Nr 1 2021
według Ceneo
WYSYŁKA GRATIS!
Zamówienia od 99zł!

GAME DOG BARFER Calcium Citrate cytrynian wapnia 300 g

Marka: 

GAME DOG

66175
37.86 
Kupując ten produkt otrzymasz: 9 pkt
Zdjęcia naszych klientów: Dodaj pierwsze zdjęcie

Game Dog BARFER Calcium Citrate 300g suplement diety cytrynian wapnia dla psów przy diecie BARF

BARFER Calcium Citrate to karma uzupełniająca dla psów składająca się w 100% z sproszkowanego cytrynianu wapnia. Bilansuje poziomu wapnia w domowych dietach gotowanych lub opartych na surowym mięsie. Uzupełnia niedobry wapnia i pozwala utrzymać równowagę wapniowo- fosforanową. Cytrynian wapnia nie zawiera fosforu, dlatego doskonale sprawdza się jako suplement wapnia dla psów z chorobami nerek i dróg moczowych.

Odpowiednia podaż wapnia jest konieczna dla zachowania właściwej krzepliwości krwi, ponieważ minerał ten wpływa na procesy gojenia się ran. Współdziała on z innymi makroelementami podczas skurczów mięśni, w tym mięśnia sercowego, sprzyjając zachowaniu optymalnego napięcia mięśniowego. Wapń okazuje się niezbędny także dla właściwego działania układu nerwowego. Komórki nerwowe stają się nadwrażliwe, kiedy stężenie wapnia we krwi spada poniżej normy.

 

 

Game Dog BARFER Calcium Citrate 300g zalecany jest dla:

- psów z niedoborem wapnia

- psów przy diecie domowej BARF

- psów z chorobami nerek i dróg moczowych

- suk w ciąży

Game Dog BARFER jest również świetnym suplementem podczas stosowania diety BARF (Biologically Appropriate Raw Food), czyli metoda żywieniowa polegająca na karmieniu wyłącznie surowym mięsem, podrobami oraz warzywami z wykorzystaniem suplementacji do dostarczenia niezbędnych witamin i minerałów.

 

 

Skład:

100% sproszkowany cytrynian wapnia

 

 

Składniki analityczne:

białko 0 %, oleje i tłuszcze surowe 0 %, popiół surowy 26%, włókno surowe 0 %, wapń 24%

 

 

Najważniejsze składniki i ich cechy:

Wapń - to podstawowy budulec kości i zębów, zapewnia prawidłową mineralizację szkieletu i gęstość kości w okresie wzrostu organizmu. Jest składnikiem niezbędnym do produkcji i uaktywniania licznych enzymów i hormonów, regulujących trawienie, gospodarkę tłuszczową i energetyczną organizmu. Właściwa podaż tego składnika jest konieczna dla zachowania właściwej krzepliwości krwi, ponieważ Ca ma wpływ na procesy gojenia się ran.

Wapń współdziała z innymi makroelementami podczas skurczy mięśni, w tym mięśnia sercowego, sprzyjając zachowaniu optymalnego napięcia mięśniowego. Jest również niezbędny dla właściwego działania układu nerwowego. Komórki nerwowe stają się nadwrażliwe, kiedy stężenie wapnia we krwi spada poniżej normy. Może się pojawić tężyczka (bolesne skurcze mięśni), szczególnie niebezpieczne dla suk w ciąży i w okresie okołoporodowym. Wspomaga również uwalnianie neuroprzekaźników w układzie nerwowym.

 

 

Zalecenia dotyczące użytkowania:

1g na 100g surowego mięsa lub pokarmu surowego przed gotowaniem.1 miarka mieści 1g produktu.

Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

Nie znaleziono żadnych zestawów

Dla jakiego pupila:
Pies

Parametry

Marka:
GAME DOG
Jakie są zasady wystawiania opinii dla produktów?

Tylko zarejestrowani klienci FERA.PL , którzy kupili ten produkt, mogą wystawić mu ocenę. Ocena, którą prezentują gwiazdki jest średnią wszystkich ocen. Po moderacji opinii opublikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne oceny.

Opinie

Nie znaleziono żadnych opinii

Napisz opinię

Dziękujemy, że chcesz dodać zdjęcie dla produktu

Kupiłeś ten produkt i wiesz jak sprawdza się w codziennym użyciu? Pomóż dokonać właściwego wyboru innym kupującym i dodaj swoje zdjęcie.