Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VEBIOT Senseine dog 60 sasz. suplement dla psów aktywnych i pracujących

Marka: 

VEBIOT

66295
192.43 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 48 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Senseine dog to preparat dla psów o wzmożonej aktywności.

Preparat to mieszanka paszowa wspomagająca prawidłową dietę u psów pracujących oraz mających na co dzień wiele wysiłku i aktywności fizycznej. Dzięki zawartym składnikom stymulującym ośrodkowy układ nerwowy preparat wspiera kondycję i mięśnie oraz pozytywnie wpływa na percepcję psa. Idealnie nadaje się do suplementacji w trakcie treningów I szkoleń.

Produkt jest przeznaczony zwłaszcza dla:
- psów tropiących, policyjnych, stróżujących i szkolonych do zadań specjalistycznych,
- psów współpracujących ze służbami mundurowymi i medycznymi,
- psów wykonujących pracę wymagającą dobrej kondycji i wsparcia układu mięśniowego,
- psów opiekuńczych, asystujących i psów przewodników,
- psów wystawowych,
- psów pasterskich i przyzagrodowych.


Skład:
Cholina - prekursor acetylocholiny – neurotransmitera odpowiedzialny m.in. za stymulowanie kory nadnerczy do wydzielania noradrenaliny, adrenaliny i dopaminy. Związki mają na celu pobudzenie ośrodkowego układu nerwowego, co wpływa na poprawę pamięci, koncentracji, refleksu, wydolności psychofizycznej, szybkości nauki i zapamiętywania.

Kwasy MCT (średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe) - alternatywne źródła energii dla OUN. Wspomagają wyostrzenie się zdolności poznawczych, w tym rozpoznawania zapachów.

Ekstrakt z szałwii lekarskiej Salvia officinalis - wpływa na działanie układu receptorów nikotynowych oraz muskarynowych w OUN, dzięki czemu poprawia zdolność zapamiętywania. Ekstrakt z szałwii lekarskiej poprawia koncentrację, jednocześnie uspokajając i polepszając nastrój psa. Dodatkowo posiada właściwości antyoksydacyjne.

Ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego Panax ginseng standaryzowany na 7% zawartości ginsenozydów - ginsenozydy Rb1 i Rg1, zawarte w ekstrakcie z żeń-szenia koreańskiego stymulują proliferację neuronów i tworzenie się nowych połączeń nerwowych. Rg1 stymuluje różnicowanie się komórek macierzystych hipokampu, prowadząc do efektu nootropowego u psa.

Kwas 3-hydroksy-3-metylomasłowy - wspiera syntezę białek mięśniowych poprzez ograniczanie apoptozy miocytów oraz zwiększenie się procesów translacji. Co przyspiesza regenerację włókien tkanki mięśniowej po mikrourazach spowodowanych wzmożonym wysiłkiem fizycznym.

Monohydrat kreatyny – ma działanie neuroprotekcyjne i bierze udział w przemianach energetycznych w układzie nerwowym oraz układzie ruchu. Zmniejsza objawy zmęczenia i wspomaga metabolizm w obrębie układu ruchu. Dodatkowo wpływa na zmniejszenie poziomu stresu oksydacyjnego w organizmie oraz wykazuje działanie antyapoptotyczne w odniesieniu do miocytów.


Dawkowanie:
Dawka produktu zależy od masy ciała i indywidualnych potrzeb psa. Jeżeli lekarz weterynarii nie zaleci inaczej, należy zastosować się do poniższych rekmendacji.

Masa ciała         Dzienna porcja
do 15 kg                1 sasz.
15-30 kg                2 sasz.
powyżej 30 kg        3 sasz.Dbanie o kondycję psa

Podstawą dbania o kondycję jest właściwa dieta i aktywność fizyczna, które powinny być dobrane indywidualnie do każdego psa. Wzmożona aktywność fizyczna i psychiczna pupila powinna być wspomagana specjalnie dobraną suplementacją, taką jak preparat Senseine.


Suplementacja dla psa tropiącego.

U psów tropiący należy wspierać funkcjonowanie układu nerwowego I zdolności percepcji. Stosowanie preparatu Senseine pomoże pozytywnie wpływać na poprawę koncentracji, pamięci i wydolności psychofizycznej. Środek pozwoli też wyostrzyć zmysł węchu i refleks.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Dla jakiego pupila:
Pies

Parametry

Marka:
VEBIOT

Przeznaczenie

Przeznaczenie:
wzmożona aktywność fizyczna
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.