Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VET EXPERT OdorSolution Animal Odor Eliminator 250 ml neutralizator zapachów dla psów i kotów

Marka: 

VET EXPERT

72842
33.84 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 8 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Animal Odour Eliminator to skuteczny środek trwale eliminujący najbardziej irytujące zapachy zwierzęce. Oparty jest na polimerze, który rozkłada cząsteczki powodujące nieprzyjemne zapachy, skutecznie je neutralizując i zapobiegając powstawaniu nowych zapachów. Produkt charakteryzuje się wielozadaniowością i szerokim zakresem zastosowań, np. w klinikach weterynaryjnych, schroniskach, salonach pielęgnacyjnych, hodowlach, w domu, a także bezpośrednio na zwierzętach.

Dlaczego warto wybrać neutralizator zapachów VET EXPERT OdorSolution Animal Odor Eliminator ?

-Usunąć wszelkie zapachy zwierzęce, w tym: mocz, kał, wymiociny, tkanki martwicze, wydzielinę gruczołów okołoodbytowych itp.
-Formuła bezpieczna dla zwierząt, domu i planety - Formuła ta zawiera w 100% organiczne środki powierzchniowo czynne i antyalergiczne składniki zapachowe.
-Można stosować bezpośrednio na zwierzętach.

SKŁAD
Związek powierzchniowo czynny w 100% organicznego pochodzenia, antyalergiczna kompozycja zapachowa.

STOSOWANIE
Produkt wielozadaniowy o szerokim zastosowaniu, np. w klinice weterynaryjnej, w schronisku, w salonie pielęgnacyjnym, w hodowlach, w domu, także bezpośrednio na zwierzę.
Rozpyl spray bezpośrednio na źródło zapachu (zwierzę, zabrudzone miejsce, legowisko, klatkę, żwirek) lub jakiekolwiek inne źródło nieprzyjemnego zapachu. W razie konieczności – czynność należy powtórzyć.
Produkt można użyć także jako odświeżacz powietrza do szybkiego, ale czasowego wyeliminowania nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniu, rozpylając go w powietrze.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
VET EXPERT
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.