logo Pobierz aplikację
i korzystaj z rabatów

Pobierz apkę
Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

TROPICAL Bacto Active 250 ml

Marka: 

TROPICAL

65227
26.44 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 7 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Preparat zawierający żywe kultury bakterii do akwarium słodkowodnego i morskiego.

Preparaty akwarystyczne Tropical Aqua Care ułatwiają zakładanie i pielęgnację akwarium. Zapewniają niezbędne do funkcjonowania organizmów ryb mikroelementy oraz substancje odżywcze dla roślin, dzięki którym zachowują one zdrowy wygląd i bujny wzrost.

Preparat Bacto-Active w swoim składzie zawiera wyselekcjonowane szczepy bakterii, które szybko i skutecznie rozkładają zgromadzoną w podłożu, filtrach i na elementach ozdobnych materię organiczną. Znacznie ułatwia pielęgnacje akwarium, a w połączeniu z regularnymi podmianami wody sprawia, że nawet w "starych" akwariach warunki życia dla organizmów wodnych stają sie korzystne. Przy regularnym stosowaniu zapewnia przejrzystość wody oraz bezpieczeństwo jej mieszkańców.

Szczepy bakterii zawarte w preparacie wspomagają działanie bakterii nitryfikacyjnych, dzięki czemu w krótszym czasie ustala się równowaga biologiczna. Preparat przeznaczony jest do stosowania w nowych zbiornikach z uzdatnioną wodą wodociągową, w ustabilizowanych akwariach, po podmianie wody lub czyszczeniu filtra oraz po leczeniu ryb preparatami bakteriobójczymi.

Dawkowanie:
Przed użyciem wstrząsnąć! Surową wodę wodociągową uzdatnić preparatem Antychlor lub Esklarin. Akwaria niedojrzałe: 5 ml / 75 l wody raz na tydzień, po 3 tygodniach dawkowanie jak w akwarium dojrzałym. Akwaria dojrzałe – 5 ml / 45 l wody raz w miesiącu. Słona woda spowalnia działanie Tropical Bacto-Active, dlatego należy zastosować w niej o 25-50% więcej preparatu.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Marka:
TROPICAL
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.