Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VEBIOT Slimming-light dog 30 sasz. preparat na redukcję masy dla psa

Marka: 

VEBIOT

66298
100.42 
Kupując ten produkt otrzymasz: 25 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

*****

1 opinii 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientów poleca ten produkt

Napisz opinię

Slimming-light dog to preparat dla psów z nadwagą.

Preparat jest mieszanką paszową, która wspomaga prawidłową dietę u psów mających problem z nadwagą. Ma pozytywny wpływ także w przypadku tycia na tle hormonalnym i konieczności zmniejszenia masy ciała z przyczyn zdrowotnych. Produkt zawiera składniki powodujące uczucie sytości i zmniejszające łaknienia. Dodatkowo ogranicza wchłanianie tłuszczów i reguluje metabolizm.

Skład:
Inulina - oligofruktan długocząsteczkowy, który zwiększa uczucie sytości i wspomaga organizm w zmniejszaniu ilości spożywanego pokarmu. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego składu flory jelitowej i stymuluje produkcję endogennych kwasów tłuszczowych. Ogranicza także wchłanianie tłuszczów i zwiększa efektywność perystaltyczną jelit.

Fruktooligosacharydy (FOS)- ograniczają łaknienie i regulują poziom glukozy we krwi. Dodatkowo wpływa na poziom hormonu greliny i neuropeptydu YY.

L-karnityna - aminokwas biorący udział w metabolizmie tłuszczów oraz metabolizmie energetycznym.

Chitosan - wytwarza nierozpuszczalne kompleksy ze związkami tłuszczowymi, ograniczając ich wchłanianie. W jelicie cienkim kompleksy te przyjmują właściwości charakterystyczne dla żelu i wspomagają utrzymanie uczucia sytości psa.

Witamina A - moduluje ekspresję genów (m.in. PPAR-γ) związanych z metabolizmem cukrów i tłuszczów. Reguluje poziom leptyny biorącej udział w metabolizmie energetycznym psa.


Dawkowanie:
Dawka produktu zależy od masy ciała i indywidualnych potrzeb psa. Jeżeli lekarz weterynarii nie zaleci inaczej, należy zastosować się do poniższych rekmendacji.

Masa ciała         Dzienna porcja
do 10 kg                1 sasz.
10-20 kg                2 sasz.
21-30 kg                3 sasz.
powyżej 30 kg        4 sasz.Pomoc przy nadwadze u psa

Głównymi przyczynami nadwagi zazwyczaj są:

  • nieprawidłowa dieta,
  • mała aktywność fizyczna,
  • zaburzenia hormonalne,
  • podeszły wiek,
  • zaburzenia zdrowotne.Istotną kwestią jest rozpoznanie czy pies ma nadwagę, czy choruje na otyłość. Otyłość to choroba, która posiadająca różne stadia. W pierwszej fazie trudno rozpoznać tą chorobę, najczęściej dostrzega się ją już w kolejnych etapach rozwoju, gdy pojawia się uwydatniona tkanka tłuszczowa. Najlepiej ocenę prawidłowej masy ciała sprawdzać regularnie podczas wizyt u lekarza weterynarii. Dzięki temu szybko będzie można rozpoznać czy pies ma do czynienia z nadwagą, czy otyłością. Wczesne rozpoznanie pomaga w szybszym działaniu ograniczającym nadwagę, zanim rozwinie się ona w otyłość.


Co robić przy otyłości psa?

Otyłość u psów może prowadzić do innych problemów zdrowotnych, takich jak:
  • problemy z układem sercowo-naczyniowym,
  • problemy z układem kostnym i ze stawami,
  • problemy oddechowe,
  • cukrzyca i inne schorzenia o charakterze metabolicznym,
  • zaburzenia na tle hormonalnym.Chcąc zapobiec otyłości u psa, trzeba usunąć jej przyczyny. Często wystarczy zmiana diety oraz zapewnienie aktywności fizycznej, połączonej z suplementacją. Występującą otyłość u psa powinno się zawsze konsultować z lekarzem weterynarii, w celu kreślenia co jest jej przyczyną.


Nadwaga występująca po sterylizacji lub kastracji psa

Jedną z przyczyn przybierania na wadze psa mogą być zaburzenia hormonalne, które zachodzą po sterylizacji lub kastracji. Po tych zabiegach można zauważyć przybieranie na wadze, należy wtedy podjąć kroki w celu zbilansowania diety psa oraz podjęcie procesu suplementacji. Stosowanie preparatów takich jak Slimming-light dog może pomóc w ograniczeniu łaknienia, przedłużeniu poczucia sytości oraz polepszeniu metabolizmu tłuszczów.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Dla jakiego pupila:
Pies

Parametry

Marka:
VEBIOT
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Napisz opinię

*****

Preparat jest super. Pies chudnie dość szybko. Efekt po miesiącu ponad 2 kg mniej.

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.