Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VEBIOT Neoplasmoxan dog 60 tab suplement dla psa z nowotworem

Marka: 

VEBIOT

66293
248.87 

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 223.98 zł

wysyłamy w 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 62 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

**** *

2 opinii 4.5 z 5

*****

50%

****

50%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientów poleca ten produkt

Napisz opinię

Neoplasmoxan dog to preparat dla psów ze zdiagnozowanym nowotworem.

Preparat wspomaga prawidłowe odżywianie i nadaje się zwłaszcza dla psów posiadających nowotwór lub ras mających takie predyspozycje. Dodatkowo stosowanie suplementu może być korzystne także dla psów starszych oraz wymagających opieki paliatywnej w celu poprawienia komfortu życia.

Skład:
Trans-resweratrol - naturalna substancja pochodzenia roślinnego, która ma udział w procesach: neutralizowania wolnych rodników, hamowania angiogenezy tkanki nowotworowej, modulowania poziomu czynników transkrypcyjnych i ekspresji genów kodujących białka obecne w szlakach sygnałowych regulujących procesy związane z nowotworzeniem oraz indukowania apoptozy komórek nowotworowych. Dodatkowo aktywuje przemiany prowadzące do rozkładu związków kancerogennych.

Kwercetyna - związek o właściwościach antyoksydacyjnych, przeciwzapalnych i antyangiogennych. Hamuje proliferację komórek nowotworowych, w stosunku do których wykazuje działanie proapoptotyczne. Ma także właściwości immunomodulujące.

Witamina E - zapobiega uszkodzeniom DNA i błon komórkowych, które mogą prowadzić do procesów nowotworzenia. Dodatkowo wykazuje właściwości antyoksydacyjne.

Selen - wzmaga aktywność cytotoksyczną limfocytów wobec komórek nowotworowych. Wchodzi w skład aminokwasów budujących białka związane z regulacją cyklu komórkowego.


Dawkowanie:
Dzienna rekomendowana porcja zależy od masy ciała i indywidualnych potrzeb psa. Należy stosować zgodnie z poniższymi zaleceniami, jeśli lekarz weterynarii nie zaleci inaczej.

Masa ciała         Dzienna porcja
do 5 kg                   0,5 tab.
5-10 kg                  1 tab.
11-15 kg                1,5 tab.
16-20 kg                2 tab.
21-25 kg                2,5 tab.
powyżej 25 kg        3 tab.


Objawy nowotworu u psa

Nowotwór u psa może występować w różnych formach. Możliwą postacią nowotworu jest narośl, która może występować na różnych częściach ciała: na łapie, pysku, nosie, uchu, grzbiecie czy brzuchu. Pojawienie się zmiany nie jest równoznaczne z diagnozą, zawsze należy skonsultować się z lekarzem weterynarii.


Diagnozowanie nowotworu u psa

Podstawą kwestią przy diagnostyce nowotworu jest wizyta u lekarza weterynarii, który po przeprowadzeniu badań poda diagnozę oraz plan dalszych działań. W diagnostyce nowotworów u psów stosuje się badania obrazowe, które potwierdzają obecność zmiany oraz określają jej zaawansowanie.


Komfort życia chorego psa

W przypadku stwierdzenia nowotworu należy zapewnić psu dobre warunki życia, dbać o poprawne odżywianie oraz wspierać jego dietę odpowiednimi suplementami. Neoplasmoxan dog to uzupełniająca mieszanka paszowa, która zawiera składniki istotne w diecie psa ze stwierdzonym nowotworem. Do tych skłądnikó należą substancje modulujące odpowiedź immunologiczną organizmu, antyoksydanty oraz związki hamujące niekontrolowaną proliferację zmienionych komórek i indukujące ich apoptozę.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
VEBIOT
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Napisz opinię

*****

swietny produkt stosuje dla psa zapobiegawczo

****

stosuję ten preparat od roku i piesek czuje się ok

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.