Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

VEBIOT Digestexan dog 60 kaps. kapsułki na trawienie dla psa

Marka: 

VEBIOT

66283
154.41 

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 154.41 zł

wysyłamy w 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 39 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Digestexan dog to preparat wspierający poprawne odżywianie dla psów mających problemy z trawieniem i zdrowiem jelit.


Kapsułki wspierają procesy trawienne i perystaltykę jelit u psa. Dodatkowo pomagają także przy wzdęciach i gazach. Starannie dobrane składniki takie jak amylaza, lipaza czy niektóre drożdżaki wspierają właściwe działanie układu trawiennego oraz prawidłowe funkcjonowanie flory jelitowej zwierzaka. Produkt nadaje się do niwelowania już występujących problemów z układem pokarmowym i trawieniem.

Skład:
Symetykon – związek powierzchniowo czynny, który zmniejsza napięcie pęcherzyków gazu znajdujących się w jelitach, tym samym ograniczając występowanie wzdęć u psa.

Amylaza - enzym odpowiadający za trawienie węglowodanów. Amylaza hydrolizuje wiązania glikozydowe, które występują pomiędzy cząsteczkami polisacharydów znajdujących się w pożywieniu psów.

Lipaza - enzym białkowy odpowiedzialny za trawienie tłuszczy. Hydrolizuje wiązania estrowe trójglicerydów, tworząc tym samym wolne kwasy tłuszczowe i 2-acyloglicerol.

Lactobacillus rhamnosus – bakterie wspierające funkcjonowanie przewodu pokarmowego psa i zmniejszające namnażanie się bakterii chorobotwórczych.

Saccharomyces boulardi – drożdżaki wspomagające funkcjonowanie flory jelitowej, które równocześnie zmniejszają ryzyko występowania biegunki.


Dawkowanie:


Masa ciała          Dzienna porcja
do 10 kg                 1 kaps.
11-20 kg                 2 kaps.
21-35 kg                 3 kaps.
powyżej 35 kg         4 kaps.Problemy z trawieniem u psa, w których przydany jest Digestexan dog.

Problemy z trawieniem i z jelitami u psów mogą objawiać się na wiele różnych sposobów oraz powodować nieprzyjeme dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Najłatwiejszymi do zaobserwowania objawami są biegunka, zaparcia, wzdęcia oraz gazy. W przypadku problemów żołądkowo-jelitowych można spostrzec wyraźny spadek apetytu, który prowadzi także do braku energii. Z kolei nieprawidłowościami ze strony układu trawiennego mogą być problemy z wydzielaniem enzymów trawiennych powodujące takie choroby jak zewnątrz wydzielniczą niewydolność trzustki. Objawami tych problemów są nadzwyczaj śmierdzące, tłuste stolce, którym towarzyszy apatyczne zachowanie oraz wychudzony wygląd, mimo równocześnie występującego niepohamowanego apetytu.

Co na trawienie u psa?

Przyczyn problemów z trawieniem może być wiele np. pasożyty, choroby trzustki, alergie pokarmowe, zatrucia, infekcje bakteryjne i wirusowe. W celu skutecznej pomocy psu należy skonsultować się z lekarzem weterynarii.

Chcąc wspomagać poprawne trawienie psa, należy zapewnić mu zbilansowane posiłki i jakościowe substancje wpierające prawidłowe odżywianie. Takim preparatem jak Digestexan dog, który posiada wysokiej jakości składniki probiotyczne oraz szczepy bakterii i grzybów o wysokiej przeżywalności.


Jedzenie trawy przez psa.

Zjadanie trawy przez psa może mieć różne podłoże, jednak często może być objawem problemów trawiennych, zwłaszcza gdy zdarza się często.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
VEBIOT
Waga opakowania (g):
42

Przeznaczenie

Przeznaczenie:
Wspomaga trawienie
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.