Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

PESS Flea-Kil Plus Preparat owadobójczy przeciw pchłom i kleszczom do pomieszczeń 250 ml

Marka: 

PESS

64502
11.22 
Kupując ten produkt otrzymasz: 3 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Preparat przeznaczony do dezysekcji pomieszczeń zasiedlonych przez psy i koty.

Preparat skutecznie niszczy wszelkie owady biegające (karaluchy, mrówki, pchły, wszy, kleszcze) w pomieszczeniach mieszkalnych oraz przeznaczonych dla zwierząt. To alkoholowy roztwór substancji biologicznie czynnych: PBO, Tetrametryny i Permetryny.

Produkt biobójczy.

 

 

Charakterystyka:

-czas działania: działanie doraźne
-trwałość w opakowaniu: 3 lata
-substancja czynna: 0,60% (0,60g/100g) PBO/Butotlenek Piperonylu, 0,30% (0,30g/100g) Tetrametryna, 0,10% (0,10g/100g) Permetryna
-pojemność: 250 ml

 

 

Sposób użycia:

Należy opryskiwać powierzchnię z odległości około 30-100 cm. Efekt biobójczy pojawia się po 20 minutach od zastosowania. Wstęp do pomieszczeń możliwy chwilę po jego wywietrzeniu.

 

 

Bezpieczeństwo

Zawarte w preparacie substancje czynne – Tetrametryna i Permetryna – należą do związków z grupy syntetycznych pyretroidów (pochodna kwasu chryzantemowego). Są to insektycydy silnie trujące dla dorosłych owadów za to mało szkodliwe dla ludzi i innych ssaków, dlatego też mogą być stosowane w pomieszczeniach zamkniętych. Pyretroidy należą do grupy insektycydów neurotoksycznych co oznacza, że w momencie dostania się do organizmu owada drogą kontaktu lub pokarmową, paraliżują układ nerwowy insekta powodując jego otępienie a w konsekwencji śmierć. Pyretroidy wykazują wysoką aktywność insektobójczą w niższych temperaturach. Związki z tej grupy charakteryzują się dość dobrą lotnością.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Rodzaj:
Spray

Parametry

Chroni przed:
Kleszcze i pchły
Pojemność (ml):
250
Marka:
PESS
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.