Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VET EXPERT OdorSolution Professional Fresh Scent Animal Odor Eliminator 650 ml neutralizator zapachów dla psów i kotów

Marka: 

VET EXPERT

73284
79.59 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 20 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Specjalny produkt skutecznie usuwający nieprzyjemne zapachy zwierzęce.
Skutecznie i trwale likwiduje wszelkie nieprzyjemne zapachy zwierząt z klinik weterynaryjnych, schronisk, salonów pielęgnacyjnych i domów. Opiera się na technologii polimerowej, która rozkłada cząsteczki tworzące nieprzyjemne zapachy, nie tylko natychmiast je neutralizując, ale także zapobiegając powstawaniu nowych zapachów.


SKŁAD
Związek powierzchniowo czynny w 100% organicznego pochodzenia, antyalergiczna kompozycja zapachowa

STOSOWANIE
Produkt wielozadaniowy o szerokim zastosowaniu, np. w klinice weterynaryjnej, w schronisku, w salonie pielęgnacyjnym, w hodowlach, w domu, także bezpośrednio na zwierzę.

Rozpyl spray bezpośrednio na źródło zapachu (zabrudzone miejsce, legowisko, klatkę, żwirek) lub jakiekolwiek inne źródło nieprzyjemnego zapachu. W razie konieczności – czynność należy powtórzyć.

Produkt można użyć także jako odświeżacz powietrza do szybkiego wyeliminowania nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniu, rozpylając go w powietrze.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
VET EXPERT
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.