Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

TROPICAL

SKLEP TROPICAL

Tropical został założony w 1977 roku i od tamtego czasu stał się jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie producentów z branży zoologicznej.
Ocenie produkty te eksportowane są do ponad 70 krajów na świecie, np. do Niemiec, Włoch, Azji czy Ameryki Południowej.
Tak wielki sukces firma mogła odnieść dzięi zaangażowaniu, miłości do zwierząt i wkładaniu serca do swojej pracy. Długoletnie doświadczenie i wiedza jest również niezbędnym elementem prowadzącym na szczyt.

Oferta Tropical dla twoich rybek

Marka zajmuje się wytwarzaniem produktów w postaci pokarmów płatkowanych lub granulowanych dla ryb akwariowych i stawkowych, gadów, mieszanek ziarnowych i ekstrudy dla małych gryzoni i ptaków, a także różnego rodzaju preparaty i testy akwarystyczne. Oferta firmy liczy już około 700 pozycji asortymentowych dla zwierząt domowych.

Firma posiada własny biofilter wyposażony w złoża biologiczne, które zapewniają produkcję bezodorową oraz pochłanianie wszystkich możliwych zanieczyszczeń i pyłów.
W 2009 roku firma przeprowadzała gruntowny remont i rozbudowę, podczas to której powstała jedna z najnowocześniejszych linii do ekstruzji na świecie. Dzięki temu granulki, pellety czy sticksy Tropical dostępne są w wyjątkowych rozmiarach, kształtach i parametrach. Wytwarzane są one w technologii HTST, polegającej na poddaniu produktu działaniu wyoskiej temperatury i cieśnienia w krótkim czasie.

Marka posiada certyfikat ISO 9001.Pokaż filtry

Brak produktów w tej sekcji