Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

PAKA ZWIERZAKA

Paka Zwierzaka logo

Paka Zwierzaka tworzy zdrowe, pyszne i naturalne posiłki dla psów i kotów. Holistyczne karmy suche, mokre i przysmaki z segmentu ultra premium.

Jakie są produkty i karmy Paka Zwierzaka?

Misją Paki Zwierzaka jest poprawa świadomości żywienia zwierząt domowych, aby było jak najlepsze i zgodne z potrzebami gatunkowymi tych zwierząt. Karmy dla psów i kotów zawierają wysoką zawartość świeżego mięsa, natomiast nie zawierają w ogóle zbóż, glutenu, konserwantów i dodatków chemicznych!Wszystkie formuły są hipoalergiczne, z dodatkiem ryb, warzyw czy owoców. Każdy zwierzak znajdzie swój ulubiony smak.
Składniki wykorzystywane do tworzenia produktów Paka Zwierzaka są jakości Human Grade.Marka ściśle współpracuje z lekarzami weterynarii oraz dietetykami, dzięki czemu wszystkie produkty są idealnie skomponowane i niezwykle smaczne! Produkcja karmy jest kontrolowana zgodnie z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa żywoności BRC. Każdy produkt przechodzi specjalistyczne testy i inspekcje, co daje gwarancję wysokiej jakości i bezpieczeństwa spożycia.


Karmy Paka Zwierzaka spełniają zalecenia żywieniowe FEDIAF.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Wielkość zwierzęcia
Główne źródło białka
    • Pokaż wszystkie
Rasa
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 9
OD DO
Cena
Rodzaj
Rodzaj opakowania
1 2
PAKA ZWIERZAKA Baton Dorsz 100% 28 g

*****

7.99  (266.33 zł / kg)
PAKA ZWIERZAKA Suszki Szaszłyk wołowy suszony przysmak dla psa
13.12  (131.20 zł / kg) Idealny Prezent
PAKA ZWIERZAKA Trenerki z kaczką 120 g
16.75  (139.58 zł / kg)
1 2