Naciśnij, aby pominąć karuzelę
Użyj klawiszy strzałek w lewo i prawo, aby poruszać się po karuzeli.
Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

ROYAL CANIN poznaj ofertę karm

ROYAL CANIN poznaj ofertę karm

Filtry

Cena

do

Waga

do

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Rasa

Energia metaboliczna (kcal/kg)

Tłuszcz (%)

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Wskazania zdrowotne

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

  • ROYAL CANIN Maxi Adult 15 kg karma sucha dla psów dorosłych, do 5 roku życia, ras dużych
  • ROYAL CANIN Sterilised 37 10 kg karma sucha dla kotów dorosłych, sterylizowanych
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 249,84 zł Normalna cena 254,94 zł
    24.98 zł / kg 10 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 247,96 zł
  • ROYAL CANIN Cat Urinary S/O LP34 3.5 kg sucha karma dla dorosłych kotów ze schorzeniami dolnych dróg moczowych
  • ROYAL CANIN VHN DOG Gastrointestinal Loaf 400 g karma mokra, pasztet, ograniczenie zaburzeń wchłaniania jelitowego
  • ROYAL CANIN Mini Adult 8kg karma sucha dla psów dorosłych, ras małych
  • ROYAL CANIN Digestive Care 10 kg karma sucha dla kotów dorosłych wspierająca prawidłowe trawienie
    Więcej za mniej
  • ROYAL CANIN Dog Hypoallergenic 400 g mokra karma dla dorosłych psów z niepożądanymi reakcjami na pokarm
  • ROYAL CANIN Labrador retriever adult 12 kg karma sucha dla psów dorosłych do 5. roku życia, rasy labrador retriever
    Więcej za mniej
  • ROYAL CANIN Veterinary Dog Hypoallergenic 14 kg sucha karma dla dorosłych psów z niepożądanymi reakcjami na pokarm
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 347,77 zł Normalna cena 354,87 zł
    24.84 zł / kg 14 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 354,87 zł
  • ROYAL CANIN Maine Coon Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy maine coon 10 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 288,99 zł Normalna cena 294,89 zł
    28.90 zł / kg 10 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 276,00 zł
  • ROYAL CANIN  Sterilised +7 10 kg karma sucha dla kotów od 7 do 12 roku życia, sterylizowanych
    Cena promocyjna 275,82 zł Normalna cena 344,77 zł
    27.58 zł / kg 10 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 325,25 zł
  • ROYAL CANIN French Bulldog adult 9 kg karma sucha dla psów dorosłych rasy bulldog francuski
  • ROYAL CANIN Veterinary Gastrointestinal Low Fat 420 g pasztet o obniżonej zawartości tłuszczu dla psów z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi
  • ROYAL CANIN Golden Retriever Puppy Junior 12 kg karma sucha dla szczeniąt do 15 miesiąca, rasy golden retriever
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 225,33 zł Normalna cena 229,93 zł
    18.78 zł / kg 12 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 212,06 zł
  • ROYAL CANIN Urinary Care karma sucha dla kotów dorosłych, ochrona dolnych dróg moczowych 10 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 292,85 zł Normalna cena 298,83 zł
    29.29 zł / kg 10 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 289,68 zł
  • ROYAL CANIN Veterinary Dog Hypoallergenic sucha karma dla dorosłych psów z niepożądanymi reakcjami na pokarm 7 kg
    Więcej za mniej
    Cena promocyjna 201,29 zł Normalna cena 223,66 zł
    28.76 zł / kg 7 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 211,00 zł
  • ROYAL CANIN Chihuahua Adult karma sucha dla psów dorosłych rasy chihuahua 1.5 kg
  • ROYAL CANIN VHN DOG Gastrointestinal Loaf 200 g karma mokra, pasztet, ograniczenie zaburzeń wchłaniania jelitowego
  • ROYAL CANIN Dog anallergenic 3 kg sucha karma dla dorosłych psów z alergią pokarmową z objawami dermatologicznymi i/lub żołądkowo-jelitowymi

Liczba artykułów: 19

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...