Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

PAKA ZWIERZAKA Zestaw przysmaków dla psa PEPE Mini Chunkies nr 1

20003364
35.31 
wysyłamy w 48 godzin
Cena w punktach: 742 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Zestaw przysmaków dla psa

 

PAKA ZWIERZAKA PEPE Mini Chunkies Turkey 80 g przysmak z indyka

Naturalne przysmaki z indyka.

Małe, miękkie kawałki o wielkości 8 x 8 mm zostały przygotowane z mięsa indyka oraz indyczych podrobów. Mięso pochodzi z europejskiej hodowli prowadzonej z zachowaniem szacunku, zdrowia i dobrostanu zwierząt.

Przysmak przygotowany został z mięsa indyczego suszonego ciepłym powietrzem. Stanowi doskonałe uzupełnienie diety dla psów każdej wielkości. Idealnie sprawdza się jako przekąska między posiłkami oraz podczas nauki lub wspólnego treningu. Dzięki procesowi suszenia przysmaki wykazują niezwykłą kruchość i chrupkość. Dodatkowo podczas gryzienia masują dziąsła i czyszczą kamień nazębny. Indyk jest bogaty w składniki odżywcze i zapewnia smakowite źródło białka. Dodatek gliceryny roślinnej sprawia, że przysmaki są miękkie.


Skład:
99% indyk (w tym 60% mięso, 39% podroby), 1% gliceryna

Składniki analityczne:
Białko (53,0%), popiół (9,7%), tłuszcz (26,5%), błonnik (1,1%), wilgotność (8%)

 

 

PAKA ZWIERZAKA PEPE Mini Chunkies Wild Boar 80 g przysmaki z dzika

Naturalne przysmaki z dzika.

Małe, miękkie kawałki o wielkości 8 x 8 mm zostały przygotowane z mięsa dzika oraz podrobów. Mięso pochodzi z europejskiej hodowli prowadzonej z zachowaniem szacunku, zdrowia i dobrostanu zwierząt.

Przysmak przygotowany został z mięsa dzika suszonego ciepłym powietrzem. Stanowi doskonałe uzupełnienie diety dla psów każdej wielkości. Idealnie sprawdza się jako przekąska między posiłkami oraz podczas nauki lub wspólnego treningu. Dzięki procesowi suszenia przysmaki wykazują niezwykłą kruchość i chrupkość. Dodatkowo podczas gryzienia masują dziąsła i czyszczą kamień nazębny. Dzik jest bogaty w składniki odżywcze i zapewnia smakowite źródło białka. Dodatek gliceryny roślinnej sprawia, że przysmaki są miękkie.

Skład:
99% dzik (w tym 60% mięso, 39% podroby), 1% gliceryna


Składniki analityczne:
Białko (49,1%), popiół (11,5%), tłuszcz (27,1%), błonnik (0,9%), wilgotność (9,6%).

 

 

PAKA ZWIERZAKA PEPE Mini Chunkies Rabbit 80 g przysmaki z królika

Naturalne przysmaki z królika.

Małe, miękkie kawałki o wielkości 8 x 8 mm zostały przygotowane z mięsa królika oraz króliczych podrobów. Mięso pochodzi z europejskiej hodowli prowadzonej z zachowaniem szacunku, zdrowia i dobrostanu zwierząt.

Przysmak przygotowany został z mięsa króliczego suszonego ciepłym powietrzem. Stanowi doskonałe uzupełnienie diety dla psów każdej wielkości. Idealnie sprawdza się jako przekąska między posiłkami oraz podczas nauki lub wspólnego treningu. Dzięki procesowi suszenia przysmaki wykazują niezwykłą kruchość i chrupkość. Dodatkowo podczas gryzienia masują dziąsła i czyszczą kamień nazębny. Królik jest bogaty w składniki odżywcze i zapewnia smakowite źródło białka. Dodatek gliceryny roślinnej sprawia, że przysmaki są miękkie.

Skład:
99% królik (w tym 50% mięso, 49% podroby), 1% gliceryna

Składniki analityczne:
Białko (55,7%), popiół (15,3%), tłuszcz (16,1%), błonnik (2,0%), wilgotność (9,6%).

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Dla jakiego pupila:
Pies
Rodzaj:
Karma uzupełniająca

Parametry

Marka:
PAKA ZWIERZAKA
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.