Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VET EXPERT Odor Solution Laundry Odor Eliminator 950 ml koncentrat do prania neutralizujący zapachy odzwierzęce

Marka: 

VET EXPERT

73157
121.97 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 30 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Koncentrat do prania eliminujący uciążliwe i uporczywe zapachy zwierzęce.
Stosowany jako dodatek do środków piorących. Skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy, w tym stare, uporczywe zapachy z ubrań, ręczników, koców, fartuchów i bielizny domowej. Jego działanie opiera się na molekularnym mechanizmie wiązania, który powoduje powstawanie nieprzyjemnych zapachów. W odróżnieniu od tradycyjnych preparatów zastosowana technologia nie maskuje nieprzyjemnych zapachów i nie działa poprzez działanie enzymatyczne, lecz trwale rozkłada nieprzyjemne zapachy i zapobiega powstawaniu nowych.

Dlaczego warto stosować VET EXPERT OdorSolution Laundry Odor Eliminator?

-Jedyny na rynku dodatek do prania, który skutecznie i trwale eliminuje nieprzyjemne zapachy – usuwa nawet stare, silne zapachy z wszelkiego rodzaju tkanin.
-Wydajny – wystarczy na aż 64 prania.
-Formuła bezpieczna dla zwierząt, domu i planety - Formuła ta zawiera w 100% organiczne środki powierzchniowo czynne i antyalergiczne składniki zapachowe.

SKŁAD
Związek powierzchniowo czynny w 100% organicznego pochodzenia, antyalergiczna kompozycja zapachowa

STOSOWANIE
Produkt można bezpiecznie stosować razem z proszkami do prania (detergentami), płynami do płukania, środkami dezynfekcyjnymi oraz innymi dodatkami stosowanymi podczas prania.

Rzeczy o niezbyt intensywnym zapachu: dodać ok. 7,5 ml (1/4 oz)
Rzeczy o umiarkowanym zapachu: dodać ok. 15 ml (1/2 oz)
Rzeczy o intensywnym zapachu: dodać ok. 30 ml (1 oz )

Można również użyć produkt do prania wstępnego rzeczy bardzo zanieczyszczonych. Wystarczy dodać ok. 15 ml (1/2 oz) do wody i namoczyć zabrudzoną rzecz przed praniem.

Produkt jest dodatkiem do prania, nie jest proszkiem ani płynem do prania. Aby uzyskać optymalne rezultaty należy go stosować zawsze podczas prania tkanin, które wymagają usunięcia nieprzyjemnego zapachu.

Produkt wystarcza na 64 prania.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Pojemność (ml):
950
Marka:
VET EXPERT
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.