kg)
  • 2
  • 26
OD DO
Cena
Możliwość spłukiwania w toalecie
Pojemność (l)
Rodzaj
Rodzaj wchłaniania
JRS Cat's Best Original zbrylający 40 l + VET-AGRO FIPREX SPOT ON kot 1 szt.
120.10  (6.67 zł / kg) CHROŃ ZWIERZAKA
141.06