Nr 1 2020
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

IAMS Naturally Cat Adult Sea Collection 12 x 85 g

Producent: 

IAMS

60302
30.16 
Kupując ten produkt otrzymasz: 8 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie
1
33.83 zł
dodane
zobacz więcej zestawów

IAMS Naturally – zestaw smaków rybnych: Zestaw smaków mokrych karm dla dorosłych kotów z łososiem północnoatlantyckim z certyfikatem ASC, dzikim tuńczykiem z certyfikatem MSC, śledziem atlantyckim i dorszem oceanicznym

W zestawie:
Łosoś północnoatlantycki
Dziki tuńczyk
Śledź atlantycki
Dorsz oceaniczny

W 100% kompletny i zbilansowany zestaw mokrych karm z wysokostrawnymi naturalnymi składnikami
IAMS Naturally zestaw smaków rybnych dla dorosłych kotów. Dostarcza Twojemu ulubieńcowi zbilansowane składniki odżywcze, z lekkostrawnego łososia północnoatlantyckiego z certyfikatem ASC, dzikiego tuńczyka z certyfikatem MSC, śledzia atlantyckiego, jak również dorsza oceanicznego w sosie. Dzięki nim Twój czworonożny przyjaciel będzie wyraźnie zdrowszy.
IAMS Naturally zestaw smaków rybnych dla dorosłych kotów, z łososiem północnoatlantyckim ze zrównoważonych łowisk z certyfikatem ASC, dzikim tuńczykiem z certyfikatem MSC, śledziem atlantyckim, jak również dorszem oceanicznym w sosie, które zapewnią w 100% kompletną i zbilansowaną dietę dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Nasza receptura jest oparta na starannie wybranych, lekkostrawnych składnikach, dzięki którym Twój ulubieniec będzie widocznie zdrowszy, silniejszy i szczęśliwszy. IAMS Naturally oferuje wiele dodatkowych korzyści dla kotów: witamina E to naturalny przeciwutleniacz, który wspiera fizjologiczne mechanizmy obronne. IAMS Naturally zawiera także kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 pochodzące z ryb oraz olej słonecznikowy, który zapewnia lśniącą sierść i zdrową skórę.

Witamina E: wspomaga naturalne mechanizmy obronne

Kwasy tłuszczowe Omega-3 i 6: pomagają zapewnić zdrową skórę i sierść

Błonnik: pomaga wspierać zdrowe trawienie

Białko: pomaga utrzymać silne i nieotłuszczone mięśnie

 

Skład:

IAMS Naturally dla kotów z północnoatlantyckim łososiem w sosie

Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty pochodne z ryb (4% łosoś), produkty pochodzenia roślinnego, minerały, oleje i tłuszcze (0,1% olej rybny,0,05% olej słonecznikowy).

IAMS Naturally dla kotów z dzikim tuńczykiem w sosie

Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty pochodne z ryb (4% tuńczyk z certyfikatem MSC), produkty pochodzenia roślinnego, minerały,oleje i tłuszcze (0,1% olej rybny, 0,05% olej słonecznikowy).

 

IAMS Naturally dla kotów z dorszem oceanicznym w sosie

Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty pochodne z ryb (4% dorsz, z certyfikatem MSC), produkty pochodzenia roślinnego, minerały, oleje i tłuszcze (0,01% olej rybny, 0,05% olej słonecznikowy).

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Parametry

Waga opakowania (kg):
0.34
Producent:
IAMS

Przeznaczenie

Faza życia:
Dorosły

Składniki

Białko dominujące:
Produkty pochodzenia zwierzęcego

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.