Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VEBIOT

vebiot-logo

Marka Vebiot, należąca do Grupy Kapitałowej Olimp-Nutrifarm, jest znaczącym graczem na rynku weterynaryjnym, oferującym wysokiej jakości produkty dla zwierząt domowych. Specjalizuje się w tworzeniu suplementów diety i preparatów leczniczych dla zwierząt domowych i hodowlanych. Zdobywamy zaufanie właścicieli zwierząt, hodowców i lekarzy weterynarii dzięki Vebiot, który umożliwia im lepszą opiekę nad ich futrzanymi przyjaciółmi. Naszą misją jest ustanowienie nowego wzorca w opiece zdrowotnej nad zwierzętami domowymi, oferując fachowe wsparcie w ich żywieniu i leczeniu, aby mogły cieszyć się wyższą jakością życia, a ich opiekunowie mogli czuć się bezpieczniej.

Marka Vebiot dla psów i kotów

Vebiot to mieszanki paszowe uzupełniające dietę zwierząt domowych o niezbędne składniki odżywcze. Preparaty Vebiot wspierają zdrowie Twojego pupila na każdym etapie jego rozwoju, a także odpowiadają na jego szczególne potrzeby. Wspomagają również leczenie chorób i dolegliwości. Z myślą o psach i kotach stworzyliśmy preparaty, które wykorzystywane są przez lekarzy i opiekunów we wspieraniu terapii najczęściej występujących problemów zdrowotnych, m.in. problemy skórne, trawienne, stres, nieprawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych, niedobory mikroelementów, nowotwory.

Produkty Vebiot na fera.pl

Produkty Vebiot dedykowane są kotom i psom w różnym wieku (Junior-light dog, Geria-light dog) oraz odpowiadające na ich szczególne potrzeby (Hydro-light dog, Slimming-light dog). Najnowszymi propozycjami są preparat SENSEINE przeznaczony dla psów pracujących i preparat Cardio-light dog stosowany m.in. w celu wspierania prawidłowej pracy i funkcjonowania mięśnia sercowego. Pamiętaj, że produkty te powinny być przepisane przez lekarza weterynarii i stosowane według jego zaleceń.

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Zastosowanie
Waga opakowania (kg)
  • 0
  • 1
OD DO
Cena