Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

CHRUP&GO smakowite przysmaki dla psów

CHRUP&GO smakowite przysmaki dla psów

Filtry

Cena

do

Tłuszcz (%)

Białko dominujące

  • CHRUP&GO Twister z jagnięciną 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 26,24 zł Normalna cena 29,15 zł
    52.48 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 26,24 zł
  • CHRUP&GO Smakowite trio z kaczką, królikiem i jagnięciną 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 23,10 zł Normalna cena 25,67 zł
    46.20 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 25,67 zł
  • CHRUP&GO Twister z królikiem 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 26,24 zł Normalna cena 29,15 zł
    52.48 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 26,24 zł
  • CHRUP&GO Nadziewane uszka królika 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 24,59 zł Normalna cena 27,32 zł
    49.18 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 24,59 zł
  • CHRUP&GO Rolada z piersi kaczki 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 26,06 zł Normalna cena 28,95 zł
    52.12 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 26,06 zł
  • CHRUP&GO Talarki z piersią kaczki 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 22,91 zł Normalna cena 25,45 zł
    45.82 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 25,45 zł
  • CHRUP&GO Paski jerky z piersią kaczki 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 24,86 zł Normalna cena 27,62 zł
    49.72 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 24,86 zł
  • CHRUP&GO Filety jerky z piersią kaczki 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 25,32 zł Normalna cena 28,13 zł
    50.64 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 25,32 zł
  • CHRUP&GO Sushi z kaczką i dorszem 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 26,97 zł Normalna cena 29,97 zł
    53.94 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 26,97 zł
  • CHRUP&GO Patyczek z piersią kaczki 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 25,78 zł Normalna cena 28,64 zł
    51.56 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 25,78 zł
  • CHRUP&GO Supełki z piersią kaczki 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 25,78 zł Normalna cena 28,64 zł
    51.56 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 25,78 zł
  • CHRUP&GO Mini kość wiązana z kaczką i jagnięciną 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 27,16 zł Normalna cena 30,18 zł
    54.32 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 27,16 zł
  • CHRUP&GO Sushi z królikiem i dorszem 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 26,97 zł Normalna cena 29,97 zł
    53.94 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 26,97 zł
  • CHRUP&GO Mini kość wiązana z piersią kaczki 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 27,16 zł Normalna cena 30,18 zł
    54.32 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 27,16 zł
  • CHRUP&GO Wapienne kostki z piersią kaczki 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 23,66 zł Normalna cena 26,29 zł
    47.32 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 23,66 zł
  • CHRUP&GO Patyczek z piersią kurczaka 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 25,32 zł Normalna cena 28,13 zł
    50.64 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 25,32 zł
  • CHRUP&GO Szaszłyk z piersią kaczki 500 g przysmak dla psa
    Cena promocyjna 25,32 zł Normalna cena 28,13 zł
    50.64 zł / kg 0.5 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 25,32 zł

Liczba artykułów: 17

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...