Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!
CHROŃ ZWIERZAKA

PESS Contra-Tix Obroża owadobójcza dla dużych psów 75 cm + Flea-Kil Plus Preparat owadobójczy przeciw pchłom i kleszczom do pomieszczeń 250 ml

Marka: 

PESS

20002699
20.58 
wysyłamy w maksymalnie 48 godzin
Kupując ten produkt otrzymasz: 5 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Owadobójcza obroża o długości 60 cm przeznaczona dla psów ras dużych.

Obroża przeznaczona jest do ochrony przed kleszczami znajdującymi się na zwierząciu oraz jego otoczeniu. Substancje aktywne uwalniane z obroży (tetrametryna, cypermetryna) zapewniają stałe i niezmienne działanie od momentu założenia obroży na szyję psa.

Tetrametryna i cypermetryna uwalniane są w sposób ciągły, dozując możliwie najbezpieczniejszą dawkę substancji owadobójczej, co zapewnia działanie biójcze przez cały okres korzystania z obroży.

Obroża zaczyna działać już po 7 godzinach od pierwszego założenia. Jest w pełni skuteczna oraz bezpieczna dla zwierząt. Zapewnia doskonałą ochronę przed pasożytami.

Obroża owadobójcza Contra-Tix jest całkowicie odporna na działanie wilgoci - zamoczenie jej nie zmniejsza skuteczności działania.


Przeznaczenie:
-chroni przed kleszczami zajdującymi się w otoczeniu zwierzęcia, okazjonalnie pojawiających się na zwierząciu
-odporna na działanie wilgoci
-nie zakładać obroży młodym psom (do 3 miesiąca życia), karmiącym sukom, zwierzątom chorym, osłabionym i w trakcie rekonwalescencji
-nie stosować u kotów
-należy dokładnie umyć ręce po użyciu
-chronić przed dziećmi

Charakterystyka:
-efekt biobójczy uzyskuje się po 7 godzinach od założenia obroży, a skuteczność działania utrzymuje się do 31 dni ciągłego stosowania
-trwałość w opakowaniu: 3 lata
-substancja czynna: 6g/100g (1,68g na obrożę) Tetrametryna; 4g/100g (1,12g na obrożę) Cypermetryna
-długość: 75 cm
-kolor: grafitowy

 

 

 

 

PESS Flea-Kil Plus Preparat owadobójczy przeciw pchłom i kleszczom do pomieszczeń 250 ml

Preparat przeznaczony do dezysekcji pomieszczeń zasiedlonych przez psy i koty.

Preparat skutecznie niszczy wszelkie owady biegające (karaluchy, mrówki, pchły, wszy, kleszcze) w pomieszczeniach mieszkalnych oraz przeznaczonych dla zwierząt. To alkoholowy roztwór substancji biologicznie czynnych: PBO, Tetrametryny i Permetryny.

Produkt biobójczy.

Charakterystyka:
-czas działania: działanie doraźne
-trwałość w opakowaniu: 3 lata
-substancja czynna: 0,60% (0,60g/100g) PBO/Butotlenek Piperonylu, 0,30% (0,30g/100g) Tetrametryna, 0,10% (0,10g/100g) Permetryna
-pojemność: 250 ml

Sposób użycia:
Należy opryskiwać powierzchnię z odległości około 30-100 cm. Efekt biobójczy pojawia się po 20 minutach od zastosowania. Wstęp do pomieszczeń możliwy chwilę po jego wywietrzeniu.

Bezpieczeństwo
Zawarte w preparacie substancje czynne – Tetrametryna i Permetryna – należą do związków z grupy syntetycznych pyretroidów (pochodna kwasu chryzantemowego). Są to insektycydy silnie trujące dla dorosłych owadów za to mało szkodliwe dla ludzi i innych ssaków, dlatego też mogą być stosowane w pomieszczeniach zamkniętych. Pyretroidy należą do grupy insektycydów neurotoksycznych co oznacza, że w momencie dostania się do organizmu owada drogą kontaktu lub pokarmową, paraliżują układ nerwowy insekta powodując jego otępienie a w konsekwencji śmierć. Pyretroidy wykazują wysoką aktywność insektobójczą w niższych temperaturach. Związki z tej grupy charakteryzują się dość dobrą lotnością.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Parametry

Substancja czynna:
tetrametryna, cypermetryna
Wielkość pupila:
Rasy duże
Marka:
PESS
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.