Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

GAME DOG

Game dog logo

Game Dog to marka suplementów dla psów, produkowanych w specjalistycznym zakładzie farmaceutycznym w Unii Europejskiej.
Suplementy Game Dog wspomagają psy rasowe, sportowe, pracujące i takie z danymi dolegliwościami chorobowymi.

W ofercie Game Dog znajduje się:

  • AniFlexi – linia kilku produktów wspierających stawy i cały układ ruchu. W zależności od potrzeb, oferujemy produkty dla psów cierpiących z powodu dysplazji lub zwyrodnień stawów i kręgosłupa oraz produkty profilaktyczne, dedykowane szczeniętom i psom dorosłym, w tym psom sportowym. Do wyboru są produkty dostępne w proszku i w tabletkach.
  • Produkty z kasami Omega 3 – w ofercie posiadamy kilka produktów, które stanowią wysokoprzyswajalne źródła kwasów EPA i DHA. Są to zarówno oleje rybne jak i olej z kryla. Produkty dostępne są w kapsułkach i w płynie.
  • Suplementy przeznaczone dla psich sportowców - naszej ofercie posiadamy również jedyną na rynku białkowo-tłuszczową odżywkę dla psów pracujących oraz inne produkty wspierające układ ruchu (mięśnie i stawy).
  • Produkty witamino mineralne - Marka Game Dog oferuje również produkty witaminowo-mineralne, dedykowane do bilansowania diet domowych lub uzupełniania diety, w przypadku specjalnych potrzeb, np. wsparcia kondycji skóry i sierści.
  • BARFER - linia przeznaczona do bilansowania surowej diety BARF oraz domowych diet gotowanych.Game Dog Performance Nutrition to marka profesjonalnych suplementów diety dla psów będąca efektem współpracy specjalistów w zakresie dietetyki weterynaryjnej, hodowców i opiekunów psów. Stanowią doskonałe uzupełnienie codziennej diety psa w szereg prozdrowotnych składników, szczególnie w przypadku jego specjalnych potrzeb, wynikających z predyspozycji rasowych, uprawianych dyscyplin sportowych czy dolegliwości chorobowych. Receptury naszych suplementów zostały opracowane przez doskonałej klasy specjalistów, dzięki czemu preparaty charakteryzują się znakomitą przyswajalnością i wysoką skutecznością, wyraźnie zauważalną zwykle już po względnie krótkim okresie stosowania.

W produkcji suplementów Game Dog, wykorzystujemy wyniki najnowszych badań naukowych, dotyczących żywienia zwierząt oraz stosujemy wyłącznie certyfikowane substancje klasy „Human Grade”, które dodatkowo poddajemy szeregowi analiz jakościowych, co gwarantuje najwyższą jakość produktu i bezpieczeństwo stosowania.
Stale współpracujemy z ekspertami z branży żywienia zwierząt, lekarzami weterynarii, hodowcami psów rasowych oraz właścicielami psów sportowych i pracujących. Na co dzień dbamy o zdrowie i doskonałą kondycję szczególnie wymagających psów wyczynowo uprawiających sporty, których organizmy obciążone są ogromnym wysiłkiem fizycznym i psychicznym. Produkty Game Dog poprawiają komfort życia również psom wymagającym profesjonalnego wsparcia ze względu na zróżnicowane problemy zdrowotne. 

 

Nowości Game Dog

Pokaż kategorie

Pokaż filtry

Cena
Rodzaj