logo Pobierz aplikację
i korzystaj z rabatów

Pobierz apkę
Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VETEXPERT

Vet Expert sklep

Vet Expert wraz z opiekunami zwierząt dba o ich zdrowie i komfort od 2008 r. Wierzymy w potęgę Waszej przyjaźni. Znamy Wasze potrzeby i chcemy abyś mógł wspierać swojego zwierzaka kiedy tego potrzebuje. Wspierać najlepiej. Dlatego tworzymy profesjonalne produkty, w tym preparaty uzupełniające dietę, które wspomagają organizm Twojego pupila, utrzymując jego witalność jak najdłużej.

Suplementy VetExpert:

Immune System – wysoka odporność

Calm&Relax – w trosce o jego spokój

Plaque Off- skuteczna alternatywa dla szczotki dla zębów

Coprovet – rozwiązanie problemu zjadania odchodów

Trichocat – stop wymiotom wywołanym wydalaniem kul włosowych

Skin&Coat – piękna i lśniąca sierść

Joints&Mobility – nieograniczona aktywność na dłużej

Multivitamin – zdrowie i kondycja

Powyższe preparaty VET EXPERT można bezpiecznie stosować bez potrzeby konsultacji z lekarzem weterynarii.
Vet Expert – to marka nr 1 rekomendowana przez lekarzy weterynarii!

 

 

Zaletą preparatów VetExpert jest ich:

• EKSPERCKA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE - preparaty VET EXPERT zostały zaprojektowane przez specjalistów z zakresu medycyny weterynaryjnej, a zawarte w nich najwyższej jakości substancje mają udokumentowaną skuteczność i zostały skomponowane aby dawały jak najlepszy efekt

• WYSOKA SMAKOWITOŚĆ – pyszny smak to jeden z priorytetów przy tworzeniu naszych produktów. Wszystkie preparaty w kapsułkach oceniane są pod kątem smakowitości, abyś miał pewność, że preparaty Vet Expert będą przyjmowane z przyjemnością przez Twojego zwierzaka. KAPSUŁKA = SMAKOŁYK.

• WYGODNA FORMA PODANIA - kapsułki VET EXPERT mają formę TWIST OFF dzięki czemu cechuje je łatwość podania – zawartość kapsułki wyciskamy do jamy ustnej, do jedzenia, na łapkę lub podajemy w całości.

• ŁATWOŚĆ DAWKOWANIA – 1 x kapsułka do 15kg, 2 kapsułki powyżej 15kg. Prościej się nie da.

 

OD 2008 ROKU VET EXPERT DBA O ZDROWIE I KOMFORT WSZYSTKICH ZWIERZĄT. Naszą misją jest wspieranie opiekunów i lekarzy weterynarii w codziennych decyzjach dotyczących pielęgnacji i żywienia. By każde zwierzę mogło wyglądać, czuć się i żyć jak najlepiej.


Po produkty Vet Expert sięgają lekarze weterynarii, hodowcy i opiekunowie zwierząt w ponad 40 krajach. W Polsce Vet Expert jest liderem zaufania wśród lekarzy weterynarii. Wysoka jakość i skuteczność naszych produktów została wielokrotnie dostrzeżona i nagrodzona. Koncepcja tworzenia produktów „Vet Expert. Based on evidence" gwarantuje widoczne rezultaty wsparte dowodami naukowymi. Suplementy diety dla zwierząt, innowacyjna linia kosmetyków, unikatowe produkty higieniczne i karmy dla psów i kotów pod marką RAW PALEO. Wybierz to co najlepsze dla Twojego zwierzaka.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Etap życia
Wielkość zwierzęcia
Główne źródło białka
Zastosowanie
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 3
OD DO
Cena
Rodzaj