Pobierz aplikację i skorzystaj ze zniżek Pobierz

Promocja BUTCHER'S -20% na wybrane karmy mokre dla psa

Promocja BUTCHER'S -20% na wybrane karmy mokre dla psa

Filtry

Cena

do

Waga

do

Tłuszcz (%)

Rodzaj karmy

Dla jakiego zwierzaka

Faza życia

Białko dominujące

Waga opakowania

  • BUTCHER'S Original Recipe in Jelly, karma dla psa, kawałki z jagnięcina w galaretce, 400g
    Cena promocyjna 4,75 zł Normalna cena 6,99 zł
    11.88 zł / kg 0.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4,40 zł
  • BUTCHER'S Original Recipe in Gravy kawałki z wołowiną w sosie dla psa 400g
    Cena promocyjna 4,75 zł Normalna cena 6,99 zł
    11.88 zł / kg 0.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 5,59 zł
  • BUTCHER'S Original Recipe in Gravy, karma dla psa, kawałki z indykiem w sosie, 400g
    Cena promocyjna 4,74 zł Normalna cena 6,98 zł
    11.85 zł / kg 0.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 5,58 zł
  • BUTCHER'S Original Recipe in Jelly, karma dla psa, kawałki z kurczakiem w galaretce, 400g
    Cena promocyjna 4,75 zł Normalna cena 6,99 zł
    11.88 zł / kg 0.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4,47 zł
  • BUTCHER'S Original Tripe Mix, karma dla psa, ze żwaczem, pasztet, 1200g
    Cena promocyjna 10,22 zł Normalna cena 15,02 zł
    8.52 zł / kg 1.2 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 12,54 zł
  • BUTCHER'S Original Tripe, karma dla psa, z kurczakiem i żwaczem, pasztet, 400g
    Cena promocyjna 3,79 zł Normalna cena 5,57 zł
    9.48 zł / kg 0.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4,46 zł
  • BUTCHER'S Original Recipe in jelly Mix smaków z wątróbką lub nerkami 6x400 g kawałki w galaretce z wołowiną, z jagnięciną i z kurczakiem dla psa
    Cena promocyjna 23,11 zł Normalna cena 33,99 zł
    9.63 zł / kg 2.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 21,25 zł
  • BUTCHER'S Original Recipe in gravy Mix smaków z warzywami 6x400 g kawałki w sosie z wołowiną, z indykiem i z kurczakiem dla psa
    Cena promocyjna 23,11 zł Normalna cena 33,99 zł
    9.63 zł / kg 2.4 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 27,19 zł
  • BUTCHER'S Original Junior Mix smaków pasztet z kurczakiem, z wołowiną i z indykiem dla szczeniąt 4x150 g
    Cena promocyjna 8,20 zł Normalna cena 12,06 zł
    13.67 zł / kg 0.6 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 9,65 zł
  • BUTCHER'S Original Soczyste pasztety Mix smaków z wątróbką lub nerkami 4x150 g
    Cena promocyjna 14,76 zł Normalna cena 21,71 zł
    24.60 zł / kg 0.6 kg
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 11,48 zł

Liczba artykułów: 10

Ładuję...
Ulubione Konto
Ładuję...