Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

GAME DOG Calcium+D3 wapń dla psa na wzrost 60 tab.

Marka: 

GAME DOG

66168
41.63 
Kupując ten produkt otrzymasz: 10 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Suplement diety wspomagający prawidłowy wzrost dla psów dorosłych i szczeniąt, a także dla kotów.

Ze względu na zawartość wapnia i witaminy D3 produkt wspomaga mineralizację szkieletu oraz prawidłowy wzrost szczeniąt. Wyrównuje również niedobory wapnia w organizmie wpływając na pozytywne funkcjonowanie mięśni i układu immunologicznego. Płynna forma zawartości kapsułki zapewnia doskonałą przyswajalność substancji aktywnych.
Witamina D3 dwa razy skuteczniej w porównaniu do D2 zwiększa poziom witaminy D w organizmie, a suplementacja jej wraz z wapniem wspomaga i przyśpiesza zrastanie się kości. Ponadto produkt ułatwia ustabilizowanie poziomu wapnia i fosforu w organizmie psa.

 

 

Game Dog Calcium+D3 zalecany jest dla:

- psów z niedoborem wapnia
- szczeniąt
- psów w trakcie rekonwalescencji po urazach i zabiegach ortopedycznych
- psów aktywnych
- suk w okresie ciąży i laktacji

 

 

Skład:

Węglan wapnia, cholekalcyferol (źródło wit. D3), olej sojowy

 

 

Zawartość substancji aktywnych w 1 kapsułce:

Wapń – 300mg
Witamina D 3 – 2.5μg (100 j.)

 


Najważniejsze składniki i cechy:

Wapń – to podstawowy budulec kości i zębów, zapewnia prawidłową mineralizację szkieletu i gęstość kości w okresie wzrostu organizmu. Jest składnikiem niezbędnym do produkcji i uaktywniania licznych enzymów i hormonów, regulujących trawienie, gospodarkę tłuszczową i energetyczną organizmu. Właściwa podaż tego składnika jest konieczna dla zachowania właściwej krzepliwości krwi. Wapń wspomaga również uwalnianie neuroprzekaźników w układzie nerwowym.

Witamina D – odgrywa istotną rolę w regulacji gospodarki wapniowo-fosforowej oraz mineralizacji kostnej. Zwiększa wchłanianie tych pierwiastków z przewodu pokarmowego, a także wyrównuje nieprawidłowy stosunek wapnia do fosforu. Witamina D ułatwia zamianę fosforu organicznego na nieorganiczny, dlatego niezbędna jest w procesach kostnienia i w powstaniu związków niezbędnych do budowy kości. Witamina D3 korzystnie wpływa na sprawność układu immunologicznego.

 

 

Zalecenia dotyczące użytkowania:

Psy dorosłe - 1 kapsułka na 10kg masy ciała. Szczenięta, suki ciężarne i karmiące – 1 kapsułka na 5kg masy ciała. W przypadku żywienia dietą naturalną o wysokiej zawartości fosforu – 1 kapsułka na każde 250g pokarmu.

 

 

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Dla jakiego pupila:
Kot, Pies

Parametry

Marka:
GAME DOG

Przeznaczenie

Przeznaczenie:
Wzmacnia kości
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.